Pro vyhodnocování návštěvnosti webových stánek a optimalizaci marketingových aktivit využíváme cookies. Používáním našich webových stránek s užitím cookies souhlasíte. Více informací naleznete zde. Rozumím
Zobrazovat ceny v Euro
Dobrý hotel|75%|

Hotel Anatolia

Dovolená do hotelu na Chalkidiki od německé CK.
Najděte si skvělý zájezd či ubytování.

Odjezd nejdříve
Návrat nejpozději
Hledat
Dovolená Chalkidiki

Hodnocení hotelu
Anatolia

=
Náš názor na hotel Anatolia
Podle 27 hodnocení je již naprosto přesvědčivá průměrná známka 75% kvality. Tento výsledek je celkem uspokojivý, služby určitě splnily očekávání rekreantů. Hotel se dá doporučit, měl by vyhovovat i středně náročným klientům.
4,5 / 6
27 recenzí
Podrobné hodnocení hotelu Anatolia
Hotel 4,5 / 6
Pokoje 4,2 / 6
Hotelový servis 4,6 / 6
Okolí hotelu 4 / 6
Stravování 4,6 / 6
Sport a zábava 4,7 / 6
Přejít na HolidayCheck
Dovolená Chalkidiki
Obecný popis hotelu
Anatolia

Přesný popis hotelu najdete u termínů

Umístění
Tento hotel se nachází v centru města a má přímý přístup na západní straně města, v blízkosti státní silnice a vlakového nádraží. Zařízení nabízí ideální ubytování pro profesionální a pro ty, kteří chtějí strávit pár dní odpočinku a prohlídka nádherné Soluni.
Vybavení
To je kompletně zrekonstruovaný hotel, který kombinuje komfort s diskrétní luxus, který je převládající ve všech oblastech. Zdobené na základě moderních minimální konceptů, jeho hladké linie a luxusní materiály, jako jsou mramor, dřevo a sklo, kombinovat dokonale 3 generací zkušeností a recepty úspěchu vytvořit inteligentní a teplé prostředí pro své návštěvníky. Hotel se skládá z 60 luxusních pokojů, 7 junior suites a 2 Grand Suites. On-site zařízení patří kadeřnický salon, bar a restaurace a konferenční zařízení a přístup k internetu. Pokoj a prádelna jsou služby nabízeny, ačkoli latter vzniknou poplatek.
Pokoje
Každý pokoj je individuálně navržen a zdobené - od krásných koupelen s jejich mramoru a dlažby do značkových textilií a osvětlení - pro potěšení z nejnáročnějšího hosta. Všechny pokoje jsou vybaveny individuálně regulovaná klimatizace, LCD TV se satelitním příjmem, vysokorychlostní připojení k internetu, hlasové pošty, použití faxu, Wake-up call služby, minibar, velký stůl vhodný pro použití jako pracovní prostor, a bezpečnostní schránka.
Sport / Zábava
Hosté mohou relaxovat při masáži za příplatek.
Stravování
The 'Aqua' Lounge Bar Restaurant nabízí nádherný akvárium a zvláštní atmosféru, ve které si hosté mohou vychutnat snídani formou bufetu nebo jedním ze zvláštních poledne nebo večer menu (lehké gurmánské pokrmy) připravených šéfkuchařem hotelu, nebo se mohou prostě jen relaxovat a zároveň se těší pití.
Podrobné katalogové informace
Informace o objektu
 E-mail THESSALONIKI@ANATOLIAHOTEL.GR
 URL www.anatoliahotels.gr
 PSČ 546 29
 Fax 2310 512892
 Telefon - hotel 2310 522421
Vybavení
 Přístup k WLAN
 Pokojová služba
 Služby prádelny
 Konferenční místnost
 Přístup k internetu
 Parkoviště
 Hotelový trezor
 Výtahy
 Nonstop recepce
 Bar(y)
 Restaurace
 Kadeřnictví
Vybavení pokoje
 Klimatizace (centrálně ovládaná)
 TV
 Rádio
 Varná konvice
 Dlaždice
 Minibar
 Sprcha
 Fén
 Trezor
 Satelit/kabelová TV
 Koupelna
 Přístup k internetu
 Klimatizace (individuálně ovládaná)
Stravování
 Snídaňový bufet
 Servírovaná snídaně
Informace o budově
 Počet pokojů (celkem) 60
 Počet apartmá 2
 Počet menších apartmá 7
Kategorie
 Kategorie (doporučená) 4
 Kategorie (oficiální) 4
Sport/zábava
 Posilovna
 Zábava pro děti
 Masáže
Dovolená Chalkidiki

Fotografie hotelu
Anatolia

Dovolená Chalkidiki

Počasí v oblasti hotelu
Anatolia

Počasí a kdy jet na Chalkidiki
  • Kavala, stejně jako Soluň (Thessaloniki), leží v přechodné klimatické zóně, kdy v některých obdobích má podnebí charakter kontinentální, ale po většinu roku zde panuje záviděníhodné středomořské klima.
  • Hlavní sezona v kontitentální části Řecka je v květnu, červnu a pokračuje v září a říjnu. Doporučujeme ale využít jarní měsíce, které jsou z mnoha důvodů příjemnější. Jak teplotami ovzduší, které jsou ideální pro výlety a návštěvy památek, tak skutečností, že i davy turistů jsou řidší.
  • Léto se počítá od května, teploty jsou i v červnu mezi 25 – 29 °C, srážky jsou velice řídké. Vlhkost vzduchu klesá z 60 na 50 %, slunce svítí 7 – 10 hodin a moře se postupně ohřívá nad 20 oC. Vrcholem je červenec a srpen, kdy teploty mohou vystoupat přes 30 oC, ale téměř nikdy k úmorným 40 oC. Slunce neopustí oblohu po 12 hodin denně a teplota moře je ideálních 25 oC.
  • Jaro a podzim jsou mírnější, vyskytuje se více srážek, v teplejších dnech počítejte s bouřkami.
  • Zima je srážkově nejsilnější, sníh přímo ve městě není typický, ale ve vnitrozemí není výjimkou. Zimní teploty jsou nižší než ve většině středomořských měst, klesají na 5 – 7 oC.
  • V souvislosti s horkými a suchými léty je nutné také upozornit na možnost vzniku občasných požárů. Platí zákaz rozdělávání ohňů mimo kempy.
  • Musíme také připomenout, že město leží v oblasti možných zemětřesení – poslední se silou 6,5 stupně Richterovy škály zasáhlo tuto oblast v roce 1978.
Index sezóny
Leden
9 °C
12 °C
78 %
4 hodiny
6 dnů
Únor
12 °C
12 °C
71 %
5 hodin
6 dnů
Březen
14 °C
13 °C
69 %
5 hodin
7 dnů
Duben
20 °C
14 °C
67 %
8 hodin
7 dnů
Květen
25 °C
18 °C
66 %
7 hodin
6 dnů
Červen
29 °C
22 °C
56 %
10 hodin
6 dnů
Červenec
32 °C
24 °C
51 %
12 hodin
4 dny
Srpen
32 °C
25 °C
52 %
11 hodin
3 dny
Září
28 °C
23 °C
60 %
8 hodin
4 dny
Říjen
22 °C
20 °C
69 %
6 hodin
6 dnů
Listopad
16 °C
16 °C
76 %
4 hodiny
7 dnů
Prosinec
11 °C
14 °C
78 %
4 hodiny
8 dnů