Pro vyhodnocování návštěvnosti webových stánek a optimalizaci marketingových aktivit využíváme cookies. Používáním našich webových stránek s užitím cookies souhlasíte. Více informací naleznete zde. Rozumím
Zobrazovat ceny v Euro

Hotel California Village Camping

Dovolená do hotelu do Říma a okolí od německé CK.
Najděte si skvělé ubytování.

Odjezd nejdříve
Návrat nejpozději
Hledat
Dovolená Řím a okolí
Obecný popis hotelu
California Village Camping

Přesný popis hotelu najdete u termínů

Vybavení
Hosté mají k dispozici restauraci, bar, divadelní sál a samoobslužnou prádelnu. Základní potřeby si mohou hosté koupit v supermarketu. V areálu je hezká zahrada a hřiště. Ti, kteří přijeli vlastním autem, mohou parkovat na parkovišti.
Vybavení pokoje
Pro děti jsou k dispozici dětské postýlky. Vybavení pokojů zahrnuje kuchyňský kout. Závěrečný úklid je zahrnutý v ceně. K vybavení koupelen patří sprchový kout.
Sport/zábava
Hotel má jeden venkovní a jeden dětský bazén. Hosté se mohou opalovat na lehátkách. V objektu je možné se věnovat mnoha sportovním aktivitám. Je zde na výběr například tenis, hra boccia, plážový volejbal, volejbal, basketbal, lukostřelba a jízda na koni. Příznivci vodních sportů mají na výběr z těchto aktivit - jízda na šlapadlech, jízda na kánoi a aqua fitness. Také nabídka indoorových sportovních aktivit je bohatá, je zde například stolní tenis, kulečník a aerobik. V objektu je také wellness zóna se spa (zdarma). V hotelu je animační program a miniklub. Copyright GIATA 2004 - 2017. Multilingual, powered by www.giata.com for client no. 120272
Podrobné katalogové informace
Sport/zábava
 Basketbal
 Plážový volejbal
 Aerobik
 Venkovní bazén(y)
 Střelba lukem
 Počet bazénů
 Bocca
 Tenis
 Lehátka
 Slunečníky
 Dětský bazén
 Šlapadlo
 Jízda na koních
 Stolní tenis
 Biliárd/kulečník
 Aqua aerobik
 Kánoe
Vybavení pokoje
 Kuchyňský kout
 Konečný úklid
 Sprcha
Vybavení
 Malý supermarket
 Prádelna
 Bar(y)
 Dětský klub
 Hřiště
 Klimatizace
 Restaurace
 Divadlo
 Parkoviště
Vzdálenosti
 Pláž 200 m
Kategorie
 Kategorie (doporučená) 3.5
 Kategorie (oficiální) 3.5
Pláž
 Písečná pláž
Dovolená Řím a okolí

Fotografie hotelu
California Village Camping

Dovolená Řím a okolí

Počasí v oblasti hotelu
California Village Camping

Počasí a kdy jet do Říma a okolí
  • Řím a nejbližší přímořská letoviska mají příjemné středomořské klima s mírnou zimou a dlouhým, horkým létem. V Římě samotném však nevanou lehké vánky od moře, jež by mírnily vysoké letní teploty. Pokud půjdete po památkách, naplánujte tento výlet na brzké dopoledne či večer. Nebo zvolte raději jiné roční období než léto.
  • V létě šplhají průměrné teploty přes 30 oC, v červenci a srpnu spadne také nejméně srážek. Slunce Vás bude na dovolené provázet 11 hodin denně, vlhkost vzduchu je snesitelná – okolo 60 %. Teplota moře je v okolních přímořských oblastech 23 – 24 oC. Hlavní sezona tam začíná v květnu a trvá do října. V samotném Římě je trochu volněji v červenci a srpnu z důvodu sužujících veder, která zde obvykle v tuto dobu panují.
  • Jaro a podzim jsou období ideální pro návštěvu památek. Teploty se pohybují těsně pod 20 oC a pořád je dostatek slunce. S koupáním se výlety za památkami dají spojit ještě v říjnu, kdy je teplota moře 20 oC.
  • Zima je deštivá, prší především od října do prosince, pak se srážky mírní. Slunce stále svítí po dobu 4 hodin. Teploty vzduchu okolo 13 oC jsou na prohlídku města vyhovující.
Index sezóny
Leden
11 °C
14 °C
77 %
4 hodiny
6 dnů
Únor
13 °C
13 °C
73 %
5 hodin
6 dnů
Březen
15 °C
13 °C
71 %
7 hodin
8 dnů
Duben
19 °C
14 °C
70 %
7 hodin
8 dnů
Květen
23 °C
17 °C
67 %
9 hodin
6 dnů
Červen
28 °C
21 °C
62 %
9 hodin
4 dny
Červenec
30 °C
23 °C
58 %
11 hodin
2 dny
Srpen
30 °C
24 °C
59 %
10 hodin
2 dny
Září
26 °C
23 °C
66 %
8 hodin
5 dnů
Říjen
22 °C
20 °C
72 %
6 hodin
6 dnů
Listopad
16 °C
18 °C
77 %
4 hodiny
8 dnů
Prosinec
13 °C
15 °C
79 %
3 hodiny
8 dnů