Pro vyhodnocování návštěvnosti webových stánek a optimalizaci marketingových aktivit využíváme cookies. Používáním našich webových stránek s užitím cookies souhlasíte. Více informací naleznete zde. Rozumím
-
Zobrazovat ceny v Euro

Dovolená Indie

Zobrazit nabídku
Bez letenek
S letenkami
Objevte zájezdy či ubytování.
Dovolená do Indie od německé cestovní kanceláře.

Zpřesněte si hledání

Řadit podle:

V Indii, obrovské jihoasijské zemi, spadající tisíce kilometrů od vrcholků himalájských velikánů až k přohřátému Indickému oceánu, si každý najde to své: pohádkové kulturní dědictví, vynikající kuchyni, nekonečné pláže či taneční představení. Pojeďte v zimě okusit podmanivou chuť Indie, která dala světu jógu, vegetariánství a buddhismus. Pokud vyzobete z pohádkového koberce to nejblištivější, budete Indii nadosmrti velebit.

Před cestou

Goa, to jsou především překrásné pláže jako dělané pro relax. Mezi ty nejoblíbenější patří Benaulim Beach, Mobor Beach, Varca BeachCavelossim Beach a nejoblíbenější, ikoncikou pláž, Candolim, najdete na seberu Goa. Tato pláž je jednou z nejdelších ve státě. Fascinujícím prvkem na pláži Candolim je loď River Princess, která zde roku 2000 uvízla na břehu pláže a od té doby se stala turistickou atrakcí.

Přejít nahoru