Pro vyhodnocování návštěvnosti webových stánek a optimalizaci marketingových aktivit využíváme cookies. Používáním našich webových stránek s užitím cookies souhlasíte. Více informací naleznete zde. Rozumím
-
Zobrazovat ceny v Euro

Dovolená Ischia

Zobrazit nabídku
Bez letenek
S letenkami
Objevte zájezdy či ubytování.
Dovolená na Ischii od německé cestovní kanceláře.

Zpřesněte si hledání

Řadit podle:

Ostrov Ischia je osmým největším ostrovem v celé Itálii. Tento ostrov vulkanického původu je hojně navštěvován hlavně pro jeho termální prameny. Na ostrově Ischia si můžete zajít do termálních a minerálních lázní či na bahenní zábaly. Kromě odpočinku se můžete vydat za památkami jako je například Aragonský hrad. Ischia vám učaruje nejen malebnými plážemi a krásným mořem, ale i svou jedinečnou atmosférou.

Praktické informace

O lokalitě

Nákupy a gastronomie

Před cestou

Ischia je ostrovem plným krás, památek a zajímavostí. Největší raritou jsou zázračné termální a minerální prameny, které slouží k udržení zdraví a léčbě mnoha nemocí. Za těmito prameny můžete vyrazit například do Casamicciola Terme, kde se nachází pravděpodobně nejstarší lázně na celém ostrově. Forio je městečko, které si dodnes zachovalo původní ráz starobylého města se středověkými uličkami a náměstíčky, domy s barevnými nebo lávovými fasádami. Téměř na každém kroku zde najdete starobylou kapličku nebo kostel.
Míříte-li do Ischia Porto, musítě navštívit jednu z nejnavštěvovanějších historických památek - Aragonský hrad. Příjemnou promenádu k hradu obklopuje moře se spoustou zakotvených lodí. Z hradu je nádherný výhled nejen na moře, ale především na celý ostrov. Městečko Lacco Ameno bylo postaveno kolem malé zátoky San Monatono na úpatí hory Monte Vico. Symbolem městečka se stala skála zvaná Fungo (houba) původní lávová vyvřelina, kterou moře opracovalo do dnešní podoby. Na večeři si můžete zajít na pláž Citara, kde najdete plno restaurací a kaváren. Tato pláž je jednou z největších na celém ostrově a nejen proto, ale i díky její kráse se pyšní velké oblibě.

Přejít nahoru