A11 Hotel Obaköy

Alanya

Hosté chválí u hotelu A11 Hotel Obaköy Vzdálenost k pláži, Restaurace v okolí, Nákupní možnosti, Dopravní spojení, Chuť a kvalita jídel. Nejméně však byli spokojeni s řešením připomínek a reklamací.

K pláži 50 m
Předchozí hotelDalší hotel
Dovolená (hotel + letenky)
Vybrat datum
Vybrat datum

Hodnocení hotelu

A11 Hotel Obaköy

76%
11 hod.
Zobrazit
3.8/5
652 hod.
Zobrazit
76%
 Průměrná známka
Náš názor na hotel A11 Hotel Obaköy

Podle 663 hodnocení je již naprosto přesvědčivá průměrná známka 76% kvality. Tento výsledek je celkem uspokojivý, služby určitě splnily očekávání rekreantů. Hotel se dá doporučit, měl by vyhovovat i středně náročným klientům.

Hosté chválí u hotelu A11 Hotel Obaköy

Vzdálenost k pláži, Restaurace v okolí, Nákupní možnosti, Dopravní spojení, Chuť a kvalita jídel

Vzdálenost k pláži
Restaurace v okolí
Nákupní možnosti
Dopravní spojení
Chuť a kvalita jídel
Vyřizování reklamací

76%

podle 11 hodnocení

Podrobné hodnocení hotelu A11 Hotel Obaköy
  • Všeobecné hodnocení
    69%
  • Umístění a okolí hotelu
    86%
  • Obsluha a služby
    69%
  • Stravování
    77%
  • Sport a zábava
    73%
  • Ubytování
    74%
Recenze hotelu od zákazníků
„Dovolená“
67%
Senioři
Petr MalecDovolená září 2025

Celkový dojem z dovolené strávený v tomto hotelu je uspokojivý. Pokud chcete luxusní ubytování musíte si připlatit za pokoj. My měli ten základní nejlevnější /DoppelzimmerAnnex/, který měl určité nedostatky, jako nefunkční TV, nešlo zhasnout světlo, úklid pokoje proti předešlým zkušenostem byl mizivý, lehátka na pláži - nedostatek Klady: výborná kuchyně, nákupní možnosti v okolí, podchod na pláž

Podrobné hodnocení
  • Chuť a kvalita jídel a nápojů
    100%
  • Čistota v restauraci a u stolu
    100%
  • Pestrost jídel a nápojů
    100%
  • Hotelová restaurace a bar
    100%
  • Odbavení
    100%
  • Vyřizování reklamací
    N
  • Vstřícnost a ochota personálu
    67%
  • Znalost oboru, znalost cizích jazyků
    0%
  • Vzdálenost k pláži
    100%
  • Další možnosti trávení volného času
    33%
  • Dopravní spojení a možnost výletu
    67%
  • Kvalita pláže
    67%
  • Nákupní možnosti v blízkosti
    100%
  • Restaurace a bary v blízkosti
    100%
  • Vhodnost pro rodinu
    67%
  • Doporučili byste tento hotel?
    67%
  • Stav hotelu
    67%
  • Všeobecná čistota
    33%
  • Vhodnost pro postižené
    33%
  • Velikost
    67%
  • Vybavení pokoje
    67%
  • Čištota
    33%
  • Koupelna, toaleta, hygiena
    33%
  • Jak jste byli spokojeni s námi?
    100%
  • Pojedete s námi i v budoucnu?
    100%
  • Nabídka pro volný čas
    33%
  • Kvalita a stav bazénu
    100%
  • Péče o děti, hřiště
    33%
  • Jak jste byli s touto CK spokojeni?
    100%
  • Doporučili byste tuto CK i ostatním?
    100%
„Naleštěná bída“
24%
Rodina s malými dětmi
Miroslav M.Dovolená srpen 2025

Celkově hotel doporučuji, ale vymazat z nabídek cestovních kanceláří. Jediná dobrá věc na hotelu je přizpůsobení pro vozíčkáře, matky s kočárky, jinak nic,nic,nic.Vše začíná při příjezdu, kdy na recepci vám sdělí, že pokoj je připraven, ale za poplatek 250 euro nám dají lepší pokoj,takže na hotelu nejste ani 10 min a už vás chce recepční očesat o 250 euro. Dále ani nevím kde začít, hotel má dvě budovy- hlavní kde je recepce,jídelna,prostor pro animaci a hlavní bazen u kterého je i místo pro malé děti,ale ty tam pustit nemůžet protože je tam 1m vysoká tráva a děti v ní nenajdete. Bazén jsem neviděl za 11 dní čistit,je proto plný písku a jiných nechutností které tam natahá místní osazentvo ve svých tipických hábytech-plavkách.Stolíky u lehátek špinavé,také celých 11 dní nečištěné.Strava jedna velká katastrofa. Když pominu neustálé fronty, tak snídaně nic,oběd kuřecí,večeře katastrofa.Ještě že se dá najíst v okolních restauracích. Nádobí špinavé,věčně nejsou příbory, a když už jsou příbory, něco málo dáte na talíř - nemá te si kde sednout. Druhá budova je umístěna přes silnici.My měli rodiný pokoj - celkem uspokojivý.V této druhé budově je také menší bazen s tobogánem.Ten se využívá takovým způsobem, že si děti nosí v 2dcl kelímku vodu nahoru na tobogán a nalívají ji skluzavku, protože v tobogánu neteče voda. No a nakonec jsem si nechal občertvení. Ve 4**** hotelu podávají pivo do 2dl PLASTOVÉHO kelímku,pokud si chcete dát jejich tvrdý alkohol dostanete NÁPRSTEK-ODMĚRKU t.j. tak 0,001 množství. Plážový bar umístěn v podchodu pod silnicí, kde je stůl s pípou a automat na nealko.DoTurecka jezdím 15 let, ale toto je nejhorší hotel ,který jsem zažil. To nemá se 4**** nic společného, je to s bídou 1-2 hvězda. Pokud nechcet mít zkažený pobyt, hotelu se obloukem vyhněte.

Podrobné hodnocení
  • Chuť a kvalita jídel a nápojů
    0%
  • Čistota v restauraci a u stolu
    0%
  • Pestrost jídel a nápojů
    0%
  • Hotelová restaurace a bar
    0%
  • Odbavení
    33%
  • Vyřizování reklamací
    0%
  • Vstřícnost a ochota personálu
    33%
  • Znalost oboru, znalost cizích jazyků
    0%
  • Vzdálenost k pláži
    67%
  • Další možnosti trávení volného času
    0%
  • Dopravní spojení a možnost výletu
    N
  • Kvalita pláže
    33%
  • Nákupní možnosti v blízkosti
    67%
  • Restaurace a bary v blízkosti
    67%
  • Vhodnost pro rodinu
    33%
  • Doporučili byste tento hotel?
    0%
  • Stav hotelu
    0%
  • Všeobecná čistota
    0%
  • Vhodnost pro postižené
    67%
  • Velikost
    67%
  • Vybavení pokoje
    33%
  • Čištota
    33%
  • Koupelna, toaleta, hygiena
    33%
  • Jak jste byli spokojeni s námi?
    100%
  • Pojedete s námi i v budoucnu?
    67%
  • Nabídka pro volný čas
    N
  • Kvalita a stav bazénu
    0%
  • Péče o děti, hřiště
    0%
  • Jak jste byli s touto CK spokojeni?
    N
  • Doporučili byste tuto CK i ostatním?
    N
„Hrůza “
37%
Rodina se staršími dětmi
Jana OdehnalováDovolená červen 2025

Co se týče hotelu A11, jedná hrůza za druhou, při příjezdu na místo jsme dostali pokoj kde nefungovala lednice, klimatizace hučela jako tryskové letadlo, ve sprchovém koutě byly vytržené dvířka, když se měl syn sprchovat měla jsem strach, že mu spadnou na hlavu, špinavé povlečení. Po kontaktování delegátky nám byl vyměněný pokoj. Zde už skoro vše v pořádku ovšem nešly otevřít druhé balkonové dveře které byly z druhého pokoje, šlo nám o soukromí, ať nemusíme chodit přes druhý pokoj, po třech urgencích se nic nedělo. Do konce pobytu nebyl nikdo schopný toto vyřešit. Jeden den netekla voda. Poslední den jsme měli problém dostat se v dopoledních hodinách do pokoje, nefungovala karta k odemčení pokoje, po informováni recepce, nám bylo řečeno, že se nejpozději do 15 minut vše vyřeší, po 15 minutách se nedělo vůbec nic. Po další urgenci se stále nic nedělo. Problém byl vyřešen až po půl 6 odpoledne. Nikdy jsme neslyšeli žádnou omluvu. V Turecku jsme byli po 7. Nikdy jsme neměli žádný problém a nejsme nároční klienti, ale pokud celou dovolenou řeším nějaké potíže a navíc se na mě skoro každý tváří, že ho obtěžuji. Už nikdy více. Jediné co mohu připsat k dobru je jídlo, které bylo vždy chutné a pláž, ovšem na pláži není bar, jen stůl v průchodu kde točí pivo a můžete si udělat kávu v automatu a načepovat si přeslazený džus. Co se týká jídelny nedostatek talířů, příborů, stolů.

Podrobné hodnocení
  • Chuť a kvalita jídel a nápojů
    100%
  • Čistota v restauraci a u stolu
    0%
  • Pestrost jídel a nápojů
    67%
  • Hotelová restaurace a bar
    0%
  • Odbavení
    0%
  • Vyřizování reklamací
    0%
  • Vstřícnost a ochota personálu
    0%
  • Znalost oboru, znalost cizích jazyků
    67%
  • Vzdálenost k pláži
    100%
  • Další možnosti trávení volného času
    67%
  • Dopravní spojení a možnost výletu
    100%
  • Kvalita pláže
    100%
  • Nákupní možnosti v blízkosti
    100%
  • Restaurace a bary v blízkosti
    100%
  • Vhodnost pro rodinu
    0%
  • Doporučili byste tento hotel?
    0%
  • Stav hotelu
    0%
  • Všeobecná čistota
    0%
  • Vhodnost pro postižené
    33%
  • Velikost
    0%
  • Vybavení pokoje
    0%
  • Čištota
    0%
  • Koupelna, toaleta, hygiena
    0%
  • Jak jste byli spokojeni s námi?
    100%
  • Pojedete s námi i v budoucnu?
    100%
  • Nabídka pro volný čas
    67%
  • Kvalita a stav bazénu
    33%
  • Péče o děti, hřiště
    33%
  • Jak jste byli s touto CK spokojeni?
    67%
  • Doporučili byste tuto CK i ostatním?
    67%
„Dovolená v turecku“
69%
Rodina s malými dětmi
Jan BenešDovolená červen 2019

Hotel odpovídá popisu i služby byly na úrovni ,pouze jedna věc není v pořádku. Německá cestovní kancelář předpoklad německá nebo alespoň smíšená klientela ,ale zde 90% rusky hovořících hostů k tomu i odpovídající program v ruštině nic proti ale co je moc to je moc kdyby alespoň byla informovanost ze strany cestovní kanceláře

Podrobné hodnocení
  • Pestrost jídel a nápojů
    100%
  • Chuť a kvalita jídel a nápojů
    100%
  • Hotelová restaurace a bar
    100%
  • Čistota v restauraci a u stolu
    100%
  • Vstřícnost a ochota personálu
    67%
  • Odbavení
    67%
  • Znalost oboru, znalost cizích jazyků
    33%
  • Vyřizování reklamací
    33%
  • Další možnosti trávení volného času
    67%
  • Vzdálenost k pláži
    67%
  • Restaurace a bary v blízkosti
    67%
  • Dopravní spojení a možnost výletu
    67%
  • Nákupní možnosti v blízkosti
    67%
  • Kvalita pláže
    67%
  • Vhodnost pro rodinu
    67%
  • Všeobecná čistota
    67%
  • Stav hotelu
    67%
  • Doporučili byste tento hotel?
    67%
  • Vhodnost pro postižené
    33%
  • Čištota
    67%
  • Velikost
    67%
  • Vybavení pokoje
    67%
  • Koupelna, toaleta, hygiena
    67%
  • Pojedete s námi i v budoucnu?
    100%
  • Jak jste byli spokojeni s námi?
    100%
  • Nabídka pro volný čas
    67%
  • Kvalita a stav bazénu
    67%
  • Péče o děti, hřiště
    67%
  • Doporučili byste tuto CK i ostatním?
    67%
  • Jak jste byli s touto CK spokojeni?
    67%
„V pořádku“
87%
Individuální
Ivana BolebruchováDovolená květen 2019

Podrobné hodnocení
  • Pestrost jídel a nápojů
    67%
  • Chuť a kvalita jídel a nápojů
    67%
  • Hotelová restaurace a bar
    67%
  • Čistota v restauraci a u stolu
    67%
  • Odbavení
    N
  • Vyřizování reklamací
    N
  • Vstřícnost a ochota personálu
    100%
  • Znalost oboru, znalost cizích jazyků
    100%
  • Další možnosti trávení volného času
    N
  • Dopravní spojení a možnost výletu
    N
  • Restaurace a bary v blízkosti
    67%
  • Nákupní možnosti v blízkosti
    67%
  • Vzdálenost k pláži
    100%
  • Kvalita pláže
    100%
  • Vhodnost pro postižené
    67%
  • Doporučili byste tento hotel?
    67%
  • Vhodnost pro rodinu
    100%
  • Všeobecná čistota
    100%
  • Stav hotelu
    100%
  • Vybavení pokoje
    67%
  • Čištota
    100%
  • Velikost
    100%
  • Koupelna, toaleta, hygiena
    100%
  • Nabídka pro volný čas
    N
  • Kvalita a stav bazénu
    100%
  • Péče o děti, hřiště
    100%
  • Pojedete s námi i v budoucnu?
    N
  • Jak jste byli spokojeni s námi?
    67%
  • Doporučili byste tuto CK i ostatním?
    67%
  • Jak jste byli s touto CK spokojeni?
    67%

Fotogalerie hotelu A11 Hotel Obaköy

Praktické informace

Bezpečnost

Doprava

Náboženství a historie

Jak se domluvit

Obyvatelstvo

Měna

Počasí

Elektřina a komunikace

O lokalitě

Hory

Moře

Okolní země

Příroda

Řeky

Nákupy a gastronomie

Orientační ceny

Tipy na nákupy

Jídlo a pití

Nakupování

Spropitné

Před cestou

Očkování před cestou

Co si vzít na dovolenou

Víza

Rady na cestu

Zábava a volný čas

Aktivity a zábava

Koupání

Zajímavá místa

Proč s námi?

why_with_us.text1
Kompletní česká podpora na telefonu 7 dní v týdnu
why_with_us.text2
Nejlepší vyhledávač českých a německých CK
why_with_us.text3
Garance stejné ceny, jako má cestovní kancelář
why_with_us.text4
Roky zkušeností za více než 20 let na trhu
why_with_us.text5
Cestovní kancelář řádně pojištěna v ČR i Německu