Pro vyhodnocování návštěvnosti webových stánek a optimalizaci marketingových aktivit využíváme cookies. Používáním našich webových stránek s užitím cookies souhlasíte. Více informací naleznete zde. Rozumím
-
Zobrazovat ceny v Euro

Dovolená Německo východ

Zobrazit nabídku
Bez letenek
S letenkami
Objevte ubytování či letenky.
Dovolená do Východní­ho Německa od německé cestovní kanceláře.

Zpřesněte si hledání

Řadit podle:

Německo je naším sousedem, se kterým máme nejdelší státní hranici, ale velká část Čechů zná Německo jen k nejbližšímu obchodnímu centru za hranicemi.  Nahlédněte do historie 2.sv.války, poznejte tři desítky atraktivit, zapsaných na seznamu UNESCO, zažijte nezávislou kulturu Berlína, prožijte aktivní dovolenou v Bavorských Alpách, relaxujte v německých lázních nebo se osvěžte ve vodách Baltského či Severního moře.

 

Praktické informace

Spolková republika Německo se rozkládá na ploše bezmála 360 tisíc kilometrů čtverečních, což ji řadí do první pětky největších zemí v Evropě. Federativní stát se skládá z šestnácti spolkových zemí. Na území Německa žije přes 80 miliónů obyvatel, což je vyjma evropské části Ruska nejvíce v Evropě. Po sjednocení Spolkové republiky Německo s Německou demokratickou republikou v roce 1990 se Německu postupně podařilo vyhoupnout do pozice jednoho z hospodářsky nejsilnějších států světa.

 

Přejít nahoru