Pro vyhodnocování návštěvnosti webových stánek a optimalizaci marketingových aktivit využíváme cookies. Používáním našich webových stránek s užitím cookies souhlasíte. Více informací naleznete zde. Rozumím
Dovolená Al Ain
Zobrazovat ceny v Euro

Dovolená Al Ain

Zobrazit nabídku
Bez letenek
S letenkami
Objevte zájezdy, ubytování či letenky.
Dovolená Al Ainu od německé cestovní kanceláře.

Zpřesněte si hledání

Řadit podle:

„Město zahrad“ je místo, které je pro většinu turistů velikou neznámou. Co kdybychom vám však nabídli město plné zelených oáz, historických pevností, muzeí, stromových a květinových álejí podél silnic nebo zoologickou zahradu, jež ukrývá takový poklad, jako je bílý lev? Vítejte ve městě Al Ain… V Al Ain platí přísný zákaz výškových budov, žádná nesmí přesáhnout více jak 7 pater.

Praktické informace

O lokalitě

Nákupy a gastronomie

Před cestou

Ajman je páté nejlidnatější město ve Spojených arabských emirátech. Emirát Ajman zažívá v poslední době nebývalý hospodářský rozvoj, na kterém má velký podíl rozlehlý přístav a speciální ekonomická zóna. Výsledkem je bohaté, moderní hlavní město plné výškových budov a nově vznikajících hotelových komplexů na pobřeží. Máte-li rádi pěkné písečné pláže a zároveň ruch velkoměsta, prožijete tady nezapomenutelné prázdniny.

Přejít nahoru