Pro vyhodnocování návštěvnosti webových stánek a optimalizaci marketingových aktivit využíváme cookies. Používáním našich webových stránek s užitím cookies souhlasíte. Více informací naleznete zde. Rozumím
-
Zobrazovat ceny v Euro

Dovolená Kambodža

Zobrazit nabídku
Bez letenek
S letenkami
Objevte zájezdy, ubytování či letenky.
Dovolená do Kambodže od německé cestovní kanceláře.

Zpřesněte si hledání

Řadit podle:

Většina lidí má Kambodžu spojenou s Rudými Khmery a tím, že tam byla (nebo podle některých stále je) válka, že se tam šije levné oblečení a případně, že leží v Africe. Nenechte se ale zlými jazyky odradit, Kambodža rozhodně stojí za návštěvu. Není tak přeplněná davy turistů jako sousední Thajsko. Ještě před pár lety to byla zapovězená země a turisté se do Kambodže nehrnuli. V Kambodži si užijete koupání, návštěvu pralesa i historické památky. 

Siem Reap, byl odedávna centrem starodávné a mocné khmerské říše, kouzelného chrámového komplexu ukrytého mezi kořeny stromů v džungli. Jeho nejznámější duchovní stavba Angkor Wat se dostala i na státní vlajku. Phnom Penh, město ležící u soutoku velké jezerní řeky Tonlé Sap a majestátního Mekongu, patří k nejromantičtějším metropolím Asie. Najdete zde široké francouzské bulváry, koloniální architekturu či rozkošný areál kolem královského paláce, který rozhodně stojí za návštěvu. Vedle Angkoru se nejvíc jezdí na pobřeží do města Sihanoukville. V okolí nejznámějšího kambodžského letoviska najdete spoustu pláží, restaurací a hotelů. Odtud se dělají také vyjížďky k nedalekým ostrovům. Kep je městečko ležící skoro na dohled vietnamských hranic, které je známé pro své pláže a lov krabů, můžete zde navštívit i autentický krabí trh.

Přejít nahoru