Pro vyhodnocování návštěvnosti webových stánek a optimalizaci marketingových aktivit využíváme cookies. Používáním našich webových stránek s užitím cookies souhlasíte. Více informací naleznete zde. Rozumím
Zobrazovat ceny v Euro

Montechoro Hotel

Dovolená do hotelu do Algarve od německé CK.
Najděte si skvělý zájezd či ubytování.

Odjezd nejdříve
Návrat nejpozději
Hledat
Dovolená Algarve
Obecný popis hotelu
Montechoro Hotel

Přesný popis hotelu najdete u termínů

Vybavení
Ve společných prostorách mají hosté k dispozici internet. Hotel nabízí řadu služeb a zařízení, které zpříjemňují pobyt, například restauraci, kavárnu a bar. Jsou zde i obchody. Ke zpříjemnění pobytu mohou hosté využívat nejrůznější relaxační zařízení. K dispozici mají i zahradu. Dále je zde TV místnost. Hostům, kteří přijeli autem, jsou k dispozici parkovací místa. K dispozici je pokojová služba a kadeřnictví. Dále je v nabídce shuttleservis. Kromě toho je k dispozici konferenční místnost a business centrum.
Vybavení pokoje
Všechny pokoje mají klimatizaci a koupelnu. Většina pokojů má vlastní balkón nebo terasu. V ubytovacích jednotkách se nachází oddělené ložnice nebo dvoulůžková postel. K vybavení patří také sejf a minibar. Ubytovací jednotky mají ledničku. Součástí základní výbavy pokojů je také připojení k internetu, telefon, televize a rádio. V koupelně je sprchový kout a vysoušeč vlasů.
Sport/zábava
Hotel má jeden venkovní a jeden dětský bazén. Hosté mohou použít i lehátka rozložená na slunečné terase. V baru u bazénu dostanou hosté různé osvěžující nápoje. K nabídce volnočasových aktivit hotelu patří tenis, potápění, fitness studio, squash, spa, hammam a masáže. Copyright GIATA 2004 - 2016. Multilingual, powered by www.giata.com for client no. 120272
Stravování
V hotelu jsou k dispozici tyto možnosti stravování: snídaně, polopenze a plná penze.
Podrobné katalogové informace
Vybavení pokoje
 Trezor
 Balkón/terasa
 TV
 Dvojlůžko
 Přístup k internetu
 Minibar
 Lednice
 Klimatizace (centrálně ovládaná)
 Koupelna
 Sprcha
 Fén
 Rádio
Stravování
 Polopenze
 Plná penze
 Servírovaná snídaně
Sport/zábava
 Venkovní bazén(y)
 Tenis
 Počet bazénů
 Masáže
 Potápění
 Squash
 Posilovna
 Dětský bazén
 Bar u bazénu
 Lehátka
 Terasa na opalování
Kategorie
 Kategorie (doporučená) 4
 Kategorie (oficiální) 4
Vybavení
 Přístup k internetu
 Pokojová služba
 Parkoviště
 TV místnost
 Kadeřnictví
 Bar(y)
 Restaurace
 Konferenční místnost
 Klimatizace
 Kavárna
 Obchody
Dovolená Algarve

Fotografie hotelu
Montechoro Hotel

Dovolená Algarve

Video hotelu
Montechoro Hotel

Montechoro Hotel - video z Giaty
Hledat videa na Youtube
Dovolená Algarve

Počasí v oblasti hotelu
Montechoro Hotel

Počasí a kdy jet do Algarve
  • Faro je součástí regionu Algarve, který má nádherné středomořské klima se spoustou slunce a nejvyššími průměrnými teplotami z celého Portugalska. Hlavní sezona je od května do října.
  • Léto je obdobím slunce, jež se neschová plných 12 hodin. Teploty vzduchu v polovině léta dosahují 29 oC, ale mohou vystoupat i nad 30 oC. Díky poloze u pobřeží jsou tato horka mírněna brízou vanoucí od moře. Srážky jsou velmi nízké, vůbec nejsušší jsou červenec a srpen. Moře je chladnější než v uzavřeném Středomoří, a to díky studenému Atlantiku (i v parném létě jen okolo 20 oC).
  • Zimy ve Faro jsou velice mírné. Maxima průměrných teplot se pohybují okolo 20 oC, málokdy klesnou teploty pod 15 oC. Délka slunečního svitu je 5 – 6 hodin denně. Prosinec až únor je tady nejdeštivějším obdobím. Můžete očekávat i občasné větrné počasí, které přinese bouřky od Atlantiku. Ty jsou však velmi krátké – slunce se zase velice rychle objeví. Moře má jen 15 – 16 oC.
  • Příjemným obdobím je jaro, teplotní maxima se už mohou vyšplhat přes 20 oC, je hodně slunce. Počasí přeje ale více výletům než koupání, moře se totiž otepluje pomalu. Podzim je deštivější, ale teplotní maxima se mohou blížit 30 oC.
  • Vzácné jsou extrémy počasí – např. v lednu 2006 byl na plážích sníh. V roce 2004 na extrémní vlnu veder navázaly lesní požáry, které ještě zhoršovaly vanoucí brízy.
Index sezóny
Leden
15 °C
15 °C
72 %
5 hodin
7 dnů
Únor
16 °C
15 °C
70 %
6 hodin
6 dnů
Březen
18 °C
15 °C
72 %
7 hodin
8 dnů
Duben
20 °C
16 °C
67 %
9 hodin
5 dnů
Květen
22 °C
17 °C
67 %
11 hodin
3 dny
Červen
25 °C
18 °C
65 %
11 hodin
1 den
Červenec
28 °C
19 °C
62 %
12 hodin
žádný
Srpen
28 °C
20 °C
63 %
12 hodin
žádný
Září
26 °C
20 °C
66 %
9 hodin
2 dny
Říjen
22 °C
19 °C
68 %
7 hodin
4 dny
Listopad
19 °C
17 °C
70 %
5 hodin
7 dnů
Prosinec
16 °C
16 °C
70 %
6 hodin
7 dnů