Pro vyhodnocování návštěvnosti webových stánek a optimalizaci marketingových aktivit využíváme cookies. Používáním našich webových stránek s užitím cookies souhlasíte. Více informací naleznete zde. Rozumím
Dovolená Capri
Zobrazovat ceny v Euro

Dovolená Capri

Zobrazit nabídku
Bez letenek
S letenkami
Objevte zájezdy či ubytování.
Dovolená na Capri od německé cestovní kanceláře.

Zpřesněte si hledání

Řadit podle:

O ostrovu Capri se ne nadarmo říká, že jde o milionářský ráj. Luxus, drahá sídla, soukromé pláž i tajemné laguny, všudypřítomný lesk a třpyt modravé hladiny dotvářejí velkolepé kouzlo tohoto unikátního místa, jež si zamiluje každý bez rozdílu. Turisty i celebritami vyhledávaný ostrov Capri je s italským městem Sorrento spojen pravidelnou lodní linkou. Nabízí nejen honosné rezidence, luxusní hotelové komplexy, čtyř hvězdičkové apartmány a restaurace, ale také modravé pláže, sametem pokryté zelené kopce a hluboké lesy, jež skrývají nejedno tajemství. Poznejte společně s námi klenot Itálie, Capri.

Praktické informace

O lokalitě

Nákupy a gastronomie

Před cestou

Na Capri můžete během své dovolené navštívit stejnojmenné město Capri. které je hlavním městem ostrova. Na náměstí se zde nachází kostel Santo Stefano a ikonická věž s hodinami. V Capri najdete především obchody s luxusním zbožím, suvenýry, kavárny a restaurace. Dalším zajímavým městečkem je Anacapri. Zde se nacházejí především vily a hotely. V centru pak najdeme kostel San Michele. Je odtud také možné vystoupit na nejvyšší horu Monte Solaro nebo navštívit zbytky některé ze starořímských vil. Chcete-li na Capri zaít poklidnou dovolenou bez velkého množství turistů, bude pro vás Marina Piccola tou správnou destinací. Najdete zde několik restaurací, přístav, ale hlavně hlavně krásné pláže a výhledy na všechny.

Přejít nahoru