Pro vyhodnocování návštěvnosti webových stánek a optimalizaci marketingových aktivit využíváme cookies. Používáním našich webových stránek s užitím cookies souhlasíte. Více informací naleznete zde. Rozumím
-
Zobrazovat ceny v Euro

Dovolená Černá Hora

Zobrazit nabídku
Bez letenek
S letenkami
Objevte zájezdy, ubytování či letenky.
Dovolená do Tivatu od německé cestovní kanceláře.

Zpřesněte si hledání

Řadit podle:

Černá Hora, republika v jihovýchodní Evropě při pobřeží Jaderského moře, je nejmladším státem Evropy a pro turisty atraktivní, neokoukanou oblastí. V Černé Hoře vás překvapí příroda národních parků, bohatá flora a fauna okolí Skadarského jezera, horské kláštery, historická místa jako je Boca Kotorská, Budva nebo romantické přímořské letovisko Sveti Stefan. Zažijte nezapomenutelnou letní dovolenou na netradičním místě, Černá Hora vás nezklame.

Praktické informace

Nákupy a gastronomie

Před cestou

Míříte-li do Tivatu, doporučujeme vám zavítat do městečka Budva. Najdete zde nejen překrásnou přírodu, ale i několik zajímavých památek, jako je nappříklad historická citadela z 19. století. Promenádou na město Budva navazuje Bečici, přímořské lázeňské městečko. Nejoblíbenější atrakcí je zde Milocher Park, park s průzračnou vodou a neuvěřitelným výhledem na moře. Navštívíte-li město Petrovač, můžete si užít výhled na okolí z vyhlídkové věže Petrovac Quay. Ulčinj nabízí několik nekonečných pláží s jemným tmavým pískem, který je pozůstatkem sopečné činnosti a má léčivé účinky. V destinaci Herceg Novi najdete jeskyni Blue Grotto, kde si můžete i zaplavat.

Přejít nahoru