Pro vyhodnocování návštěvnosti webových stánek a optimalizaci marketingových aktivit využíváme cookies. Používáním našich webových stránek s užitím cookies souhlasíte. Více informací naleznete zde. Rozumím
Dovolená Šardžá
Zobrazovat ceny v Euro

Dovolená Šardžá

Zobrazit nabídku
Bez letenek
S letenkami
Objevte zájezdy či ubytování.
Dovolená Šardžá od německé cestovní kanceláře.

Zpřesněte si hledání

Řadit podle:

Sharjah je jediným emirátem SAE s pobřežím u Perského i Ománského zálivu, navíc je známý svým striktním dodržováním islámských tradic. Veškeré dění se soustřeďuje především do hotelových resortů a krásných přilehlých pláží s téměř bílým pískem. O to víc na vás v Sharjah dýchne ta pravá atmosféra arabského světa. Zkuste prožít zimu originálně. V Sharjah, ve světě pohádek tisíce a jedné noci.

Praktické informace

O lokalitě

Nákupy a gastronomie

Před cestou

Zábava a volný čas

Sharjah je třetí největší ze sedmi emirátů, které tvoří Spojené Arabské Emiráty. Je přibližně 2600 km2 velký a je to jediný emirát s pobřežím u Perského i Ománského zálivu. Skládá se z hlavního města Sharjah s půl milionem obyvatel a menších měst či enkláv jako je Kalba, Al-Hisn a Khor Fakkan.
Sharjah je také známý jako země, kde se přísně dodržuje islámské náboženství. Ze všech emirátů pouze zde platí přísný zákaz prodeje a konzumace alkoholu.

Přejít nahoru