Zobrazovat ceny v Euro

Průměrný hotel|68%|

Mix Alea Hotel

El Arenal Mallorca Španělsko

Hosté chválí u Mix Alea Hotel nabídky restaurací a barů v blízkosti, vstřícný a ochotný personál, vynikající chuť pokrmů i pití a pěkný bazén.

K pláži 800 m

Dovolená do hotelu na Mallorcu od německé CK.
Najděte si skvělý zájezd či ubytování.

Odjezd nejdříve
Návrat nejpozději
Hledat
Dovolená Mallorca

Hodnocení hotelu
Mix Alea Hotel

+
+
=

Náš názor na Mix Alea Hotel
Podle 749 hodnocení je již naprosto přesvědčivá průměrná známka 68% kvality. Tento výsledek je celkem uspokojivý, služby určitě splnily očekávání rekreantů. Hotel se dá doporučit, měl by vyhovovat i středně náročným klientům.

55%
podle 1 hodnocení
Hosté chválí u Mix Alea Hotel
nabídky restaurací a barů v blízkosti, vstřícný a ochotný personál, vynikající chuť pokrmů i pití a pěkný bazén. Nejméně však byli spokojeni s vybavením pokojů.
  • Ochota personálu
  • Kvalita a stav bazénu
  • Restaurace v okolí
  • Chuť a kvalita jídel
  • Výbavení pokojů

Podrobné hodnocení Mix Alea Hotel

Všeobecné hodnocení 13%
Umístění a okolí hotelu 60%
Obsluha a služby 100%
Stravování 67%
Sport a zábava 58%
Ubytování 33%
Dovolená Mallorca

Recenze hotelu
Mix Alea Hotel

Viera S. | Dovolená Srpen 2012
55%
Rodina se staršími dětmi
Priemerný hotel

Recenze hotelu Mix Alea Hotel

25.9.2012 | Pobyt v srpnu 2012 na 9 nocí jako Rodina se staršími dětmi

Do hotela Alea sme cestovali dvaja, takže tento menší hotel bol pre nás tak akurát.
Pozitívne vyzdvihnúť musím prístup personálu, recepčné boli veľmi milé a ochotné.
S čím sme neboli až tak veľmi spokojní, bol poriadok v izbách. Upratovalo sa síce každý deň, no myslíme si, že to mohlo byť aj dôkladnejšie. Obliečky a plachty na posteli sa menili každé tri dni, čo nám na trojhviezdičkový hotel pripadalo málo. Zrkadlo v kúpeľni nám chyžná neumyla ani raz.
Výhľad tiež nebol veľmi pekný, no zistili sme, že sme nakoniec vystihli lepšiu izbu, mali sme výhľad na bazén, no niektorí mali výhľad na druhý hotel. Všetci sme si videli navzájom do izieb.
Mysleli sme, že do hotela budeme chodiť len prespávať a jesť, no keďže nám aj pršalo, strávili sme tam viac času, ako sme chceli, no nemali sme si ani kde sadnúť, recepcia bola veľmi malá a v bare bola nuda.
Celkovo nám hotel pripadal dosť priemerný, naozaj jediná veľmi pozitívna vec bol už spomínaný prístup recepcie a s jedlom sme boli tiež veľmi spokojní.

Podrobné hodnocení

Stav hotelu 33 %
Všeobecná čistota 0 %
Vhodnost pro rodinu 33 %
Vhodnost pro postižené 0 %
Doporučili byste tento hotel? 0 %
Nákupní možnosti v blízkosti 67 %
Dopravní spojení a možnost výletu 100 %
Restaurace a bary v blízkosti 100 %
Další možnosti trávení volného času 33 %
Vzdálenost k pláži 0 %
Vstřícnost a ochota personálu 100 %
Znalost oboru, znalost cizích jazyků 100 %
Odbavení 100 %
Vyřizování reklamací 100 %
Nabídka pro volný čas 33 %
Kvalita pláže 67 %
Kvalita a stav bazénu 100 %
Péče o děti, hřiště 33 %
Čistota 0 %
Velikost 33 %
Výbavení pokoje 33 %
Koupelna, toaleta, hygiena 67 %
Pestrost jídel a nápojů 67 %
Chuť a kvalita jídel a nápojů 100 %
Hotelová restaurace a bar 33 %
Čistota v restauraci a u stolu 67 %
4 / 6
278 recenzí

Podrobné hodnocení Mix Alea Hotel

Hotel 4 / 6
Pokoje 4,3 / 6
Hotelový servis 4,2 / 6
Okolí hotelu 4 / 6
Stravování 3,8 / 6
Sport a zábava 2,9 / 6
3,5 / 5
hodnocení z Tripadvisoru
470 recenzí
Přejít na TripAdvisor
Dovolená Mallorca

Obecný popis hotelu
Mix Alea Hotel

Přesný popis hotelu najdete u termínů

Umístění

Tento příjemný hotel se nachází na Mallorce v horní části pobřežního města S'Arenal. Syn Veri les je hned vedle něj a tam je krásná pláž s bílým pískem nedaleko. Je to ideální místo pro návštěvu dalších oblastí Mallorca s dalšími rekreačních možností. Palma de Mallorca Airport se nachází ve vzdálenosti cca 8 km.

Vybavení

V hotelu je směnárna, půjčovna aut, hlídání dětí, bar a restaurace. Tam je malý stolním fotbalem a hry pro děti. Hosté jsou vítáni k zařízení v hale.

Pokoje

Výzdoba pokojů je obzvláště příjemné. Oni poskytují hostům s klimatizací, vysoušečem vlasů, mramorovou koupelnou, parketové podlahy, trezorem, přímou telefonní linkou a TV.

Sport / Zábava

Dospělí mají bazén pro jejich zábavu před a po opalování na lehátkách stanovenými na slunné terase. Menší členové rodiny mají svůj vlastní bazén, aby mohli plavat a hrát celé hodiny na konci. V baru, k dispozici je také kulečník a hry pro sdílení jedinečné chvíle, setkávání s lidmi a užívat si volných chvil v hotelu.

Stravování

Na oběd a večeři si hosté vychutnat široký výběr jídel mezinárodní kuchyně. Jednou týdně se v restauraci změní svou formou menu a nabízí typickou ostrovní kuchyni.

Podrobné katalogové informace
Vzdálenosti
 Pláž 800 m
Sport/zábava
 Venkovní bazén(y)
 Dětský bazén
 Šipky
 Golf
 Minigolf
 Počet bazénů
 Tenis
 Jízda na kolech/horských kolech
 Jízda na koních
 Biliárd/kulečník
 Bar u bazénu
 Opalovací studio/solárium
 Basketbal
 Katamarán
 Potápění
 Squash
 Šlapadlo
 Lehátka
 Terasa na opalování
 Slunečníky
Stravování
 Plná penze
 Polopenze
 Snídaňový bufet
 Servírovaná snídaně
 Večerní bufet
Vybavení pokoje
 Balkón/terasa
 Vana
 Přístup k internetu
 Sprcha
 Trezor
 TV
 Fén
 Klimatizace (centrálně ovládaná)
 Koupelna
Vybavení
 Směnárna
 Bar(y)
 Noční klub
 TV místnost
 Lobby
 Výtahy
 Vstupní hala
 Půjčovna kol
 Přístup k internetu
 Klimatizace
 Obchody
 Restaurace
 Lékařská pomoc
 Přístup k WLAN
 Pokojová služba
Pláž
 Od pláže oddělen silnicí
 Písečná pláž
Platba
 MasterCard
 VISA
Informace o budově
 Počet pokojů (celkem) 110
Kategorie
 Kategorie (oficiální) 3
 Kategorie (doporučená) 3
Informace o objektu
 Telefon - hotel 3-497-144-1432
 Hotelový řetězec CATA
 PSČ 07600
 Fax 3-490-102-1173
Dovolená Mallorca

Fotografie hotelu
Mix Alea Hotel

Dovolená Mallorca

Počasí v oblasti hotelu
Mix Alea Hotel

Počasí a kdy jet na Mallorcu

Mallorca má středomořské podnebí a díky moři tady během roku teploty nekolísají k tak extrémním hodnotám jako ve vnitrozemí. Proto se dá na ostrov vyrazit na dovolenou kdykoliv během roku. Jen v zimní polovině roku počítejte s tím, že to na koupání v moři nebude. Leda byste se chtěli otužovat.

Nejlepší šanci na perfektní počasí budete mít při návštěvě Mallorky od května do října. To je na ostrově hlavní sezóna a prší jen minimálně. Přes den se teploty většinou drží nad 25 °C a v noci nejméně na 15 °C. V květnu můžete obdivovat probouzející se přírodu plnou květů nejrůznějších rostlin, kdežto v říjnu oceníte dokonale vyhřáté moře. Pokud Vám nevadí déšť, můžete se vydat na Mallorku i mimo sezónu. Od listopadu do dubna můžete počítat s denní teplotou kolem 15 °C a v noci okolo 8 °C.

Leden

Je to nejstudenější měsíc. Přesto je počasí na ostrově mírné a pro Středoevropana působí jako příjemné jaro nebo podzim. Výhodou je, že na Mallorce v zimě nepotkáte skoro žádné turisty. Průměrná denní teplota se v lednu drží kolem 10 °C, minima na 4 °C a maxima na 15 °C.

Slunečno je obvykle asi 5,5 hodiny denně, což je asi polovina celkového času od úsvitu do soumraku. V lednu je na ostrově dost vlhko, protože za měsíc spadne asi 35 mm srážek. Vítr se drží na snesitelných 10 km/h a moře má okolo 14 °C.

Únor

V únoru je na ostrově velmi podobné počasí jako v lednu. Stále je v noci dost chladno a přes den průměrně kolem 10 °C. V noci se teplota drží těsně nad 4 °C. Když budete mít štěstí, můžete se ve dne setkat s maximem blízko 15 °C.

Jasné počasí je v únoru větší půlku dne, což vychází přibližně na 6 hodin. Stále počítejte s vyšší vlhkostí, i když o něco menší než v lednu. Za měsíc naprší přibližně 30 mm srážek a vítr fouká rychlostí asi 10 km/h. Teplota moře nestoupne přes 14 °C.

Březen

Dny se v březnu prodlužují, což s sebou nese i pozvolné oteplování. Přesto je ještě na Mallorce čerstvo a průměrná teplota se drží kolem 12 °C. Ve dne při vyjasnění můžete zažít i krásných 18 °C, ale v noci se připravte na teplotu těsně pod 6 °C.

Přibližně polovinu dne můžete čekat slunečno. Je to asi 6,5 hodin z celkových 12, kdy je slunce nad obzorem. Čeká vás spíš vlhké počasí a za měsíc spadne kolem 30 mm srážek. Vítr se drží na rychlosti poblíž 11 km/h a teplota moře zůstává kolem 14 °C.

Duben

Zlomový měsíc na Mallorce se může pochlubit průměrnou teplotou přes 14 °C. Při vyjasnění a bezvětří můžete zažít i teplotu přes 20 °C. Ale v noci připravte na chlad a vlhko. Teploty stále mohou spadnout pod 8 °C. Přesto je to lepší než předešlé tři měsíce.

Slunce se v dubnu drží nad obzorem asi 13,5 hodiny. Z toho většinou asi 8 hodin září z nebe bez mraků. Vlhkost se drží přes 70 % i proto, že za měsíc spadne asi 35 mm srážek. Vítr je silnější a fouká rychlostí asi 12 km/h a moře se začíná oteplovat. Voda se během dubna dostane na 15 °C.

Květen

První měsíc sezóny na ostrově nabízí průměrnou denní teplotu kolem 18 °C. Většinu dnů si budete užívat teplotu nad 20 °C, a můžete narazit dokonce na den, kdy se rtuť teploměru zastaví u 28 °C. V noci sice teplota klesne ke 12 °C, ale i to už je příjemná hodnota.

Květen je na Mallorce víc než z půlky slunečný. Průměrně přes den ucítíte paprsky slunce na tváři asi 9 hodin z celkových 14,5 hodiny, kdy je světlo. Vlhkost sice ještě bude kolem 70 %, ale v teple to není na škodu. Za měsíc spadne asi 25 mm srážek a vítr fouká rychlostí 11 km/h. Moře se postupně oteplí na 17 °C.

Červen

Léto naplno přebírá vládu od jara. Průměrná denní teplota se dostává na 22 °C a můžete se setkat s mimořádnými 28 °C. V noci už se nebudete muset navlíkat do bundy nebo teplého svetru, protože se teploměr při klesání zastaví na příjemných 16 °C.

Můžete se těšit na dlouhé a převážně slunečné dny. Den trvá necelých 15 hodin a jasno je asi 10 hodin denně. Vlhkost klesá na průměrných 67 % a prakticky neprší. Za měsíc spadne jen 15 mm. Moře už láká nadšence ke koupání, protože se může pochlubit teplotou 21 °C.

Červenec

Horký červenec je na Mallorce nejsušším měsícem roku. Průměrná denní teplota šplhá k 25 °C a odpoledne se na pláži dočkáte i 30 °C. Můžete se bez obav vyrazit koupat i za rozbřesku nebo v noci, protože teplota vzduchu neklesne pod 19 °C.

Slunce kraluje obloze 11 hodin z celkových 14,5 hodin, kdy je světlo. Vlhkost se drží na příjemných 67 % a na déšť budete v červenci čekat dlouho, protože naprší jen asi 7 mm srážek za celý měsíc. Vítr se drží na příjemných 11 km/h a moře vás určitě naláká ke koupání, protože bude vyhřáté na příjemných 24 °C.

Srpen

Nejteplejší měsíc roku na Mallorce láká hodně turistů. A ještě aby ne, když se průměrná denní teplota drží nad 25 °C, bývá dokonce ke 32 °C a v noci často teplota neklesá pod 20 °C. Jestli máte rádi příjemné léto ve dne i po západu slunce, vyrazte na Mallorku v srpnu.

Jasno je nejčastěji 10 hodin z 13,5 hodin, kdy je ve dne světlo. Vlhkost se drží kolem 70 % a za měsíc naprší asi 16 mm. Vítr nepřekvapí a bude vás osvěžovat rychlostí okolo 10 km/h. Moře se v druhé polovině měsíce vyhřeje na luxusních 26 °C.

Září

Většinou bývá ještě příjemně teplo. Průměrně se teplota drží okolo 22,5 °C a při jasném dni plném slunce se můžete dočkat i 28 °C. V noci bude stále příjemných 17 °C. Takže pokud plánujete pozdní dovolenou, je září na Mallorce dobrou volbou.

Slunečno bývá v září asi 60 % dne. Sluneční paprsky si budete užívat asi 7,5 hodin denně. Zato vlhkost se zvýší na 74 %, a to hlavně kvůli dešťům. Po suchém létě v září průměrně naprší asi 50 mm srážek. Vítr v září fouká okolo 10 km/h a moře si drží příjemných 24 °C.

Říjen

Je to nejdeštivější měsíc v roce, který na Mallorce zažijete. Přesto se sem vyplatí jet. Průměrná denní teplota se drží na příjemných 19 °C, a při vyjasnění dokonce stoupá až k letním 24 °C. V noci už ale oceníte svetr nebo bundu, protože vám teploměr ukáže jen 14 °C.

Slunce sice opět většinu dne ovládne oblohu nad mraky, ale jasno bude už jen něco přes půl dne. Vlhkost v říjnu stoupne na 78 %, protože během měsíce naprší asi 70 mm srážek. Vítr v posledním měsíci sezóny fouká rychlostí 10 km/h a moře naposledy pozve ke koupání teplotou 22 °C.

Listopad

Můžete počítat s mírným počasím a průměrnou denní teplotou kolem 14 °C. Je to ideální čas na túry nebo lehčí pěší turistiku. Denní maxima občas vyšplhají až na 19 °C, ale v noci už teploměr padne k 9 °C. Proto je dobré sbalit s sebou teplé oblečení.

Slunečno je v listopadu přibližně polovinu dne, který stále trvá asi 10 hodin. Vlhkost vzduchu se drží kolem 80 % a postupně během měsíce naprší asi 50 mm srážek. Vítr zůstává na 10 km/h. Na koupání už moře není. Teplota vody totiž klesá k 18 °C.

Prosinec

Mírné počasí na Mallorce pokračuje i v prosinci. Průměrná denní teplota se drží kolem 11 °C, ale když budete mít trochu štěstí na slunečno, můžete se dočkat maxima okolo 16 °C. Zato v noci už se neohřejete. Teploměr vás nejčastěji seznámí s teplotou poblíž 6 °C.

Slunce na prosincové obloze vydrží 9,5 hodiny. Průměrně se můžete těšit na polovinu dne, kdy bude jasno. Vlhkost vzduchu vystoupá k 81 % a za prosinec naprší asi 45 mm srážek. Vítr zůstává na obvyklých 10 km/h, ale moře se ochladí na zimních 16 °C, které asi nezlákají ani mnohé otužilce.

Index sezóny
Leden
14 °C
14 °C
78 %
5 hodin
8 dnů
Únor
15 °C
13 °C
76 %
6 hodin
6 dnů
Březen
17 °C
14 °C
75 %
6 hodin
8 dnů
Duben
19 °C
15 °C
72 %
8 hodin
5 dnů
Květen
22 °C
17 °C
72 %
10 hodin
5 dnů
Červen
26 °C
21 °C
68 %
10 hodin
3 dny
Červenec
29 °C
24 °C
68 %
11 hodin
1 den
Srpen
29 °C
25 °C
70 %
11 hodin
3 dny
Září
27 °C
24 °C
74 %
8 hodin
6 dnů
Říjen
23 °C
21 °C
77 %
6 hodin
9 dnů
Listopad
18 °C
18 °C
78 %
6 hodin
8 dnů
Prosinec
15 °C
15 °C
77 %
5 hodin
9 dnů