Pro vyhodnocování návštěvnosti webových stánek a optimalizaci marketingových aktivit využíváme cookies. Používáním našich webových stránek s užitím cookies souhlasíte. Více informací naleznete zde. Rozumím
Zobrazovat ceny v Euro

Hotel Georgia Apartments

Dovolená do hotelu na Rhodos od německé CK.
Najděte si skvělý zájezd či ubytování.

Odjezd nejdříve
Návrat nejpozději
Hledat
Dovolená Rhodos
Obecný popis hotelu
Georgia Apartments

Přesný popis hotelu najdete u termínů

Umístění
Tento komplex se nachází na západní straně ostrova Rhodos, nedaleko obce Tholos, který je pojmenovaný po Saint Theologos Ioannis. Pozůstatky chrámu věnované Erethimios Apollo, starobylé Řecké božství, byly také nalezeny v obci. Na horském úbočí znamená strmý procházku do studia, ale když hosté vidět názory, že bude všechno zdá jako velice užitečné. Oblázková a kamenitá pláž je 600 m dolů po svahu, a je to stejná vzdálenost k nejbližší supermarket, bary a restaurace.
Vybavení
Tradičně zařízený, hotel stojí na klidném místě, kde je v zahradě, a nabízí nádherný výhled. V hotelu je 34 Studia jsou oblíbenou volbou mezi ty, kteří hledají jednoduché ubytování a spoustu klidu a pohody. Zařízení, které nabízí hostům patří lobby prostor, bar, herna, TV místnost, restaurace a přístup k internetu (za poplatek).
Pokoje
Všechny pokoje jsou zařízeny v tradičním stylu a osobní a mají velmi domáckou atmosféru. Přicházejí s vlastní koupelnou se sprchovým koutem, televizí, kuchyňským koutem, lednicí, individuálně nastavitelnou klimatizací a trezorem. Jsou také vybaveny buď balkon nebo terasu.
Sport / Zábava
Komplex má otevřený venkovní bazén s částí pro děti.
Misc.
Hosté budou slyšet nějaké hluku z letadel v této lokalitě. Hotel doporučuje, aby hosté využít pochodeň při návratu do hotelu ve večerních hodinách. Svahu umístění znamená, že se jedná o strmé chůze studií.
Podrobné katalogové informace
Vybavení
 Restaurace
 Nonstop recepce
 Klimatizace
 Přístup k internetu
 Hřiště
 TV místnost
 Směnárna
 Lobby
 Bar(y)
 Herní místnost
Informace o objektu
 PSČ 851 03
 Fax 2241081536
 Telefon - hotel 2241083389
 E-mail info@georgia-studios.gr
Vybavení pokoje
 Balkón/terasa
 TV
 Klimatizace (individuálně ovládaná)
 Sprcha
 Kuchyňský kout
 Lednice
 Trezor
 Koupelna
 Dlaždice
 Telefon s přímým vytáčením
 Klimatizace (centrálně ovládaná)
Sport/zábava
 Venkovní bazén(y)
 Lehátka
 Bar u bazénu
 Stolní tenis
 Slunečníky
 Počet bazénů
 Dětský bazén
Stravování
 All inclusive
Kategorie
 Kategorie (oficiální) 3
 Kategorie (doporučená) 3
Pláž
 Přímo u pláže
Informace o budově
 Počet studií 34
Dovolená Rhodos

Fotografie hotelu
Georgia Apartments

Dovolená Rhodos

Video hotelu
Georgia Apartments

Georgia Apartments - video z Giaty
Hledat videa na Youtube
Dovolená Rhodos

Počasí v oblasti hotelu
Georgia Apartments

Počasí a kdy jet na Rhodos
  • Rhodos, ostrov slunce, je velmi žádanou turistickou destinací právě pro své příjemné podnebí téměř po celý rok. Středomořské klima s horkým, suchým létem a velice krátkou a mírnou zimou Vám umožní vybrat si dovolenou i na podzim nebo v předjaří. Hlavní sezona je od května do října.
  • Jaro je na ostrově velice příjemné. Již v dubnu vystoupí teploty vzduchu nad 20 oC a ubývá srážek, které by Vás v březnu ještě mohly zaskočit. V květnu nejsou výjimkou teploty kolem 25 oC a deštník můžete nechat doma. Slunce na Vás bude dohlížet až 10 hodin denně. Moře se otepluje pomaleji, voda má pod 20 oC.
  • Léto je suché a slunné s maximy teplot v červenci a srpnu přes 30 oC. Ani v noci teplota neklesá pod 20 oC. Příležitostně můžete zažít i úmorných 40 oC. Podobně jako na okolních ostrovech, i tady Vás od sužujících veder osvobozuje meltemi, vítr vanoucí od severozápadu, který se však někdy svou silou blíží až vichřici. Teploty jsou snesitelnější i díky malé vlhkosti vzduchu. Moře svými 25 oC není moc velkým osvěžením.
  • Na podzim jsou teploty podobné těm jarním, ale moře je stále vhodné ke koupání (ještě v listopadu má 20 oC). Zvyšuje se možnost srážek, v úhrnu prší 6 až 7 dnů v měsíci.
  • Zima je mírná, ale deštivá. 60 % veškerých srážek na Rhodosu spadne od prosince do února. Teploty se drží kolem 15 oC, jen výjimečně klesnou pod 10 oC.
  • Pokud byste se vydali do vnitrozemí, musíte počítat i s vlivem vyšší nadmořské výšky na podnebí i momentální počasí. V zimě Vás tam může překvapit sníh.
Index sezóny
Leden
15 °C
17 °C
66 %
4 hodiny
14 dnů
Únor
16 °C
16 °C
62 %
5 hodin
10 dnů
Březen
17 °C
16 °C
61 %
7 hodin
8 dnů
Duben
21 °C
17 °C
57 %
9 hodin
3 dny
Květen
25 °C
19 °C
53 %
10 hodin
3 dny
Červen
30 °C
21 °C
49 %
12 hodin
žádný
Červenec
32 °C
23 °C
46 %
13 hodin
žádný
Srpen
33 °C
25 °C
46 %
12 hodin
žádný
Září
29 °C
24 °C
48 %
11 hodin
1 den
Říjen
25 °C
22 °C
55 %
8 hodin
6 dnů
Listopad
21 °C
20 °C
61 %
6 hodin
7 dnů
Prosinec
17 °C
18 °C
64 %
4 hodiny
13 dnů