Pro vyhodnocování návštěvnosti webových stánek a optimalizaci marketingových aktivit využíváme cookies. Používáním našich webových stránek s užitím cookies souhlasíte. Více informací naleznete zde. Rozumím
-
Zobrazovat ceny v Euro

Dovolená pobřeží Amalfi - Neapolský záliv

Zobrazit nabídku
Bez letenek
S letenkami
Objevte zájezdy či ubytování.
Dovolená na pobřeží Amalfi - do Neapolského zálivu od německé cestovní kanceláře.

Zpřesněte si hledání

Řadit podle:

Jihoitalská Kampánie se střediskem Neapol je krajem mnoha úchvatných přírodních krás a památek. Kampánie je především letní destinací, a komu by v Kampánii nevyhovovalo 460 kilometrů mořského pobřeží s ostrovy Capri a Ischia, může zamířit do vnitrozemí, kam zasahují Apeniny, které dávají krajině příjemný kopcovitý ráz. Tady se také rodí ta nejlepší vína Kampanie.

Praktické informace

O lokalitě

Nákupy a gastronomie

Před cestou

Zábava a volný čas

Neapol je mnohými lidmi považována za jedno z nejkrásnějších měst Itálie, ležící v Neapolském zálivu, mezi Vesuvem a vulkanickým územím Campi Flegrei. Historické jádro města, s obzvlášť velkým historickým a architektonickým významem, je cílem domácího i mezinárodního turismu. V roce 1995 bylo zapsáno do seznamu světového dědictví UNESCO. Oblíbeným přímořským městem je Sorrento, ležící na 50 metrů vysoké skále prudce klesající k moři. Massa Lubrence je vyhledávaným místem pro svou přírodu s krásnými plážemi. Nejoblíbenějším je zde záliv Baia di Ieranto. Zavítáte-li do Positana, budete ohromeni neobvykle krásnými výhledy na moře i okolní hory, tyčící se kolem pobřeží. Město Castellammare di Stabia je známé jako místo úmrtí pražského biskupa Onřeje z Gutštejna. Můžete zde navštívit starodávné ruiny Scavi di Stabia, hrad Castello Medioevale, Forum či Pompeje.

Přejít nahoru