Pro vyhodnocování návštěvnosti webových stánek a optimalizaci marketingových aktivit využíváme cookies. Používáním našich webových stránek s užitím cookies souhlasíte. Více informací naleznete zde. Rozumím
Zobrazovat ceny v Euro
Skvělý hotel|86%|

Hotel Europa

Hosté chválí u hotelu Europa uzpůsobení i pro postižené, dopravní spojení pro možnosti výletů, vstřícný a ochotný personál, perfektní čistota v restauraci i hezké stolování, upravenou, vždy uklizenou pláž a dobře vybavené pokoje.

Dovolená do hotelu na Krétu od německé CK.
Najděte si skvělý zájezd.

Odjezd nejdříve
Návrat nejpozději
Hledat
Dovolená Kréta

Hodnocení hotelu
Europa

+
=
Náš názor na hotel Europa
Podle 34 hodnocení je již naprosto přesvědčivá průměrná známka 86% kvality. Tento výsledek je velmi dobrý, služby určitě splnily očekávání rekreantů. Hotel se dá jen doporučit, bude zajisté vyhovovat i náročným klientům.
80%
podle 2 hodnocení
Hosté chválí u hotelu Europa
uzpůsobení i pro postižené, dopravní spojení pro možnosti výletů, vstřícný a ochotný personál, perfektní čistota v restauraci i hezké stolování, upravenou, vždy uklizenou pláž a dobře vybavené pokoje. Nejméně však byli spokojeni s všeobecnou čistotou hotelu.
 • Ochota personálu
 • Dopravní spojení
 • Uzpůsobení pro postižené
 • Kvalita pláže
 • Výbavení pokojů
 • Čistota v restauraci
 • Všeobecná čistota
Podrobné hodnocení hotelu Europa
Všeobecné hodnocení 75%
Umístění a okolí hotelu 70%
Obsluha a služby 100%
Stravování 75%
Sport a zábava 88%
Ubytování 75%
Dovolená Kréta

Recenze hotelu
Europa

Anna Kotrchová | Dovolená Červen 2008
79%
Neznámý
Myslím, že 3 hvězdy je moc..

Recenze hotelu Europa

27.6.2008 | Pobyt v červnu 2008 na 10 nocí jako Neznámý

Předem se omlouvám, ale již jsem jedno hodnocení posílala...nevím, kde se stala chyba,že nedošlo...
Obecně jsme byli z dovolené na Krétě nadšeni. Jen bych chtěla upozornit na hotel. Nábytek v pokojích byl natřen zvláštní tmavou barvou,která pouštěla při každém dotyku. Nohy jsem si vyčistila odlakovačem,ale několik kusů oblečení máme nadobro zničených. Úklid na pokojích byl nepravidelný a povrchový. Toaletní papír nebyl doplněn ani jednou za celých 10dní. Uklizečka přišla dokonce jednou v odpoledních hodinách ve chvíli, kdy jsem se převlékala. Otevřela dveře do chodby dokořán, zapřela koštětem a na můj překvapený pohled, kdy jsem stála uprostřed pokoje ve spodním prádle, se jen usmála a šla vytírat balkon. Pan majitel hotelu asi neoplývá láskou k Čechům. Po té, co jeden z našich pánů udělal chybu a přišel k večeři jen v šortkách bez trika, poslal obsluhu k našemu se vzkazem, že zde není žádný striptýzový bar. Za několik dní přijeli Angličani, kteří chodili k obědu i k večeři přímo z bazénu jen v plavkách...a mokrých...a nic se nedělo. Každý rok jezdíme do hotelů se 3 hvězdami. Myslím, že tento hotel tomuto hodnocení neodpovídá. Pojem all inklussive jsem si také představovala jinak než plnou penzi s nápoji. Zmrzlina se musela platit a ledová káva taktéž. Delegátku jsme zastihli na hotelú až poslední den před odjezdem domů. Zdržela se vždy jen 10 - 15 min. A jezdila v jiný čas, než bylo psáno. I tak děkujeme za příjemnou dovolenou na ostrově s nádhernou přírodou a bohatou historií.

Podrobné hodnocení

Stav hotelu 67 %
Všeobecná čistota 67 %
Vhodnost pro rodinu 67 %
Vhodnost pro postižené 100 %
Nákupní možnosti v blízkosti 67 %
Dopravní spojení a možnost výletu 67 %
Restaurace a bary v blízkosti 67 %
Další možnosti trávení volného času 67 %
Vzdálenost k pláži 67 %
Vstřícnost a ochota personálu 100 %
Znalost oboru, znalost cizích jazyků 100 %
Odbavení 100 %
Vyřizování reklamací N
Nabídka pro volný čas 67 %
Kvalita pláže 100 %
Kvalita a stav bazénu 100 %
Péče o děti, hřiště 67 %
Čistota 67 %
Velikost 67 %
Výbavení pokoje 100 %
Koupelna, toaleta, hygiena 67 %
Pestrost jídel a nápojů 67 %
Chuť a kvalita jídel a nápojů 67 %
Hotelová restaurace a bar 67 %
Čistota v restauraci a u stolu 100 %
Anna Kotrchová | Dovolená Červen 2008
82%
Neznámý
Dovolená v hotelu,kde majitel neoplývá láskou k Čechům

Recenze hotelu Europa

24.6.2008 | Pobyt v červnu 2008 na 10 nocí jako Neznámý

Kréta je nádherný ostrov. Škoda je, že málo hotelů má dobrou pláž. Náš hotel ji neměl a k nejbližší pláži to bylo daleko, takže jsme většinu doby trávili u bazénu, který byl opravdu úžasný. Stejně tak okolí bazénu a hotelu. Jen na pokojích to nás trochu zarážel úklid. Ten byl nepravidelný a povrchní. Dost mi třeba překvapilo, když jsem se převlékala a v okamžiku, kdy jsem byla ve spodním prádle si paní otevřela dveře do chodby, zapřela je koštětem, usmála se na mě a šla vytírat balkon. Ani na chvilku ji nazastavil můj udivený pohled. Toaletní papír se za 10 dní nedoplnil ani jednou. Takže jsme si museli koupit svůj. Dále mě zarazilo chování majitele hotelu. Náš známý udělal chybu a přišel k obědu jen v šortkách. Pan majitel k našemu stolu poslal obsluhující personál se vzkazem, že zde není žádný striptýzový bar a že se má oblékat. Za pár dní na to do hotelu přijeli Angličani, otec se synem. Oba přišli k obědu v plavkách, ještě mokrých a tak se usadili na polstrované židle. Musím podotknout, že otec byl velice substilní postavy, porostlý hustým ochlupením po celém těle a na rukou i nohou mokvající místa. Nejspíš trpěl lupenkou. To neodsuzuji, ale pohled u jídla to opravdu nebyl příjemný. A majitel hotelu nereagoval, jen se usmíval. Až na náš dotaz, zda se zde měří dvěma metry, poslal personál, aby jemně a slušně upozornil angličany, zda by se mohli k jídlu obléknout. Takže k nám opravdu slušný nebyl a nás to uráželo. Nemáme rádi problémy, takže jsme nic neřešili. Ještě bych ráda podotkla, že na pokoji jsme chytli 2 blechy a zničili si pár kusů oblečení o nábytek, který byl natřený barvou, která pouštěla při každém doteku či otření se o ni. Jezdíme každý rok do hotelu se 3 hvězdami. Tento hotel opravdu tomuto hodnocení neodpovídal. Delegátku jsme zastihli až poslední den před odjezdem domů. Zdržela se vždy jen krátce (10-15 min.) a většinou v době jídla. Obsluhující personál nás překvapil. V první řadě tím, že to byli Češi, pak tím, jak byli mladí a nakonec tím, jak byli ochotní, milí, pracovití a vstřícní. A nakonec bych chtěla ještě upozornit na pojem all inklusive. To, co jsme měli zde bych nazvala plná penze s nápoji. Mimo snídaně, obědy a večeře jsme neměli nárok na nic, kromě pití. I obyčejnou zmrzlinu a dokonce i ledovou kávu jsme si museli platit. Jediný sport zahrnutý v all inklusive byl stolní tenis. Bohužel majitel hotelu zapoměl koupit pálky. Tyto zakoupil poslední den před naším odjezdem. Takže hotel doporučuji Všem kromě Čechů. Kréta je nádherná.

Podrobné hodnocení

Stav hotelu 67 %
Všeobecná čistota 67 %
Vhodnost pro rodinu 67 %
Vhodnost pro postižené 100 %
Nákupní možnosti v blízkosti 67 %
Dopravní spojení a možnost výletu 100 %
Restaurace a bary v blízkosti 67 %
Další možnosti trávení volného času 67 %
Vzdálenost k pláži 67 %
Vstřícnost a ochota personálu 100 %
Znalost oboru, znalost cizích jazyků 100 %
Odbavení 100 %
Vyřizování reklamací 100 %
Nabídka pro volný čas 100 %
Kvalita pláže 100 %
Kvalita a stav bazénu 100 %
Péče o děti, hřiště 67 %
Čistota 67 %
Velikost 67 %
Výbavení pokoje 100 %
Koupelna, toaleta, hygiena 67 %
Pestrost jídel a nápojů 67 %
Chuť a kvalita jídel a nápojů 67 %
Hotelová restaurace a bar 67 %
Čistota v restauraci a u stolu 100 %
5,2 / 6
32 recenzí
Podrobné hodnocení hotelu Europa
Hotel 5 / 6
Pokoje 4,8 / 6
Hotelový servis 5,5 / 6
Okolí hotelu 5,2 / 6
Stravování 6 / 6
Sport a zábava 5 / 6
Přejít na HolidayCheck
Hodnotitelé HolidayCheck.de o hotelu Europa
Hosté chválí celkový stav hotelu, umístění a okolí hotelu, obsluhu a služby, úroveň a kvalitu stravování, možnosti sportu a zábavy a kvalitu ubytování. Tento hotel v posledním roce doporučuje 100% dotázaných.
Dovolená Kréta
Obecný popis hotelu
Europa

Přesný popis hotelu najdete u termínů

Podrobné katalogové informace
Vybavení
 Hotelový trezor
 Hřiště
 TV místnost
 Bar(y)
 Restaurace
 Přístup k internetu
 Přístup k WLAN
Stravování
 Plná penze
 Servírovaná snídaně
 All inclusive
Sport/zábava
 Počet bazénů
 Lehátka
 Slunečníky
 Stolní tenis
 Biliárd/kulečník
 Venkovní bazén(y)
 Dětský bazén
 Bar u bazénu
Kategorie
 Kategorie (doporučená) 3
 Kategorie (oficiální) 3
Pláž
Vybavení pokoje
 Rádio
 Kuchyňský kout
 Balkón/terasa
 TV
 Koupelna
 Sprcha
Vzdálenosti
 Pláž 900 m
Dovolená Kréta

Fotografie hotelu
Europa

Dovolená Kréta

Počasí v oblasti hotelu
Europa

Počasí a kdy jet na Krétu
 • Díky svému počasí patří Kréta k nejpřitažlivějším turistickým destinacím v Evropě. Má typické středomořské klima, horká, suchá léta a mírné zimy. Jsou zde nejmenší teplotní rozdíly z celého Řecka. Hlavní sezona je na ostrově v období května až října. Sever má klima chladnější, jih je ovlivněn africkým kontinentem. Západ ostrova je díky většímu počtu srážek nejzelenější částí ostrova. Doporučujeme Krétu navštívit v jarních nebo podzimních měsících.
 • Jarní počasí na Krétě může být deštivější, zejména na severu ostrova, ale častější jsou jasné a teplotně mírné dny. Již v dubnu Vás bude slunce provázet 8 hodin denně, teploty vystoupí nad 20 oC, moře se však ohřívá pomaleji.
 • Opravdové léto začíná červnem. V červenci a srpnu zastihnete teplotní maxima (až 30 oC), sluneční paprsky budou pálit 13 hodin denně, vlhkost je nízká, a proto jsou teploty snesitelnější. Záchranou před horkem je poměrně často foukající vítr meltemi. V největších vedrech Vám ale nepomůže, protože se sám ohřívá, a Vy se tak budete cítit jako při fénování teplým vzduchem. Moře se v červenci a srpnu ohřeje na 24 oC. Trvalejších srážek se v létě neobávejte.
 • Na konci září začínají teploty vzduchu klesat k 25 oC a Krétu konečně zavlaží tolik očekávaný déšť. Ten by Vás neměl odradit od stále příjemného pobytu. Moře chladne pomaleji a ještě v říjnu se vykoupete ve vodě teplé 23 oC.
 • Zima je v severní části ostrova chladnější, deštivá a větrná. V lednu v průměru dva týdny proprší. Teplota klesá na 12 – 14 oC, málokdy pod 10 oC, ale v roce 2004 byla právě v Heraklionu naměřena nejnižší teplota –0,8 °C a v únoru Krétu pokryl sníh. Ten je obvykle vzácný i ve vyšších polohách.
Index sezóny
Leden
16 °C
16 °C
71 %
3 hodiny
14 dnů
Únor
16 °C
15 °C
68 %
5 hodin
9 dnů
Březen
17 °C
16 °C
65 %
6 hodin
10 dnů
Duben
20 °C
16 °C
61 %
8 hodin
6 dnů
Květen
23 °C
19 °C
62 %
10 hodin
4 dny
Červen
27 °C
22 °C
58 %
12 hodin
1 den
Červenec
29 °C
24 °C
57 %
13 hodin
1 den
Srpen
29 °C
25 °C
60 %
12 hodin
1 den
Září
27 °C
24 °C
62 %
10 hodin
2 dny
Říjen
24 °C
23 °C
66 %
6 hodin
6 dnů
Listopad
21 °C
20 °C
70 %
6 hodin
11 dnů
Prosinec
18 °C
17 °C
71 %
4 hodiny
14 dnů