Pro vyhodnocování návštěvnosti webových stánek a optimalizaci marketingových aktivit využíváme cookies. Používáním našich webových stránek s užitím cookies souhlasíte. Více informací naleznete zde. Rozumím
Zobrazovat ceny v Euro

Hotel Sunvillage Boutique (ex:

Malia Kréta Řecko

Dovolená do hotelu na Krétu od německé CK.

Odjezd nejdříve
Návrat nejpozději
Hledat
Dovolená Kréta

Obecný popis hotelu
Sunvillage Boutique (ex:

Přesný popis hotelu najdete u termínů

Vybavení

Zařízení má 20 pokojů. Služby jako úschovna zavazadel, hotelový sejf a směnárna přispívají k pohodlí a komfortu. Ve společných prostorách je možnost internetového připojení (zdarma) a síť WiFi. V prázdninovém resortu se nachází restaurace, kavárna a bar. Ke zpříjemnění pobytu mohou hosté využívat nejrůznější relaxační zařízení. K dispozici mají i zahradu. Hostům, kteří přijeli autem, jsou k dispozici parkovací místa. Apartmánový komplex nabízí také transfer-servis, pokojovou službu a kadeřnictví. Dále je v nabídce shuttleservis.

Vybavení pokoje

Všechny ubytovací jednotky mají klimatizaci a koupelnu. Většina pokojů má balkón nebo terasu. V ubytovacích jednotkách se nachází oddělené ložnice, dvoulůžková postel nebo rozkládací pohovka. Vybavení pokojů zahrnuje kuchyňský kout, ledničku a televizi. V koupelnách je sprchový kout a vysoušeč vlasů.

Sport/zábava

Hosté si mohou zaplavat si v bazénu. U bazénu se nachází bar s možností drobného občerstvení. K nabídce volnočasových aktivit apartmánového komplexu patří stolní tenis, kulečník a masáže. Copyright GIATA 2004 - 2016. Multilingual, powered by www.giata.com for client no. 120272

Stravování

Jako možnost stravování lze rezervovat snídaně.

Podrobné katalogové informace
Informace o objektu
 Fax 00302897029569
 Telefon - hotel 00306932528383
Kategorie
 Kategorie (oficiální) 3
 Kategorie (doporučená) 4
Informace o budově
 Počet pokojů (celkem) 20
Typ hotelu
 Vesnice
Vybavení
 Přístup k internetu
 Restaurace
 Pokojová služba
 Přístup k WLAN
 Parkoviště
 Hotelový trezor
 Kavárna
 Směnárna
 Bar(y)
 Kadeřnictví
Vybavení pokoje
 Koupelna
 Fén
 Sprcha
 Lednice
 Kuchyňský kout
 TV
 Balkón/terasa
 Dvojlůžko
Stravování
 Servírovaná snídaně
Sport/zábava
 Masáže
 Terasa na opalování
 Biliárd/kulečník
 Stolní tenis
 Počet bazénů
 Bar u bazénu
 Venkovní bazén(y)
Dovolená Kréta

Fotografie hotelu
Sunvillage Boutique (ex:

Dovolená Kréta

Video hotelu
Sunvillage Boutique (ex:

Sunvillage Boutique (ex: - video z Giaty
Hledat videa na Youtube
Dovolená Kréta

Počasí v oblasti hotelu
Sunvillage Boutique (ex:

Počasí a kdy jet na Krétu

  • Díky svému počasí patří Kréta k nejpřitažlivějším turistickým destinacím v Evropě. Má typické středomořské klima, horká, suchá léta a mírné zimy. Jsou zde nejmenší teplotní rozdíly z celého Řecka. Hlavní sezona je na ostrově v období května až října. Sever má klima chladnější, jih je ovlivněn africkým kontinentem. Západ ostrova je díky většímu počtu srážek nejzelenější částí ostrova. Doporučujeme Krétu navštívit v jarních nebo podzimních měsících.
  • Jarní počasí na Krétě může být deštivější, zejména na severu ostrova, ale častější jsou jasné a teplotně mírné dny. Již v dubnu Vás bude slunce provázet 8 hodin denně, teploty vystoupí nad 20 oC, moře se však ohřívá pomaleji.
  • Opravdové léto začíná červnem. V červenci a srpnu zastihnete teplotní maxima (až 30 oC), sluneční paprsky budou pálit 13 hodin denně, vlhkost je nízká, a proto jsou teploty snesitelnější. Záchranou před horkem je poměrně často foukající vítr meltemi. V největších vedrech Vám ale nepomůže, protože se sám ohřívá, a Vy se tak budete cítit jako při fénování teplým vzduchem. Moře se v červenci a srpnu ohřeje na 24 oC. Trvalejších srážek se v létě neobávejte.
  • Na konci září začínají teploty vzduchu klesat k 25 oC a Krétu konečně zavlaží tolik očekávaný déšť. Ten by Vás neměl odradit od stále příjemného pobytu. Moře chladne pomaleji a ještě v říjnu se vykoupete ve vodě teplé 23 oC.
  • Zima je v severní části ostrova chladnější, deštivá a větrná. V lednu v průměru dva týdny proprší. Teplota klesá na 12 – 14 oC, málokdy pod 10 oC, ale v roce 2004 byla právě v Heraklionu naměřena nejnižší teplota –0,8 °C a v únoru Krétu pokryl sníh. Ten je obvykle vzácný i ve vyšších polohách.
Index sezóny
Leden
16 °C
16 °C
71 %
3 hodiny
14 dnů
Únor
16 °C
15 °C
68 %
5 hodin
9 dnů
Březen
17 °C
16 °C
65 %
6 hodin
10 dnů
Duben
20 °C
16 °C
61 %
8 hodin
6 dnů
Květen
23 °C
19 °C
62 %
10 hodin
4 dny
Červen
27 °C
22 °C
58 %
12 hodin
1 den
Červenec
29 °C
24 °C
57 %
13 hodin
1 den
Srpen
29 °C
25 °C
60 %
12 hodin
1 den
Září
27 °C
24 °C
62 %
10 hodin
2 dny
Říjen
24 °C
23 °C
66 %
6 hodin
6 dnů
Listopad
21 °C
20 °C
70 %
6 hodin
11 dnů
Prosinec
18 °C
17 °C
71 %
4 hodiny
14 dnů