Pro vyhodnocování návštěvnosti webových stánek a optimalizaci marketingových aktivit využíváme cookies. Používáním našich webových stránek s užitím cookies souhlasíte. Více informací naleznete zde. Rozumím
Dovolená Kavala
Zobrazovat ceny v Euro

Dovolená Kavala

Zobrazit nabídku
Bez letenek
S letenkami
Objevte zájezdy či letenky.
Dovolená do Kavaly od německé cestovní kanceláře.

Zpřesněte si hledání

Řadit podle:

Kavala je atraktivní pobřežní oblast a stejnojmenné město ležící na severu Řecka u Kavalského zálivu, hned naproti ostrovu Thasos. Prefektura Kavala má vyjímečnou turistickou infrastrukturu, která je využívána od brzkého jara do podzimu. Jedinečná rozmanitost pobřeží s plážemi nesoucí ocenění Modré vlajky, malebné osady, přírodní památky, historické zajímavosti a pohostinnost obyvatel dělá z Kavaly jednu z nejkouzelnějších destinací v Řecku.

Praktické informace

O lokalitě

Nákupy a gastronomie

Před cestou

Zábava a volný čas

  • Kavala je atraktivní pobřežní město ležící na severu Řecka u Kavalského zálivu. Je hlavním městem stejnojmenné prefektury a důležitým přístavem oblasti. Naproti městu, přibližně 24 km vzdálen, leží ostrov Thasos, na který z městského přístavu pravidelně vyjíždí lodě. Ve městě na rozloze 112 km2 žije kolem 70 000 obyvatel, což jej řadí na druhé místo v severním Řecku.
Přejít nahoru