Zobrazovat ceny v Euro

Hotel Courtyard by Marriott Naples

Naples Florida - západní pobřeží USA - Florida

Dovolená do hotelu na Floridu - západní pobřeží od německé CK.

Odjezd nejdříve
Návrat nejpozději
Hledat
Dovolená Florida - západní pobřeží

Obecný popis hotelu
Courtyard by Marriott Naples

Přesný popis hotelu najdete u termínů

Jak se tam dostat

Jízdy od mezinárodního letiště Southwest Florida (RSW): hlava západ na terminálový přístup Rd, pak odbočit vlevo na hranici lesa Ave Odbočte doprava s. Při Alico Rd, zařaďte se do I-75 S přes nájezd do Neapole. Pak vzít exit 111 směrem k Neapoli Park a zařaďte se na kraj Rd 846 / Immokalee Rd. Odbočit vlevo na US-41 S / N Tamiami cesty a odbočit vlevo na High Point Dr. hotel bude na pravé straně.

Místo

Méně než 1,6 km od nedotčené pláže Neapol ', hotel nabízí snadný přístup k mnoha turistických atrakcí. Milovníci přírody ocení krátké dojezdové vzdálenosti do venkovních atrakcí, zoologické zahrady a přírodní center, stejně jako mokřady, útočiště a zavařenin. A nakupující, kteří nemohou odolat nutkání marnotratnost bude milovat Neapol 'unikátní butiky, fascinující obchody a velká nákupní centra. Prosperující obchodní centrum, krásné pláže, fantastické golfové hřiště, a čilý kulturní scénu, aby Neapol nádherný svět sám pro sebe. Existuje mnoho restaurací v okolí. Další místní zajímavosti patří Neapol muzeum umění (asi 5 minut 'jízdy), Karibské oblasti zahrady Zoo (asi 7 minut' jízdy), Neapol Pier (asi 10 minut 'jízdy) a Rookery Bay Fiktivní ústí výzkum rezervy (přibližně 19 minut' jízdy pryč). Nejbližší letiště patří Southwest Florida International (asi 48 km), Miami International (kolem 197 km), Tampa International (kolem 270 km), Orlando International (kolem 312 km) a Orlando Sanford mezinárodní (přibližně 355 km).

Vybavení

Tento krásný rodina-přátelský hotel nabízí celkem 98 pokojů a nabízí zdarma high-rychlost přístupu k internetu. Business-související občanské vybavenosti v této nemovitosti se skládají z sekretářské služby a malé zasedací místnosti. Hotel nabízí také kávu ve vstupní hale, a praní a čištění prádla. On-site parkování je bezplatné.

Pokoje

Prostorné pokoje kombinují komfort a funkčnost, a zahrnují vysokorychlostní přístup na internet, velký psací stůl se pohodlně umístěno osvětlení a zásuvek, a ergonomickou židli pro pohodlí.

Sport / Zábava

Hotel má venkovní bazén s lázeňskou vanou a tělocvična v areálu hotelu.

Stravování

Nádvoří Café Americká otevírá pro snídaně.

Platební

American Express, Diners Club, JCB, MasterCard a VISA jsou přijímány v tomto zařízení.

Různé.

Hosté jsou vyzváni, aby po příjezdu na místo 3 hodin a jsou žádáni, aby vyzkoušet před polednem. Domácí zvířata jsou zakázána. Nicméně, servis zvířata povolena pro osoby se zdravotním postižením.

Podrobné katalogové informace
Informace o objektu
 Telefon - hotel 2394348700
 Hotelový řetězec MARIO
 PSČ 34103
 Fax 2394347787
Platba
 MasterCard
 Diners Club
 JCB
 American Express
 VISA
Stravování
 Servírovaná snídaně
 Snídaňový bufet
Vzdálenosti
Pláž
 Přímo u pláže
Kategorie
 Kategorie (oficiální) 3
 Kategorie (doporučená) 3
Informace o budově
 Umístěn na hlavní silnici
 Počet poschodí - hlavní budova 4
 Počet pokojů (celkem) 98
 Počet apartmá 4
Typ hotelu
 Hotel vhodný pro rodiny
Dovolená Florida - západní pobřeží

Fotografie hotelu
Courtyard by Marriott Naples

Dovolená Florida - západní pobřeží

Počasí v oblasti hotelu
Courtyard by Marriott Naples

Počasí a kdy jet na Floridu - západní pobřeží

  • Florida je někdy označována jako Stát slunečního svitu. Počasí na Floridě je něco, s čím si mohou být návštěvníci jisti. Díky blízkosti tropického pásu je často v létě zasažena hurikány a tropickými bouřemi. Pro uklidnění: přichází tak jednou za 4 roky, a pokud pojedete mimo sezónu hurikánů, tak se nemáte čeho obávat. Nejčastěji se vyskytují v září. Také monitorovací stanice fungují celoročně. Florida vás přivítá po celý rok. Ten se dělí na období sucha, což je v zimních měsících a období dešťů v létě.
  • V zimě se teploty vzduchu se pohybují okolo 24oC a minima neklesnou pod 14oC. Vzhledem k blízkosti rovníku se ani nemění doba slunečního svitu, která činí i 8 hodin. Vlhkost vzduchu je kolem 70%. Moře vás osvěží svými 24oC. Období od listopadu do dubna je považováno za hlavní sezónu. Vyjímkou byl rok 1977, kdy Florida zažila své první sněžení.
  • V letních měsících rtuť teploměru vyšplhá přes 30oC a minima neklesnou pod 22oC. Nastává období dešťů, kdy vás může zaskočit zvyšující se vlhkost vzduchu až na 75% a přes polovinu deštivých dní v měsíci. Ale velice brzy se po deštích vyjasní, moře svými 30oC vás moc neosvěží, zvláště když slunce svítí až 9 hodin denně.
Index sezóny
Leden
23 °C
20 °C
74 %
7 hodin
6 dnů
Únor
24 °C
21 °C
73 %
8 hodin
5 dnů
Březen
26 °C
24 °C
70 %
9 hodin
6 dnů
Duben
29 °C
26 °C
69 %
9 hodin
7 dnů
Květen
31 °C
27 °C
71 %
9 hodin
10 dnů
Červen
32 °C
29 °C
72 %
8 hodin
13 dnů
Červenec
32 °C
29 °C
72 %
9 hodin
17 dnů
Srpen
33 °C
29 °C
72 %
8 hodin
16 dnů
Září
32 °C
30 °C
75 %
7 hodin
18 dnů
Říjen
29 °C
26 °C
75 %
7 hodin
15 dnů
Listopad
26 °C
23 °C
71 %
7 hodin
8 dnů
Prosinec
24 °C
22 °C
74 %
7 hodin
7 dnů