Hosté chválí u hotelu Ultimo Mulino Country Hotel Výbavení pokojů, Odbornost personálu, Chuť a kvalita jídel, Čistota v restauraci, Aktivity v okolí. Nejméně však byli spokojeni s úpravou a čistotou pláže.
Podle 1 hodnocení vychází průměrné známka 76% kvality. Tento výsledek je celkem uspokojivý a hotel asi splnil očekávání rekreantů. Nezapomeňte ale, že objektivní posouzení kvality hotelu vyžaduje více informací, přečtěte si více názorů i jinde.
Hotel se nachází v srdci oblasti Chianti, mezi Radda a Gaiole, ponořen v krásném přírodním prostředí, jen pár minut od známé hrady a vesniček. Zóna je tichá díky jedinečné krásy svých architektonických prvků a přírodní scenérie jeho nastavení. Nejbližší vlakové nádraží je asi 35 minut jízdy od hotelu. Peretola letiště je asi 70 km daleko a letiště v Pise je asi 120 km daleko.
Hotel se nachází středověký mlýn a třináct oblouky v centrální hale, všichni z kamene a cihel, jsou typické toskánské architektury. Kouzelný dům je obklopen zahradou a velmi pěkné terasu s pergolou vistárie. Prostory jsou klimatizované a hosté jsou vítáni v lobby. 24-hodinová recepce a 24-hodinová check-out služby jsou k dispozici. Zařízení v hotelu patří šatna, hotelový trezor a TV místnost. Hosté se mohou najíst v kavárně, baru a restauraci. Hosté mohou využít hotelové pokoje a prádelna a přístup k internetu je také k dispozici. Ti, kteří přijedou autem, mohou parkovat svá vozidla na hotelovém parkovišti.
Všechny pokoje jsou v typickém toskánském venkovském stylu s cotto chodníků, dřevěné trámy a kamenné zdi. Každý pokoj má vlastní koupelnu se sprchovým koutem, vanou a vysoušečem vlasů. Pokoje jsou vybaveny manželskou postelí a slouží satelit / kabelová TV, přístup na internet, trezorem a minibarem. Individuálně regulovaná klimatizace a samostatně regulovat vytápění jsou standardní součástí všech ubytování.
V blízkosti hotelu mohou hosté najít venkovní bazén a je zde také bazén dětské hřiště a snack bar u bazénu. Hosté mohou také relaxovat na lehátkách, nebo jít jízda na koni nebo na kole během svého pobytu.
V hotelu se podává kontinentální snídaně formou bufetu. Obědy a večeře mohou být těšil z množiny nebo à la carte menu.
American Express, JCB, MasterCard a VISA jsou přijímány jako způsob platby v tomto hotelu.
Autem: Exit Valdarno po dálnici A1 (Florencie-Řím) a pokračovat ve směru Siena, přičemž se S 408. Po asi 15 km dále po označení pro Gaiole in Chianti, přes vesnici na 2 km a odbočit vpravo ve směru Radda in Chianti brát S429. Po 5 km hosté budou moci vidět hotel na jejich pravé straně.
| LedenMimo sezónu | 9 °C | 13 °C | - | 5 hodin | 13 dnů |
| ÚnorMimo sezónu | 11 °C | 12 °C | - | 7 hodin | 13 dnů |
| BřezenMimo sezónu | 14 °C | 13 °C | - | 9 hodin | 12 dnů |
| DubenMimo sezónu | 19 °C | 14 °C | - | 9 hodin | 13 dnů |
| KvětenVedlejší sezóna | 23 °C | 16 °C | - | 10 hodin | 10 dnů |
| ČervenHlavní sezóna | 27 °C | 20 °C | - | 12 hodin | 6 dnů |
| ČervenecHlavní sezóna | 30 °C | 22 °C | - | 12 hodin | 6 dnů |
| SrpenHlavní sezóna | 30 °C | 23 °C | - | 12 hodin | 4 dny |
| ZáříHlavní sezóna | 26 °C | 21 °C | - | 9 hodin | 9 dnů |
| ŘíjenVedlejší sezóna | 20 °C | 19 °C | - | 8 hodin | 11 dnů |
| ListopadMimo sezónu | 14 °C | 16 °C | - | 5 hodin | 15 dnů |
| ProsinecMimo sezónu | 11 °C | 14 °C | - | 7 hodin | 12 dnů |
Bezpečnost
Doprava
Náboženství a historie
Jak se domluvit
Obyvatelstvo
Měna
Počasí
Elektřina a komunikace
Hory
Moře
Okolní země
Příroda
Řeky
Orientační ceny
Tipy na nákupy
Jídlo a pití
Nakupování
Spropitné
Očkování před cestou
Co si vzít na dovolenou
Víza
Rady na cestu
Aktivity a zábava
Koupání
Zajímavá místa