Hotel Granada Luxury Belek

Belek

Hosté chválí u hotelu Granada Luxury Belek Chuť a kvalita jídel, Péče o děti a hřiště, Velikost pokojů, Výbavení pokojů, Dopravní spojení. Nejméně však byli spokojeni s řešením připomínek a reklamací.

K pláži 1,7 km
Předchozí hotelDalší hotel
Dovolená (hotel + letenky)
Vybrat datum
Vybrat datum

Hodnocení hotelu

Granada Luxury Belek

90%
4 hod.
Zobrazit
4.3/5
7750 hod.
Zobrazit
86%
 Průměrná známka
Náš názor na hotel Granada Luxury Belek

Podle 7754 hodnocení je již naprosto přesvědčivá průměrná známka 86% kvality. Tento výsledek je velmi dobrý, služby určitě splnily očekávání rekreantů. Hotel se dá jen doporučit, bude zajisté vyhovovat i náročným klientům.

Hosté chválí u hotelu Granada Luxury Belek

Chuť a kvalita jídel, Péče o děti a hřiště, Velikost pokojů, Výbavení pokojů, Dopravní spojení

Chuť a kvalita jídel
Péče o děti a hřiště
Velikost pokojů
Výbavení pokojů
Dopravní spojení
Vyřizování reklamací

90%

podle 4 hodnocení

Podrobné hodnocení hotelu Granada Luxury Belek
  • Všeobecné hodnocení
    91%
  • Umístění a okolí hotelu
    72%
  • Obsluha a služby
    79%
  • Stravování
    94%
  • Sport a zábava
    98%
  • Ubytování
    100%
Recenze hotelu od zákazníků
„Velká spokojenost.“
100%
Skupina
Hynek G.Dovolená prosinec 2021

Podrobné hodnocení
  • Pestrost jídel a nápojů
    100%
  • Chuť a kvalita jídel a nápojů
    100%
  • Hotelová restaurace a bar
    100%
  • Čistota v restauraci a u stolu
    100%
  • Další možnosti trávení volného času
    100%
  • Vzdálenost k pláži
    100%
  • Restaurace a bary v blízkosti
    100%
  • Dopravní spojení a možnost výletu
    100%
  • Nákupní možnosti v blízkosti
    100%
  • Kvalita pláže
    100%
  • Vyřizování reklamací
    N
  • Vstřícnost a ochota personálu
    100%
  • Znalost oboru, znalost cizích jazyků
    100%
  • Odbavení
    100%
  • Vhodnost pro postižené
    100%
  • Vhodnost pro rodinu
    100%
  • Všeobecná čistota
    100%
  • Stav hotelu
    100%
  • Doporučili byste tento hotel?
    100%
  • Čištota
    100%
  • Velikost
    100%
  • Vybavení pokoje
    100%
  • Koupelna, toaleta, hygiena
    100%
  • Nabídka pro volný čas
    100%
  • Kvalita a stav bazénu
    100%
  • Péče o děti, hřiště
    100%
  • Pojedete s námi i v budoucnu?
    100%
  • Jak jste byli spokojeni s námi?
    100%
  • Doporučili byste tuto CK i ostatním?
    100%
  • Jak jste byli s touto CK spokojeni?
    100%
„Nádherný hotel, ale nejhorší služby v Beleku“
71%
Parta přátel
Denisa B.Dovolená červen 2019

V Turecku jsem byla několikrát například Dephin Imperial, Sueno Deluxe Belek, Cornelia Diamond, Titanic Deluxe atd… Tento hotel se nedá vůbec srovnávat. Budova je krásná, ale služby? Hotel bych zavřela. Při příjezdu do hotelu 10:00 nám na recepci bylo řečeno, že máme objednané dva pokoje normální, ale že by nám daly apartmán, který je mnohem hezčí a ať počkáme do 12.00. My hodně váhaly, ale recepční nám řekli, ať počkáme, že to opravdu stojí za to. Tak jsme tedy čekaly. Ve 12 hodin jsme přišly na recepci, kde nám bylo řečeno, že hosté se ještě neodhlásily, ať čekáme do 14:00. dobře čekaly jsme. Raději jsme přišly v 14:30 a recepční nám podal dva pokoje. Jako by nic nám dal karty a tady mate dva normalni pokoje. My jsme se ptaly prosim? Po 4 hodinách čekání nám dáte to co jste nám mohl dát hned? Recepční jen řekl, že ano a že mají rozbité světlo. No Byly jsme naštvané. Čekaly jsme 4 hodiny na nic a to nás ještě recepční přemlouvali, ať si počkáme. No tak jsme si nechali zavolat manažera. Ten nám teda řekl po další hodině, že nás druhý den přestěhují, ať přijdeme po snídani. Druhý den po snídani jsme tedy šly na recepci, kde nám bylo řečeno, ať přijdeme ve 14:00. Tak jsme v 14:30 přišly a bylo nám řečeno, že ať počkáme 20 minut. Po 20 minutách nám bylo řečeno dalších 20 minut. A že pokojská jim tohle stále říká a oni nemůžou nic udělat. Že mají málo uklízeček. Ať čekáme na našem starém pokoji. Mezitím co jsme přišly do našich starých pokojů, tak pokojská už jeden z naších pokojů uklízela. Když má čas jít okamžitě uklízet, proč jí nepošlou pomoct uklidit naše nové pokoje? Tak jsme čekaly na jednom z našich pokojů další hodinu. Poté jsme se naštvali a nechaly si zavolat hlavnějšího managera. Manager přes Guest Relation. Ten byl super. Řekly nám, že tedy nám dávají jeden pokoj a že druhý bude za hodinu uklizený. Vzaly jsme tedy jeden pokoj a šly se ubytovat. Vedlejší pokoj jsme ale zjistily, že je už hotový a dávno tam žádná uklízečka není. Šla jsem už naštvaná na recepci ať mi okamžitě dají kartu i od druhého pokoje, že tam nikdo není a že už bych si ráda vybalila věci. Dva dny věci v kufrech a dva dny čekání na nic. Recepční mi tedy kartu dal. Absolutní bordel, nefunguje komunikace mezi recepcí a uklízečkami. Během vybalování přišla uklízečka a dala nám kartáčky s pastou. Když jsem obě krabičky otevřela, tak jak kartáček, tak pasta byly použité? To jako opravdu myslejí vážně? Jediné co v hotelu funguje je animační tým i když informace o odpolední párty nebyly nikde vyvěšené, pouze to hlásily u bazénu, takže když jste u moře, nevíte o tom. Dvakrát týdně foam party. Každý večer show a poté hodina party v party arene. Moc hezká diskotéka. Na večerní zábavu hotel byl fajn . Až na to, že Miss a Mrs hotelu v jednom týdnu bylo dost. Tyto show bych vyřadila. Na recepci jsme žádné info nedostaly, ani o autobusu na pláž, ani o restauracích za příplatek nic. Vše si musíte zjistit sami. Bus má jet z pláže 18:30 poslední, ale první den nám plavčíci oznámili, že jede poslední dneska v 18:00. Většina lidí byla pěkně naštvaná. Někteří na pláži zůstali, tak by mě zajímal jejich návrat do hotelu. Jídlo na pláži katastrofa. Bar v pořádku mají akorát nealko a pivo, jinak nic. Ale restaurace, neskutečné. Objednaly jsme si pizzu k obedu. Kazdu jsme dostal jen 4 kousíčky. To jsem ještě nikde nezažila. Když pizzu si objednám, tak dostanu celou pizzu. Poté jsme si objednaly kuřecí maso s houbovou omáčkou a kaší. Donesly nám kuřecí maso s hranolkama a rýží. Když říkáme kde je omáčka, tak se servírka šla zeptat a řekla není. Nemáme. Když jsme se zeptaly na kaši, opět řekla není. Takže jídlo bylo uplně jiné než mělo být. O salátu se sýrem, kde byly jen dvě kostičky sýru ani nemluvím. Hrozné !!!!! Jinak ale jídlo v hlavní restauraci bylo výborné, akorát každý den stejné. Jediná nevýhoda byla, že večeře jsou do 21:30 a už v 20:45 celý asijský bufet uklízeli, někdy i italský. Takže jídlo nám braly o 45 minut dříve. Chápu, že by došlo, ale nádoby byly plné a přesto je odvezli. Snídaně super !!! akorát žádné víno, alkohol nic. Pouze k obědu a večeři. Na pití jsme čekaly cca 40 minut jak při snídani, tak při večeři. S pitím to vázlo všude. V Lobby baru opět čekání 20 minut. Hotel má zbytečně moc Manažerů a málo personálu. Personál nestíhá a například Tolga manažer v Lobby stojí a vysílačkou si povídá s druhým manažerem, který stojí 15 kroků od něj. Smějou se a když jde kolem nich číšník, dají mu úkoly co jde mají otřít, uklidit a přitom číšník nemůže ani doručit objednávku. Občas by pomohlo, kdyby manažeři šli za bar a pomohli, než si tam ve 3 stáli a povídali a nic neděli a z nudy úkolovali personál, který už takhle nestíhá. Oběd u bazénu super jídlo Nejvíce v celém hotelu pracují lifeguardi. Ale bohužel až moc. Pokud si vezmete drink k bazénu hned vás napomínají, je to tam jako ve škole. Žádné nafukovací držáky do bazénu na drinky nic nesmíte. Pořád vás napomínají za vše. Je to bohužel jejich práce. Ala carte restaurant super !!!! Poslední den nám byl nabídnut late check out, za ty problémy co jsme měly. Poslední den jsme se tady ptali na recepci, kde o ničem nevěděli, takže se zase volal manager. No a začala libová akce znova. Prý ať počkáme na pokoji, že přijde nám někdo pomoct se zavazadly… čekaly jsme 45 minut. A volali na recepci. Tam opět o ničem nevěděli. Tak znova jsme čekali.. no dalších 20 minutách jsme se sebraly, šly na recepci a řekly, že naše zavazadla mají na našem pokoji ať nám dají kartu od nového pokoje. Řekli, že tedy ok, že nám tam pošlou pro zavazadla a přesunou na náš nový pokoj… do pokoje jsme přišly za 5 hodin a??? kufry nikde. Šly jsme na recepci, tam opět, že nikdo nic neví. V zavazadlové místnosti kufry nebyly. Hodinu jsme je hledaly a pak byly v nejake mistnostni zavřené. Takže ani základní přesun zavazadel z jednoho do druhého pokoje nejsou schopni v 5 hvězdičkovém hotelu zvládnout? Strašný !!!! Hotel je krásný, ale málo personálu a špatné vedení. Hodně manažerů a málo zaměstnanců. Je to škoda. Kdyby hotel měl lepší služby byl by super. Bohužel tímto zabije vse. V Turecku jsem byla 28x a nikdy jsem neměla jediny problém na recepci. Já tento hotel nedoporučuji. Myslím si, že člověk za tu cenu může být někde u moře se super službami.

Podrobné hodnocení
  • Pestrost jídel a nápojů
    67%
  • Hotelová restaurace a bar
    67%
  • Čistota v restauraci a u stolu
    67%
  • Chuť a kvalita jídel a nápojů
    100%
  • Vstřícnost a ochota personálu
    67%
  • Znalost oboru, znalost cizích jazyků
    100%
  • Odbavení
    0%
  • Vyřizování reklamací
    0%
  • Nákupní možnosti v blízkosti
    67%
  • Kvalita pláže
    67%
  • Dopravní spojení a možnost výletu
    100%
  • Další možnosti trávení volného času
    33%
  • Vzdálenost k pláži
    33%
  • Restaurace a bary v blízkosti
    33%
  • Vhodnost pro rodinu
    67%
  • Všeobecná čistota
    67%
  • Vhodnost pro postižené
    100%
  • Stav hotelu
    100%
  • Doporučili byste tento hotel?
    0%
  • Čištota
    100%
  • Velikost
    100%
  • Vybavení pokoje
    100%
  • Koupelna, toaleta, hygiena
    100%
  • Nabídka pro volný čas
    100%
  • Kvalita a stav bazénu
    100%
  • Péče o děti, hřiště
    100%
  • Pojedete s námi i v budoucnu?
    100%
  • Jak jste byli spokojeni s námi?
    100%
  • Doporučili byste tuto CK i ostatním?
    100%
  • Jak jste byli s touto CK spokojeni?
    100%
„Krásný komplex“
96%
Rodina s malými dětmi
Jan T.Dovolená květen 2018

Hotel je nádherný, moderní, každý si najde své oblíbené místo. Ať už je to cukrárna ,klimatizovaný bar , welnes, nebo venkovní terasa kde obsluhují kluci na bruslích. Komplex je velký, první den jsme trochu bloudily. Pokoj prostorný,2 ložnice( byli jsme s dětmi)každá ložnice má svou TV, lednici, klima. Uklizeno, voňavo. Restaurace a la cart jsou za příplatek. Jinak jídla všude dostatek, každý si vybere.Chutné. Jen nabídka ryb byla slabší. Obsluha funguje dobře. Bazény nemají konkurenci. U hotelu je bazén klidnější, pohodovější hudba, celkově klidnější prostředí. Zelené plochy jsou nádherně osázeny. Podchodem se prochází do "vodního světa" kde už je to živější. Největší bazén má 9957m2 ,dětský bazén, plavecký bazén, bazén s mořskými vlnami kde je i písečná pláž. Oddělený bazén s bydlením ve stilu "Maledivy". Skluzavky od maličkých dětských po velké dospělácké, jezdí se na kruzích i bez. Animační program v průběhu celého dne. K moři jezdí autobus, pláž je menší, písčitá. Večer je možné jít do lunaparku (atrakce za menší poplatek) Denně představení po té disco či koncert. Dětský klub je přímo v budově hotelu, naše holky byly spokojené, ale už jsme zažili lepší klubíky. Byli jsme v květnu, lidí bylo méně , spousty volných lehátek. V restauraci už bylo plněji, ale volný stůl se vždy v pohodě našel. Do Beleku se dá dojít pěšky, cesta trvá 15-20 minut. Na letišti jste do 1 hod. Celkový dojem je moc hezký.

Podrobné hodnocení
  • Pestrost jídel a nápojů
    100%
  • Chuť a kvalita jídel a nápojů
    100%
  • Hotelová restaurace a bar
    100%
  • Čistota v restauraci a u stolu
    100%
  • Vstřícnost a ochota personálu
    100%
  • Znalost oboru, znalost cizích jazyků
    100%
  • Odbavení
    100%
  • Vyřizování reklamací
    N
  • Dopravní spojení a možnost výletu
    100%
  • Vzdálenost k pláži
    67%
  • Nákupní možnosti v blízkosti
    67%
  • Další možnosti trávení volného času
    N
  • Restaurace a bary v blízkosti
    N
  • Kvalita pláže
    N
  • Vhodnost pro postižené
    100%
  • Vhodnost pro rodinu
    100%
  • Všeobecná čistota
    100%
  • Stav hotelu
    100%
  • Doporučili byste tento hotel?
    100%
  • Čištota
    100%
  • Velikost
    100%
  • Vybavení pokoje
    100%
  • Koupelna, toaleta, hygiena
    100%
  • Nabídka pro volný čas
    100%
  • Kvalita a stav bazénu
    100%
  • Péče o děti, hřiště
    100%
  • Pojedete s námi i v budoucnu?
    100%
  • Jak jste byli spokojeni s námi?
    100%
  • Doporučili byste tuto CK i ostatním?
    100%
  • Jak jste byli s touto CK spokojeni?
    100%
„Super“
91%
Rodina se staršími dětmi
Jan K.Dovolená únor 2018

Podrobné hodnocení
  • Pestrost jídel a nápojů
    100%
  • Chuť a kvalita jídel a nápojů
    100%
  • Hotelová restaurace a bar
    100%
  • Čistota v restauraci a u stolu
    100%
  • Znalost oboru, znalost cizích jazyků
    33%
  • Vstřícnost a ochota personálu
    100%
  • Odbavení
    100%
  • Vyřizování reklamací
    100%
  • Další možnosti trávení volného času
    67%
  • Vzdálenost k pláži
    0%
  • Restaurace a bary v blízkosti
    33%
  • Dopravní spojení a možnost výletu
    100%
  • Nákupní možnosti v blízkosti
    100%
  • Kvalita pláže
    100%
  • Vhodnost pro postižené
    N
  • Vhodnost pro rodinu
    100%
  • Všeobecná čistota
    100%
  • Stav hotelu
    100%
  • Doporučili byste tento hotel?
    100%
  • Čištota
    100%
  • Velikost
    100%
  • Vybavení pokoje
    100%
  • Koupelna, toaleta, hygiena
    100%
  • Nabídka pro volný čas
    100%
  • Kvalita a stav bazénu
    100%
  • Péče o děti, hřiště
    100%
  • Pojedete s námi i v budoucnu?
    100%
  • Jak jste byli spokojeni s námi?
    100%
  • Doporučili byste tuto CK i ostatním?
    100%
  • Jak jste byli s touto CK spokojeni?
    100%

Fotogalerie hotelu Granada Luxury Belek

Praktické informace

Bezpečnost

Doprava

Náboženství a historie

Jak se domluvit

Obyvatelstvo

Měna

Počasí

Elektřina a komunikace

O lokalitě

Hory

Moře

Okolní země

Příroda

Řeky

Nákupy a gastronomie

Orientační ceny

Tipy na nákupy

Jídlo a pití

Nakupování

Spropitné

Před cestou

Očkování před cestou

Co si vzít na dovolenou

Víza

Rady na cestu

Zábava a volný čas

Aktivity a zábava

Koupání

Zajímavá místa

Proč s námi?

why_with_us.text1
Kompletní česká podpora na telefonu 7 dní v týdnu
why_with_us.text2
Nejlepší vyhledávač českých a německých CK
why_with_us.text3
Garance stejné ceny, jako má cestovní kancelář
why_with_us.text4
Roky zkušeností za více než 20 let na trhu
why_with_us.text5
Cestovní kancelář řádně pojištěna v ČR i Německu