Hosté chválí u hotelu Bellis Deluxe Hotel Všeobecná čistota, Vzdálenost k pláži, Čistota na pokojích, Ochota personálu, Kvalita a stav bazénu. Nejméně však byli spokojeni s nabídkou restaurací a barů v blízkosti hotelu.
Tento hotel pochází z roku 2014. Klimatizovaný objekt má 557 pokojů. Areál má celkem 8 vil/domů. Přes WiFi (zdarma) se mohou hosté ve společných prostorách připojit k internetu. Objekt má celou řadou zařízení pro handicapované. V hotelu se nachází restaurace, kavárna, bar a plážový bar. Je tady supermarket a obchod se suvenýry a další obchody. V areálu je hezká zahrada a hřiště. Nachází se zde také dětská herna a knihovna. Ti, kteří přijeli vlastním autem, mohou parkovat na parkovišti. Dále je možné využít vícejazyčný personál, autopůjčovnu, lékařskou službu, transfer-servis, pokojovou službu, prádelnu a kadeřnictví. Hosté mohou využít za poplatek shuttleservis. Při vyřizování obchodních záležitostí mohou hosté využít fax. Při organizaci větších akcí je možné využít kongresových služeb. Přednášky, prezentace nebo jednání se mohou konat v jednom z 8 konferenčních sálů.
Podle 7560 hodnocení je již naprosto přesvědčivá průměrná známka 95% kvality. Tento výsledek je velmi dobrý, služby určitě splnily očekávání rekreantů. Hotel se dá jen doporučit, bude zajisté vyhovovat i náročným klientům.
Všeobecná čistota, Vzdálenost k pláži, Čistota na pokojích, Ochota personálu, Kvalita a stav bazénu
podle 18 hodnocení
Vše naprosto skvělé.. servis jídlo pití všeho až moc :-)
Jeden z nejlepších pětihvězdičkových hotelů kolem Antalye. Hotel disponoval bazény pro velké, i brouzdalištěm s krásnými menšími klouzačkami pro prťata. Hřiště pro malé děti ve stínu a dobře vyřešené, část hoteloveho rezortu v absolutní separadi od civilizace, což přináší spoust klidu a ticha. Co na tomto hotelu nejvíce cením je soukromá zoologická, do které se dostanou pouze hoteloví hosté a nikdo zvenku. Pláž se vstupem do moře samozřejmostí - vstup do moře pozvolný. Servis personálu na vysoké úrovni, někteří z nich mluvili ale pouze rusky. Vždy ale byli ochotni a zavolali si na pomoc někoho, kdo mluví anglicky. Čekala jsem více německy či anglicky mluvících hostů.
V hotelu BELLIS jsme byli již po třetí, hotel se velice zlepšil po výměně vlastníka (byť i dříve byly služby vynikajíci), nově zrekonstruované hotelové pokoje, perfektní strava (každá si vybere z ohromného množství jídla a pití po celý den), personál velice ochotný, naprostá čistota jak uvnitř hotelu tak venku okolo bazénů i na hotelové pláži. Příjemná dostupnost na nákupy - trhy do města Belek nebo Kardie (taxi podražil, do Beleku stojí cesta tam a zpět cca 18 Euro). Celkově shrnují: maximální spokojenost a perfektní dovolená.
V hotelu takové značky iberostar nás velice překvapila centrálně ovladatelná klimatizace. To bylo dost nepříjemné, každé ráno nás vzbudilo horko ve 4 h. a museli jsme vstát a začít větrat. Pochopitelně jsem nejela do Turecka trávit dovolenou s tak časným ranním vstáváním. Moře bylo pěkné, pozvolné, s písčitým vstupem, vždy dostatek místa pod slunečníky. Pokoje byly vždy uklizené. Ke kuchyni musím podotknout, že grilované kuřecí maso nebylo vždy dostatečně ugrilované, grilované ryby byly až příliš masné, v nabídce snídaní byly z uzenin jen turecké uzeniny, které nebyly chutné.
Hotel je velice dobře vybaven, perfektní služby, perfektní jídlo (i když oproti loňskému roku - byli jsme ve stejném termínu - se trošku pohoršili a to co se týče ovoce a ryb), velice příjemný a ochotný personál, prostě servis na 100 %. Výborné zázemí u bazénů, všude čisto včetně toalet, čisto na pláži. V hotelu jsou i malé obchůdky, takže komu se nechce cestovat za nákupy mimo hotel, například do Kádrie nebo Antálye, nemusí (můžete i smlouvat). Byli jsme na výletě v Antályi, stojí to za to, staré město je velice krásné. Celkově tedy dáváme velkou 1, stejně jako loňského roku. Dovolená byla bezvadná.
Bezpečnost
Doprava
Náboženství a historie
Jak se domluvit
Obyvatelstvo
Měna
Počasí
Elektřina a komunikace
Hory
Moře
Okolní země
Příroda
Řeky
Orientační ceny
Tipy na nákupy
Jídlo a pití
Nakupování
Spropitné
Očkování před cestou
Co si vzít na dovolenou
Víza
Rady na cestu
Aktivity a zábava
Koupání
Zajímavá místa
Napište nám vaši představu. Společně najdeme dovolenou přesně podle vašich představ. Stačí nám napsat, co hledáte a my zařídíme zbytek.