Dovolená Konakli
Zobrazovat ceny v Euro

Zobrazit nabídku
Bez letenek
S letenkami
Objevte zájezdy či ubytování.
Dovolená do Konakli od německé cestovní kanceláře.

Zpřesněte si hledání

Řadit podle:

Užijte si mírnou rovinu kolem pobřeží letoviska Konakli

Oblast Konakli najdete uprostřed Turecké riviéry a patří mezi rovinatější oblasti Turecka. Mírně klesající pláže ze směsi písku a droboučkých kamínků jsou bezvadné pro děti i neplavce nebo plavce začátečníky. Ale když fouká vítr, přijdou si na své i příznivci přiměřených vln. Nic, co by nezvládlo nafukovací lehátko nebo vypůjčený skútr.

Zatímco nejbližší řada hotelů u moře se třpytí nablýskanými okny a luxusem, opodál stojící hostely nebo i hotely jsou srovnatelně kvalitní a mnohdy o dost levnější. Záleží teda na tom, jestli chcete mít moře doslova jen pár kroků nebo se spokojíte i s několikaminutovou cestou na pláž. Obojí má své výhody.

Objevujte architekturu i historické stavby a přírodu

Hned pár desítek od moře můžete obdivovat piknikové místo s vyhlídkou, o kousek dál se dostat k původnímu městskému opevnění proti případným útokům nepřátel z moře nebo si prohlédnout běloskvoucí mešity uprostřed města a ikonickou věž z červených cihel, která ukazuje mnohý světový čas.

Mezi nejoblíbenější hotely letoviska patří Eftalia Holiday Village s ubytováním v malých domcích a aquaparkem, Club Dizalya s mistrně vyvedenou květnou zahradou a apartmány s vkusnými balkóny nebo Eftalia Marin – moderní megalomanský hotel pro stovky turistů, kteří chtějí to nejlepší.

Praktické informace

O lokalitě

Nákupy a gastronomie

Před cestou

Zábava a volný čas

Přejít nahoru