Pro vyhodnocování návštěvnosti webových stánek a optimalizaci marketingových aktivit využíváme cookies. Používáním našich webových stránek s užitím cookies souhlasíte. Více informací naleznete zde. Rozumím
-
Zobrazovat ceny v Euro

Dovolená Panama

Zobrazit nabídku
Bez letenek
S letenkami
Objevte zájezdy, ubytování či letenky.
Dovolená do Panamy od německé cestovní kanceláře.

Zpřesněte si hledání

Řadit podle:

Panama díky své poloze nabízí turistům koupání na nádherných plážích Karibiku i Tichého oceánu, stabilně slunečné počasí a krásnou přírodu v hornatém vnitrozemí. Ochutnejte výtečnou středoamerickou kuchyni a užijte si množství turistické zábavy či sportovních aktivit. Toužíte-li po exotickém prázdninovém pobytu, neváhejte a vydejte se s námi právě do Panamy.

Panamská mettopole Panama City, je město kontrastů mezi koloniální částí a moderními čtvrtěmi s mrakodrapy finančního centra. K turistickým lákadlům patří největší obchodní centrum ve Střední Americe a unikátní historické jádro El Casco Antiguo s původní architekturou. V Panamě můžete navštívit například Farallon, destinaci s překrásnou pláží Palmer Beach. Gamboa vás přiláká svou neskutečně krásnou přírodou, můžete zavítat do deštného pralesa na lodi, na prohlídku za opicemi či rybařit. Budete-li chtít strávit poklidné odpoledne na pláži, či si užít vodních radovánek, vybrat si můžete například pláž Playa Blanca či Playa Bonita.

Přejít nahoru