Pro vyhodnocování návštěvnosti webových stánek a optimalizaci marketingových aktivit využíváme cookies. Používáním našich webových stránek s užitím cookies souhlasíte. Více informací naleznete zde. Rozumím
Zobrazovat ceny v Euro

Hotel AS Dei Giovi

Dovolená do hotelu do Lombardie od německé CK.
Najděte si skvělé ubytování.

Odjezd nejdříve
Návrat nejpozději
Hledat
Dovolená Lombardie
Popis hotelu
AS Dei Giovi
Místo
Hotel se nachází mezi Milánem a Como, na dálnici Milano Meda v Cesano Maderno. Cesano Maderno centrum města s jeho železniční stanice je 3 km od hotelu a restaurace, muzeum a Swatch Boromejského Park jsou v bezprostřední blízkosti hotelu. Hotel se nachází přibližně 20 minut jízdy autem od letiště Milán (Linate a Malpensa) a od Letiště Orio Al Serio.
Vybavení
Tento plně klimatizovaný městský hotel má lobby prostor s 24-hodinová recepce a check-out servis, je otevřena každý den v roce a nabízí kyvadlovou dopravu, k dispozici na vyžádání. Hotel poskytuje dostatek bezplatné parkování a bezplatné širokopásmový přístup k Internetu. Teple a dobře-lit hala poskytuje ideální prostředí pro obchodní jednání a hosté mohou strávit klidný a uvolněný momenty, nebo pít koktejl, v příjemném baru. Hotel má vlastní restauraci a pokoj a prádelna jsou také poskytovány. Hotel je vybaven 8 pokoje pro tělesně postižené.
Pokoje
Všechny pokoje mají high-kvalitní vybavení, ultra-plochou televizní obrazovku s doplňujícím kanály Sky satelit, telefon s přímou volbou, klimatizace, stereo, minibar, přístup k internetu a dvojité horké vany. Každý pokoj má také vlastní koupelnu se sprchou a fénem.
Stravování
Restaurace je otevřena každý den v týdnu a je vhodný pro všechny druhy akcí: rauty, svatební hostiny a soukromé subjekty, s živou hudbou v pátek a sobotu večer. Je vybaven velkým sálem s klimatizací a letní veranda. Široký výběr jídel liší se od rafinovaného mezinárodní kuchyně až po tradiční místní pokrmy.
Platební
Hotel přijímá platby s následující kreditní karty: American Express, Diners Club, MasterCard a VISA.
Jak se tam dostat
Od Milan: Piazzale Maciachini, aby v Miláně-Meda silnice ve směru Como a přijmout N ° 9 Binzago výstupu. Z dálnice: Torino-Venezia (A4), Cormano výjezd ve směru Milán-Meda silnici, pak směrem Como a výstupu na N ° 9 Binzago. Z letiště Malpensa: Dálnice (A8), směr Milán nadále Benátky (A4), výstup Cormano, Milan-Meda cestě Como a výstupu na N ° 9 Binzago. Z letiště Linate: Tangenziale Est na Benátky, nadále Tangenziale Nord, na Como, Milan-Meda silnici až k výjezdu č. 9 Binzago. Z veletrhu Rho-Pero: Torino-Venezia dálnici (A4) nebo Tangenziali, Cormano exit, pokračovat na Milán-Meda k Como a výstupu na N ° 9 Binzago. Vlakem z Milána: Ferrovie Nord od Piazzale Cadorna, dorazí v Cesano Maderno stanice. Hotel se nachází 2 km odsud. Od Milan obchod Město: Ferrovie Nord od Domodossola nádraží, dorazí ve Cesano Maderno stanice. Hotel se nachází 2 km odsud.
Podrobné katalogové informace
Kategorie
 Kategorie (doporučená) 4
 Kategorie (oficiální) 3
Informace o budově
 Počet apartmá 3
Vybavení pokoje
 Koupelna
 Fén
 Bidet
 Sprcha
 Minibar
 Přístup k internetu
 Stereo
 Dvojlůžko
 TV
 Trezor
 Klimatizace (centrálně ovládaná)
 Bezbariérový přístup
Stravování
 Servírovaná snídaně
Vybavení
 Klimatizace
 Bar(y)
 Výtahy
 Vstupní hala
 Přístup k WLAN
 Přístup k internetu
 Konferenční místnost
 Restaurace
 Parkoviště
 Služby prádelny
 Pokojová služba
Typ hotelu
 Městský hotel
Vzdálenosti
 Vlakové nádraží 300 m
 Restaurace 800 m
 Jezero 1700 m
 Turistické centrum 300 m
 Centrum města 300 m
Platba
Dovolená Lombardie

Fotografie hotelu
AS Dei Giovi

Dovolená Lombardie

Počasí v oblasti hotelu
AS Dei Giovi

Index sezóny
Leden
4 °C
0 °C
88 %
2 hodiny
6 dnů
Únor
7 °C
0 °C
81 %
3 hodiny
6 dnů
Březen
13 °C
0 °C
77 %
5 hodin
9 dnů
Duben
18 °C
0 °C
73 %
6 hodin
10 dnů
Květen
23 °C
0 °C
73 %
7 hodin
9 dnů
Červen
27 °C
0 °C
72 %
8 hodin
8 dnů
Červenec
29 °C
0 °C
71 %
9 hodin
6 dnů
Srpen
28 °C
0 °C
74 %
8 hodin
5 dnů
Září
24 °C
0 °C
77 %
6 hodin
6 dnů
Říjen
17 °C
0 °C
84 %
4 hodiny
9 dnů
Listopad
9 °C
0 °C
88 %
2 hodiny
9 dnů
Prosinec
5 °C
0 °C
91 %
2 hodiny
9 dnů