Zobrazovat ceny v Euro

Průměrný hotel|69%|

Anastasia Beach Hotel

Protaras Kypr Kypr

Hosté chválí u Anastasia Beach Hotel dobré zázemí pro rodiny s dětmi, dopravní spojení pro možnosti výletů, vstřícný a ochotný personál, širokou nabídku jídel i nápojů a pěkný bazén.

K pláži 100 m

Dovolená do hotelu na Západní Kypr od německé CK.
Najděte si skvělý zájezd či ubytování.

Odjezd nejdříve
Návrat nejpozději
Hledat
Dovolená Kypr

Hodnocení hotelu
Anastasia Beach Hotel

+
+
=

Náš názor na Anastasia Beach Hotel
Podle 1 809 hodnocení je již naprosto přesvědčivá průměrná známka 69% kvality. Tento výsledek je celkem uspokojivý, služby určitě splnily očekávání rekreantů. Hotel se dá doporučit, měl by vyhovovat i středně náročným klientům.

80%
podle 3 hodnocení
Hosté chválí u Anastasia Beach Hotel
dobré zázemí pro rodiny s dětmi, dopravní spojení pro možnosti výletů, vstřícný a ochotný personál, širokou nabídku jídel i nápojů a pěkný bazén. Nejméně však byli spokojeni s všeobecnou čistotou hotelu.
  • Pestrost jídel a nápojů
  • Ochota personálu
  • Dopravní spojení
  • Kvalita a stav bazénu
  • Vhodnost pro rodinu
  • Všeobecná čistota

Podrobné hodnocení Anastasia Beach Hotel

Všeobecné hodnocení 70%
Umístění a okolí hotelu 89%
Obsluha a služby 95%
Stravování 84%
Sport a zábava 75%
Ubytování 67%
Dovolená Kypr

Recenze hotelu
Anastasia Beach Hotel

Monika J. | Dovolená Červenec 2012
89%
Skupina
Lepší průměr

Recenze hotelu Anastasia Beach Hotel

22.7.2012 | Pobyt v červenci 2012 na 11 nocí jako Skupina

Dobrý den, v tomto hotelu jsme strávili 13 dní na začátku července 2012. Pokoje standartní, jídlo dobré (k snídani nám chyběly palačinky a také jsme postrádali větší výběr pečiva, který, jak jsme později zjistili v místních pekárnách, k dostání na Kypru je). Moře teplé, voda čistá, dostatek lehátek. Velice kladně hodnotíme ochotu místního personálu a také dobře vybavenou posilovnu. Záporně hodnotíme nudný a neustále se opakující večerní animační program - do 22.00 dětské disco, potom bingo (každý den - po pár dnech jsme kvůli bingu začali chodit raději jiné restaurace/baru, i když jsme měli all inclusive), po bingu následovalo většinou vystoupení místního animátora z Tunisu, který nás pořád vybízel ke zpěvu, křičení apod. Tento animátor tam mimochodé po odpolednech dělal také údržbáře. Pouze jedenkrát byla pozvaná na večer místní zpěvačka, která program oživila. Jinak všude okolo byl slyšet živý zpěv, na hotelu však pouze a pořád dokola pouštěli ty samé písničky z reproduktorů - celý den a i večer. ABBA večer byl děsivý - animátorky se převlékly za zpěvačky skupiny ABBA a opravdu falešně zpívaly, během jejich vystoupení polovina publika postupně odešla. Animační večery se zhruba po 10 dnech opakovaly.
Celkově dovolenou hodnotíme jako lepší průměr. Tento hotel je pěkný, jeho umístění vyhovující (blízko obchody, cca 1 km od centra města, na pláži).

Podrobné hodnocení

Stav hotelu 67 %
Všeobecná čistota 67 %
Vhodnost pro rodinu 100 %
Vhodnost pro postižené 67 %
Doporučili byste tento hotel? 67 %
Nákupní možnosti v blízkosti 100 %
Dopravní spojení a možnost výletu 100 %
Restaurace a bary v blízkosti 100 %
Další možnosti trávení volného času 100 %
Vzdálenost k pláži 100 %
Vstřícnost a ochota personálu 100 %
Znalost oboru, znalost cizích jazyků 100 %
Odbavení 100 %
Vyřizování reklamací 100 %
Nabídka pro volný čas 100 %
Kvalita pláže 67 %
Kvalita a stav bazénu N
Péče o děti, hřiště N
Čistota 100 %
Velikost 100 %
Výbavení pokoje 100 %
Koupelna, toaleta, hygiena 100 %
Pestrost jídel a nápojů 67 %
Chuť a kvalita jídel a nápojů 67 %
Hotelová restaurace a bar 67 %
Čistota v restauraci a u stolu 100 %
Miroslav Sochůrek Ing. | Dovolená Červen 2011
85%
Senioři
Anastasia Beach - Protaras

Recenze hotelu Anastasia Beach Hotel

8.7.2011 | Pobyt v červnu 2011 na 11 nocí jako Senioři

 Transport z letiště a na letiště taxi službou (v ceně) bezproblémové. Vlastní pobyt v hotelu a provozovaných zařízeních včetně poskytovaných služeb, stravování v "all" opět výborný. Obslužný personál v hotelu (servírování, baviči, organizátoři sportovních akcí) vesměs cizí - slováci, poláci, maďaři, bulhaři - všichni bez výjímky na úrovni s maximální snahou o pohodlí pasantů a patrně tím dosažení vyššího efektu v osobní komunikaci. Naprosto byla jakákoliv absence i byť jen nějakého náznaku "napomínání". Hosté - většinou angličané, rusové, češi, slováci, poláci, norové, minimum rakušané. Jako bývalá kolonie angličanů, je jasná proanglická preference se všemi průvodními znaky(jízda vlevo a chování jako doma). Přístup k vodě - menší pláž s písčitým nástupem a po cca 15m už i kameny. Celkem tak 100m s dosahem na dno, k bójím asi 200m, teplota vody i v datu od 20/6 kolem 25stupňů, perfektně čistá, klidná hladina, pro toho kdo má rád vlny musí si je udělat nebo jet jinam. Je vhodné mít brýle pro potápění. Vytknout se dá, že dost i večerních progamů je zaměřováno na bavení dětí, přitom je tam dostatek zařízení i zájmu na oddělenou zábavu. Dostatek poskytovaných nápojů v drincích. pivu nebo nealko nápojích. Nabídka vhodných výletů jak po pevnině tak po moři. Ceny jídel v restauracích kolem 10-15E, dražší nápoje. Centrum Protaras dostatek obchodů s oblečením nebo upomínkovými předměty. Pro značné množství rusek je Kypr cílovou stanicí navždy. Vyjadřuji velkou spokojenost jak s organizací CK tak i s vlastní lokalitou.

Fotografie hotelu

večer kolem hotelujízda na pirátské lodi

Podrobné hodnocení

Stav hotelu 67 %
Všeobecná čistota 67 %
Vhodnost pro rodinu 100 %
Vhodnost pro postižené 100 %
Doporučili byste tento hotel? 100 %
Nákupní možnosti v blízkosti 67 %
Dopravní spojení a možnost výletu 100 %
Restaurace a bary v blízkosti 67 %
Další možnosti trávení volného času 67 %
Vzdálenost k pláži 100 %
Vstřícnost a ochota personálu 100 %
Znalost oboru, znalost cizích jazyků 100 %
Odbavení 100 %
Vyřizování reklamací 67 %
Nabídka pro volný čas 67 %
Kvalita pláže 67 %
Kvalita a stav bazénu 100 %
Péče o děti, hřiště 100 %
Čistota 67 %
Velikost 67 %
Výbavení pokoje 67 %
Koupelna, toaleta, hygiena 67 %
Pestrost jídel a nápojů 100 %
Chuť a kvalita jídel a nápojů 100 %
Hotelová restaurace a bar 100 %
Čistota v restauraci a u stolu 100 %
Václav Vitvar | Dovolená Říjen 2009
66%
Neznámý
Hotel neodpovídá **** hvězdám

Recenze hotelu Anastasia Beach Hotel

14.11.2009 | Pobyt v říjnu 2009 na 7 nocí jako Neznámý

Dobrý den.                                                                                                     Nejdříve bychom chtěli poděkovat za přístup a služby Vaší agentury a Vašich pracovníků-je to výbornéZvláště nám bleskově pomohli s letenkami na letišti ve Vídni,kde jsem udělal chybu                                                                   Pokud má hotel označený **** hvězdami,nemůže mít v koupelně ,,plísně" kolem vany,WC ,obkladů ,výhled na moře i když ,,boční" ,znamená kousek mezi dalšímihotely.                                                                                                        1.pokoj  č.    měl sešlapané koberce,výše uvedené plísně,starou televizi a balkon do rušné ulice                                                                                          2.pokoj na naši žádost vyměněn(díky aktivitě české recepční-ta i další češi na place to zachraňovali.Pokoj byl ,,Superior" v 1.patře,sice bez moře,s utrženou lištou pod stropem a nad hlavami,s velmi hlučnou klimatizací,ale do zahrady se zelení,velkou terasou .                                                                               Jídelna někdy kapacitně nestíhala,nebyl tam takový klid a pohoda jako jsme zažili jinde.Asi si nabírali další strávníky z vedlejší Depandance...                               Do takového hotelu už nemusíme
 

Podrobné hodnocení

Stav hotelu 33 %
Všeobecná čistota 33 %
Vhodnost pro rodinu 67 %
Vhodnost pro postižené 67 %
Nákupní možnosti v blízkosti 67 %
Dopravní spojení a možnost výletu 100 %
Restaurace a bary v blízkosti 100 %
Další možnosti trávení volného času 100 %
Vzdálenost k pláži 67 %
Vstřícnost a ochota personálu 100 %
Znalost oboru, znalost cizích jazyků 100 %
Odbavení 100 %
Vyřizování reklamací 67 %
Nabídka pro volný čas 67 %
Kvalita pláže 33 %
Kvalita a stav bazénu 67 %
Péče o děti, hřiště 67 %
Čistota 33 %
Velikost 67 %
Výbavení pokoje 33 %
Koupelna, toaleta, hygiena 0 %
Pestrost jídel a nápojů 100 %
Chuť a kvalita jídel a nápojů 67 %
Hotelová restaurace a bar 67 %
Čistota v restauraci a u stolu 67 %
3,8 / 6
73 recenzí

Podrobné hodnocení Anastasia Beach Hotel

Hotel 0 / 6
Pokoje 0 / 6
Hotelový servis 0 / 6
Okolí hotelu 0 / 6
Stravování 0 / 6
Sport a zábava 0 / 6
3,5 / 5
hodnocení z Tripadvisoru
1733 recenzí
Přejít na TripAdvisor
Dovolená Kypr

Obecný popis hotelu
Anastasia Beach Hotel

Přesný popis hotelu najdete u termínů

Umístění

Tento hotel se nachází v malé zátoce asi 70 m od pláže v letovisku Protaras. To je asi 2 km dlouhé písečné pláže Protaras, které může být snadno dostanete pěšky.

Vybavení

Tento chutný 4-podlažní rekreační hotel se skládá celkem z 190 moderních pokojů. K vybavení patří uvítací foyer s recepcí, salonky s TV koutem, přístup na internet, kadeřnický salon a výtahy. Kromě toho je možné využít baru, útulné kavárně a restauraci s non-kouření plocha. K dispozici je dětský klub pro hosty ve věku od 4 do 12 let věku.

Pokoje

Každý z přivítání, pohodlné pokoje přichází s koupelnou se sprchou nebo vanou, vysoušečem vlasů, telefonem s přímou volbou, satelitní / kabelová TV, minibar / lednička, klimatizace a balkon.

Sport / Zábava

V příjemném venkovním areálu je bazén s bazénem samostatný dětský, bar u bazénu a sluneční terasa, kde se lehátka a slunečníky byly stanovenými připraven k použití. K dispozici je wellness centrum se saunou, jacuzzi, parní lázně, posilovna využít, a na zaplacení dodatečného poplatku, lázeňské procedury a masáže. Dále je zde krytý bazén otevřený pro použití během mimo sezónu. Sporty jako tenis (nasvícení za příplatek), stolní tenis a šipky mohou být vyzkoušeny a různorodé vodních sportů jsou v nabídce od místních poskytovatelů na pláži (za příplatek). Sezónní zábavní program s živou hudbou a folklorní akce poskytuje nějakou změnu a zábavu pro hosty.

Stravování

Je možné si objednat polopenzi nebo all-inclusive pobyt. Hosté si mohou vybrat své snídaně a večeře z bohaté rauty.

Platba

American Express, Diners Club, MasterCard a VISA jsou přijímány jako způsob platby.

Misc.

Vezměte prosím na vědomí, že během zimních měsíců (listopad až březen / duben), některá zařízení nejsou k dispozici, nebo jsou k dispozici pouze v omezeném rozsahu v závislosti na počasí nebo na nízkých počet návštěvníků. Tato omezení platí zejména u pláže a bazénu zařízení, zábavy a venkovní sportovní nabídky.

Podrobné katalogové informace
počet pokojů
151-200 pokojů
kategorie hotelu
4
Vzdálenosti
 Centrum města 2000 m
 Pláž 70 m
Sport/zábava
 Speciální lázeňský balíček
 Masáže
 Posilovna
 Stolní tenis
 Zábava pro děti
 Zábavní program
 Šipky
 Tenis
 Bar u bazénu
 Dětský bazén
 Slunečníky
 Lehátka
 Sauna
 Vířivka
 Parní lázně
 Terasa na opalování
 Biliárd/kulečník
 Počet bazénů
 Aqua aerobik
 Aerobik
 Venkovní bazén(y)
 Plavecký bazén
 Vnitřní bazén
Stravování
 Snídaňový bufet
 Polopenze
 All inclusive
 Servírovaná snídaně
 Večerní bufet
Vybavení pokoje
 Balkón/terasa
 Klimatizace (centrálně ovládaná)
 TV
 Varná konvice
 Trezor
 Rádio
 Koupelna
 Salónek
 Fén
 Vana
 Sprcha
 Ústřední topení
 Koberec
 Satelit/kabelová TV
 Telefon s přímým vytáčením
 Lednice
 Minibar
Vybavení
 Kavárna
 Výtahy
 Bar(y)
 Kadeřnictví
 Restaurace s nekuřáckou částí
 Restaurace
 Dětský klub
 Přístup k internetu
 Klimatizace
 Vstupní hala
 Lobby
 Parkoviště
 Konferenční místnost
 TV místnost
 Přístup k WLAN
 Nonstop recepce
 Pokojová služba
 Hotelový trezor
 Služby prádelny
Pláž
 Písečná pláž
Platba
 VISA
 American Express
 Diners Club
 MasterCard
Informace o budově
 Počet pokojů (celkem) 190
 Počet poschodí - hlavní budova 4
Kategorie
 Kategorie (oficiální) 4
 Kategorie (doporučená) 4
Informace o objektu
 Fax 3-572-383-2748
 PSČ 5296
 Telefon - hotel 3-572-383-2633
Typ hotelu
 Hotel na pláži
Dovolená Kypr

Fotografie hotelu
Anastasia Beach Hotel

Dovolená Kypr

Video hotelu
Anastasia Beach Hotel

Anastasia Beach Hotel - video z Giaty
Hledat videa na Youtube
Dovolená Kypr

Počasí v oblasti hotelu
Anastasia Beach Hotel

Počasí a kdy jet na Západní Kypr

  • Kypr jako celek má podnebí suché a teplé, srážky se vyskytují především od listopadu do března. Teplotní výkyvy a množství srážek závisí na nadmořské výšce a vzdálenosti od moře. Larnaka je jedno z nejníže položených míst ostrova, a to jí zajišťuje nádherné počasí po celý rok. Přesto se za hlavní turistickou sezonu na Kypru považuje jaro (duben, květen) a podzim (říjen, listopad). Nejlepší dobou pro strávení všestranné dovolené jak ke koupání, tak i k poznávání ostrova je měsíc říjen.
  • Léto je horké, s teplotami až okolo 35oC, a bezoblačné. Slunce pálí i 13 hodin denně, vlhkost je nízká. Tomu odpovídá i teplota moře, které Vás svými 26 – 27oC moc neochladí.
  • Jaro a podzim Vás přivítají teplotami mezi 25 – 28oC, délkou slunečního svitu 10 hodin a zvýšenou vlhkostí vzduchu, která je způsobena hlavně v dubnu a listopadu občasnými dešti. Moře je na jaře chladnější, ale na podzim si stále udržuje teplotu nad 20oC.
  • Zimy jsou v oblasti Larnaky mírné, průměrné teploty se pohybují okolo 13oC, ale mohou vystoupat i k 20oC. Častěji prší, proto stoupá i vlhkost vzduchu. Sníh, se kterým byste se mohli setkat ve vnitrozemí ostrova, pobřeží nezasáhne, ale milovníci lyžování si v pohoří Troodos mohou přijít na své.
Index sezóny
Leden
17 °C
17 °C
78 %
6 hodin
10 dnů
Únor
18 °C
17 °C
76 %
7 hodin
8 dnů
Březen
20 °C
18 °C
69 %
8 hodin
5 dnů
Duben
23 °C
20 °C
64 %
9 hodin
3 dny
Květen
28 °C
21 °C
57 %
11 hodin
2 dny
Červen
32 °C
24 °C
52 %
12 hodin
1 den
Červenec
35 °C
26 °C
54 %
13 hodin
žádný
Srpen
35 °C
27 °C
56 %
12 hodin
žádný
Září
33 °C
26 °C
56 %
11 hodin
1 den
Říjen
29 °C
24 °C
61 %
9 hodin
3 dny
Listopad
24 °C
21 °C
71 %
8 hodin
5 dnů
Prosinec
19 °C
19 °C
74 %
6 hodin
9 dnů