Dovolená Felanitx
Zobrazovat ceny v Euro

Dovolená Felanitx

Zobrazit nabídku
Bez letenek
S letenkami
Objevte zájezdy či ubytování.
Dovolená Felanitx od německé cestovní kanceláře.

Zpřesněte si hledání

Řadit podle:

Objevte na dovolené kulturu letoviska Felanitx

Městečko Felanitx leží v jihovýchodní části Mallorky, která je největším a nejhojněji navštěvovaným ostrovem Baleárských ostrovů. Oblast je dobře dostupná autem, které si můžete půjčit hned poblíž letiště. Doletíte totiž do hlavního města ostrova i souostroví – Palmy.

Odtud je to sice do Felanitx Několik desítek kilometrů jízdy. Ale místní cesty jsou kvalitní, takže dorazíte nejpozději za hodinu. Kdybyste si chtěli užít dobrodružnější cestu, můžete do Palmy doplout ze Španělska. Míří sem lodi například z Barcelony nebo Valencie a plavba trvá asi 9 nebo 10 hodin.

Užijte si atmosféru kulturního centra

Felanitx je perlou nejen z hlediska architektury. Nejvýznamnější památkou je určitě místní kostel Church of Felanitx. Za vidění ale určitě stojí i další historické budovy, které vynikají silnými zdmi a výjimečně zachovalým stavem. K moři je to odsud necelých 15 kilometrů. Takže autem chvilka.

Ubytovat se můžete v některém z místních hotelů, které vynikají čistotou a kvalitními službami. Doporučujeme třeba Petit Hotel Hostatgeria Sant Salvador v historické budově s masivními zdmi, kouzelný a malý Lazy Finca Son Valls s wellness nebo Sa Posada D'Aumallia s krásnou travnatou zahradou.

Praktické informace

O lokalitě

Nákupy a gastronomie

Před cestou

Zábava a volný čas

Přejít nahoru