Pro vyhodnocování návštěvnosti webových stánek a optimalizaci marketingových aktivit využíváme cookies. Používáním našich webových stránek s užitím cookies souhlasíte. Více informací naleznete zde. Rozumím
-
Zobrazovat ceny v Euro

Dovolená Lesbos

Zobrazit nabídku
Bez letenek
S letenkami
Objevte zájezdy, ubytování či letenky.
Dovolená na Lesbos od německé cestovní kanceláře.

Zpřesněte si hledání

Řadit podle:

Ostrov Lesbos, jeden ze skvostů Egejského moře, ještě donedávna pozornosti Čechů unikal. Lesbos, třetí největší ostrov Řecka, nabízí návštěvníkům od jara do podzimu nepřeplněné pláže lemované olivovníky a borovicemi, k nim vynikající kuchyni, termální prameny nebo dvacet miliónů let starý zkamenělý les. Lesbos je jedním z mála řeckých ostrovů, který stále ještě vzdoruje času.

Praktické informace

O lokalitě

Nákupy a gastronomie

Před cestou

Zábava a volný čas

Vysoce atraktivní letovisko ostrova Lesbos, Skala Kallonis, leží ve stejnojmenné rozlehlé zátoce chráněné skalisky, která je známá vedle turistického ruchu také produkcí sardinek v rušném přístavu a výskytem četných druhů ptactva. Neporušená krajina tu skrývá svá tajemství, která čekají na odhalení zvídavými návštěvníky. Oblíbené rekreační středisko Petra je moderní komunitou, ale stále si zachovává svůj historický ráz. Když se vyšplháte až na kopec nad městečkem, budete odměněni nejen krajinou, která se před vámi náhle rozestře, ale také pohledem na malebný kostelík. Díky své snaze zachovat si původní charakter patří Molyvos k historicky velmi cenným lokalitám a současně se tak řadí k těm nejromantičtějším. Úzké starobylé uličky, středověký byzantský hrad s opevněním ze 14. století, domečky s červenými stříškami vystavěné kaskádovitě na svahu kopce – to vše jsou ve zkratce všechny krásy letoviska Molyvos. Letovisko Eftalou je proslavené termálními prameny. Můžete si zde tedy kromě krásně průzračné mořské vody užívat i koupele v termálních lázních. Klidné letovisko, kam můžete vyrazit na poklidnou dovolenou či jen na příjemné odpoledne je Anaxos.

Přejít nahoru