Pro vyhodnocování návštěvnosti webových stánek a optimalizaci marketingových aktivit využíváme cookies. Používáním našich webových stránek s užitím cookies souhlasíte. Více informací naleznete zde. Rozumím
Zobrazovat ceny v Euro

Hotel Paris

Řím Řím a okolí Itálie

Dovolená do hotelu do Říma a okolí od německé CK.
Najděte si skvělé ubytování.

Odjezd nejdříve
Návrat nejpozději
Hledat
Dovolená Řím a okolí

Obecný popis hotelu
Paris

Přesný popis hotelu najdete u termínů

Platba

American Express, MasterCard a VISA jsou přijímány v hotelu.

Misc.

Pro všechny příjezdy od 1. ledna 2011, bude samostatná městská daň se platí při příjezdu 2 eur za osobu a noc. Tato městská daň není zahrnuta v ceně pokoje a bude další státní poplatek.

Umístění

Tento hotel má skvělou polohu v historickém centru pohádkového Věčného města. Nachází se na Via Firenze, vklíněné mezi Via Nazionale a Via Venti Settembre, leží jen pár minut chůze po ulici od známého Teatro dell 'Opera. O kousek dál, ale stále v pěší vzdálenosti jsou známé Španělské schody. Ciampino Letiště je asi 25 km daleko a je to asi 30 km na letiště Fiumicino.

Vybavení

Zařízení, které nabízí hostům v této klimatizovaný městský hotel patří 24-hodinová recepce, výtah přístup, TV místnost a pokojová služba (za příplatek). Pro hosty, kteří přijedou autem, mohou hotel zajistit slevu parkoviště s partnery v okolí. Jakmile hosté usadili, personál hotelu je na straně pomoci v žádném případě možné, aby jejich cestu do Říma nezapomenutelný. Existují zájezdy k dispozici na objednávku přes recepci.

Pokoje

Všechny pokoje jsou zvukotěsné chránit hosty z orchestru sirén a skútrů v noci zde v živé římské čtvrti centra města. Všechny pokoje mají vlastní koupelnu se sprchovým koutem a jsou vybaveny satelitní / kabelová TV a telefonem s přímou volbou (na které si hosté mohou připojit modem). Kromě toho, minibar, trezor a budík k dispozici ve všech ubytovacích jako standard a všechny pokoje jsou klimatizované.

Podrobné katalogové informace
Kategorie
 Kategorie (oficiální) 3
 Kategorie (doporučená) 3
Vybavení
 Parkoviště
 Nonstop recepce
 Výtahy
 Bar(y)
 Klimatizace
 Pokojová služba
 TV místnost
Vybavení pokoje
 TV
 Minibar
 Trezor
 Koupelna
 Klimatizace (centrálně ovládaná)
 Fén
 Sprcha
 Satelit/kabelová TV
Stravování
 Servírovaná snídaně
Informace o objektu
 Fax 390818072375
 E-mail OVEST@OVEST.COM
 PSČ 184
 Telefon - hotel 390815329611
Typ hotelu
 Městský hotel
Platba
 American Express
 VISA
 MasterCard
Dovolená Řím a okolí

Fotografie hotelu
Paris

Dovolená Řím a okolí

Počasí v oblasti hotelu
Paris

Počasí a kdy jet do Říma a okolí

  • Řím a nejbližší přímořská letoviska mají příjemné středomořské klima s mírnou zimou a dlouhým, horkým létem. V Římě samotném však nevanou lehké vánky od moře, jež by mírnily vysoké letní teploty. Pokud půjdete po památkách, naplánujte tento výlet na brzké dopoledne či večer. Nebo zvolte raději jiné roční období než léto.
  • V létě šplhají průměrné teploty přes 30 oC, v červenci a srpnu spadne také nejméně srážek. Slunce Vás bude na dovolené provázet 11 hodin denně, vlhkost vzduchu je snesitelná – okolo 60 %. Teplota moře je v okolních přímořských oblastech 23 – 24 oC. Hlavní sezona tam začíná v květnu a trvá do října. V samotném Římě je trochu volněji v červenci a srpnu z důvodu sužujících veder, která zde obvykle v tuto dobu panují.
  • Jaro a podzim jsou období ideální pro návštěvu památek. Teploty se pohybují těsně pod 20 oC a pořád je dostatek slunce. S koupáním se výlety za památkami dají spojit ještě v říjnu, kdy je teplota moře 20 oC.
  • Zima je deštivá, prší především od října do prosince, pak se srážky mírní. Slunce stále svítí po dobu 4 hodin. Teploty vzduchu okolo 13 oC jsou na prohlídku města vyhovující.
Index sezóny
Leden
11 °C
14 °C
77 %
4 hodiny
6 dnů
Únor
13 °C
13 °C
73 %
5 hodin
6 dnů
Březen
15 °C
13 °C
71 %
7 hodin
8 dnů
Duben
19 °C
14 °C
70 %
7 hodin
8 dnů
Květen
23 °C
17 °C
67 %
9 hodin
6 dnů
Červen
28 °C
21 °C
62 %
9 hodin
4 dny
Červenec
30 °C
23 °C
58 %
11 hodin
2 dny
Srpen
30 °C
24 °C
59 %
10 hodin
2 dny
Září
26 °C
23 °C
66 %
8 hodin
5 dnů
Říjen
22 °C
20 °C
72 %
6 hodin
6 dnů
Listopad
16 °C
18 °C
77 %
4 hodiny
8 dnů
Prosinec
13 °C
15 °C
79 %
3 hodiny
8 dnů