Dovolená Blue Bay
Zobrazovat ceny v Euro

Dovolená Blue Bay

Zobrazit nabídku
Bez letenek
S letenkami
Objevte zájezdy či ubytování.
Dovolená na Blue Bay od německé cestovní kanceláře.

Zpřesněte si hledání

Řadit podle:

Objevte mořský svět v Blue Bay

Tahle oblast na jihu ostrova Mauricius leží kolem modré zátoky, ve které je mořský park. Místní překrásné pláže vás uhranou a po chvíli šnorchlování vám může pestrost podmořského života připomenout například Středozemní moře v okolí Egypta. Určitě si vyhraďte dost času i na výlet loďkou po zátoce.

Dají se tady dokonce pronajmout rychlé lodě, kterými můžete veplout podél pobřeží ostrova na sever, než narazíte na malý a zcela zelení zarostlý ostrůvek Aigrette. Tady je ideální místo k odpočinku nebo bezpečné procházce po džungli.

Využijte pestrost a zažijte oceán i klidné moře

Blue Bay je městečko na malém výběžku na východním okraji jižního pobřeží Mauricia. Proto je modrá zátoka na západ od výběžku dobře krytá před otevřeným oceánem, zatímco východní strana je plně otevřená a po pár stech metrech se dno ostře svažuje do hlubin. Stojí za to sem vyrazit kvůli potápění.

Nejoblíbenějšími místy k ubytování jsou v oblasti Le Peninsula Bay Beach Resort & Spa, kde se můžete těšit na kvalitní a čistý bazén i dětský bazén a hlídání dětí. Druhou nejčastější volbou turistů je Beachcomber Shandrani Resort & Spa na ostrůvku Ile Des Deux Cocos.

Praktické informace

O lokalitě

Nákupy a gastronomie

Před cestou

Zábava a volný čas

Přejít nahoru