Chtěl bych na úvod podotknout, že Turecko je naše celkem oblíbená destinace a navštívili jsme ji již 11x... Pokud budu hodnotit hotel Aletris Deluxe, který jsme navštívili v červnu 2024, byli jsme zklamání.! Jen 2× jsme navštívili 4* hotely jinak vždy navštěvujeme 5* hotely, takže nějaké to srovnání máme.. Co se ale týče hotelu Aletris deluxe, 5* je hodně nadnesené a toto ocenění \r\nsi nezaslouží (natož název de luxe).. Vždy se najdou nějaké plusy či mínusy, to je normální ve všech hotelech (každý preferujeme něco jiného), ale tomuto hotelu bych dal slabší 4*.. \r\nHotel byl otevřen asi před dvěma lety.. Hotel je pěkný, čistý, pěkné dostačující pokoje, ale oproti jiným (5* hotelům) má spoustu nedostatků.. Především slabina tohoto hotelu je servis a pokrmy v restauracích.. A to jsem si nemyslel, že o Turecku budu někdy psát, že jsem byl nespokojen s jídlem (vždy když jsem nějakou takovou recenzi četl, tak jsem to bral s velkým nadhledem).. V tomto hotelu byla o proti jiným 5* hotelům opravdu slabá.. V jiných hotelech jsem si vždy vybral podle toho na co jsem měl chuť, ale v tomto hotelu to bylo téměř nemožné.. Personál ( ač poměrně vstřícný) tak ale dosti chaotický a snad každý den nás obsluhoval někdo jiný.. A například grilování (na které jsme zvyklí snad z každého hotelu), tak v tomto hotelu vůbec nečekejte.. Velmi zklamaný jsem byl ze snídaní.. S manželkou máme rádi snídat ve venkovních prostorách (asi jako většina lidí), tak na to tady také zapomeňte.. Venkovní posezení tady sice je, ale jedině na přímém slunci.. Takže všichni raději sedávali uvnitř.. Co se týče bazénů, zdají se být dostatečně velké, ale je zde velké množství lehátek, tak prostoru moc není.. Co se týče toalet u bazénu na tak velké množství lidí, byl pouze jeden záchod (zvláště pro ženy).. Takže chuděrky tam stály frontu (jako když přijede zájezd na benzinovou pumpu).. A pokud jste to chtěli řešit jinak, musili jste až na druhou stranu hotelu, nebo do hlavní budovy.. Celkově těch nedostatků na 5* hotel bylo hodně.. Pro někoho možná banální, ale z 5* hotelů na to nejsme zvyklí.. Závěrem chci říci, že ačkoli máme Turecko za ty léta oblíbené, tak v tomuto hotelu jsme se necítili dobře.. Díky zkušenostem, bych svým známým a přátelům tento hotel nedoporučil.. Ale co člověk, to názor..
Podrobné hodnocení
Hotelová restaurace a bar Chuť a kvalita jídel a nápojů Čistota v restauraci a u stolu
Další možnosti trávení volného času Restaurace a bary v blízkosti Dopravní spojení a možnost výletu Nákupní možnosti v blízkosti
Vstřícnost a ochota personálu Znalost oboru, znalost cizích jazyků
Doporučili byste tento hotel?
Koupelna, toaleta, hygiena
Pojedete s námi i v budoucnu? Jak jste byli spokojeni s námi?
Doporučili byste tuto CK i ostatním? Jak jste byli s touto CK spokojeni?