Pro vyhodnocování návštěvnosti webových stánek a optimalizaci marketingových aktivit využíváme cookies. Používáním našich webových stránek s užitím cookies souhlasíte. Více informací naleznete zde. Rozumím
-
Zobrazovat ceny v Euro

Dovolená Florida - Miami

Zobrazit nabídku
Bez letenek
S letenkami
Objevte zájezdy, ubytování či letenky.
Dovolená na Floridu - do Miami od německé cestovní kanceláře.

Zpřesněte si hledání

Řadit podle:

Miami v jihovýchodní části poloostrova Florida je jeho nejznámějším, ne však hlavním, městem. V této svůdné metropoli s vysokými mrakodrapy a nádhernou pláží Miami Beach můžete vychutnávat noční život, jídlo, karibské koktejly i americké nadšení nebo jen pozorovat spoře oděné opálené krásky. Miami je místem nádherné architektury ArtDeco, místem palmových parků a osvěžujících vodních kanálů. Máte splín ze zimy? Miami vás očekává.

Praktické informace

O lokalitě

Nákupy a gastronomie

Před cestou

Zábava a volný čas

Miami je hlavním městem kraje Miami-Dade Counta na jihovýchodním pobřeží Floridy. S populací přes 430 000 je nejlidnatějším městem jižní floridské metropolitní oblasti. Je celosvětově uznávaným centrem obchodu, financí, kultury, médií, módy, vzdělávání, filmu, tištěných médií, zábavy, umění i mezinárodního obchodu. Najdete zde nejen Miami Beach, město s oblíbenou pláží a nespočtem dalších atraktivních míst, ale i další oblíbené pláže, Sunny Isles Beach či Hollywood Beach. Nedaleko od Miami beach se nachází další plážové město plné radosti, Fort Lauderdale.

Přejít nahoru