Zobrazovat ceny v Euro

Skvělý hotel|85%|

Hotel Apartamentos Playa de Los Roques

Los Realejos Tenerife Španělsko

K pláži 2600 m

Dovolená do hotelu na Tenerife od německé CK.
Najděte si skvělý zájezd či ubytování.

Odjezd nejdříve
Návrat nejpozději
Hledat
Dovolená Tenerife

Hodnocení hotelu
Apartamentos Playa de Los Roques

+
=

Náš názor na hotel Apartamentos Playa de Los Roques
Podle 484 hodnocení je již naprosto přesvědčivá průměrná známka 85% kvality. Tento výsledek je velmi dobrý, služby určitě splnily očekávání rekreantů. Hotel se dá jen doporučit, bude zajisté vyhovovat i náročným klientům.

5,2 / 6
397 recenzí

Podrobné hodnocení hotelu Apartamentos Playa de Los Roques

Hotel 5 / 6
Pokoje 4,9 / 6
Hotelový servis 5,5 / 6
Okolí hotelu 5 / 6
Stravování 4,3 / 6
Sport a zábava 4,1 / 6

Hodnotitelé HolidayCheck.de o hotelu Apartamentos Playa de Los Roques
Hosté chválí celkový stav hotelu, umístění a okolí hotelu, obsluhu a služby a kvalitu ubytování. Nebyli však moc spokojeni s úrovní a kvalitou stravování a s možnostmi sportu a zábavy. Tento hotel v posledním roce doporučuje 95% dotázaných.

4 / 5
hodnocení z Tripadvisoru
87 recenzí
Přejít na TripAdvisor
Dovolená Tenerife

Obecný popis hotelu
Apartamentos Playa de Los Roques

Přesný popis hotelu najdete u termínů

Platba

Je možné zaplatit platebními kartami Visa a MasterCard.

Stravování

Lze objednat polopenzi. Hosté si mohou vybrat, zda budou chtít snídaně nebo večeře.

Sport/zábava

Apartmánový hotel má venkovní bazén. Na slunné terase mohou hosté využít připravená lehátka a slunečníky. U bazénu je bar s drobným občerstvením. Z velké nabídky různých aktivit si zde hosté mohou vybrat například jízdu na kole/horském kole, tenis a fitness studio a za poplatek kulečník. Copyright GIATA 2004 - 2021. Multilingual, powered by www.giata.com for client no. 120272

Vybavení pokoje

Pokoje mají obývací část, kuchyň a koupelnu. Ke standardu většiny pokojů patří balkón, na kterém mohou hosté odpočívat. Mnoho pokojů má výhled na moře, který vytváří příjemnou atmosféru. Jsou k dispozici i oddělené ložnice. Pro děti jsou k dispozici dětské postýlky. Za příplatek je k dispozici také sejf. V kuchyňském koutě je lednička a varná konvice/kávovar. Zařízení pokoje doplňuje připojení k internetu, telefon, televize a WiFi. Koupelny mají sprchový kout a vanu.

Vybavení

Do horních poschodí je možné vyjet výtahem. Je zde hotelový sejf, restaurace, bar, dětská herna, budící služba a prádelna. Ve společných prostorách se mohou hosté přes WiFi připojit k internetu. V areálu je hezká zahrada a hřiště. Hosté mohou zaparkovat v garáži (za poplatek) nebo na parkovišti. Je možné si půjčit kolo v půjčovně a projet se po okolí.

Podrobné katalogové informace
Sport/zábava
 Tenis
 Počet bazénů
 Terasa na opalování
 Biliárd/kulečník
 Slunečníky
 Sauna
 Bar u bazénu
 Posilovna
 Lehátka
 Venkovní bazén(y)
 Dětský bazén
 Jízda na kolech/horských kolech
Stravování
 Snídaňový bufet
 Servírovaná snídaně
 Večeře - sestavené menu
 Polopenze
Vybavení pokoje
 Trezor
 Balkón/terasa
 Dlaždice
 Kuchyňský kout
 Lednice
 Koupelna
 Sprcha
 Varná konvice
 Vana
 Přístup k internetu
 TV
Vybavení
 Klimatizace
 Garáž
 Hospůdka(y)
 Půjčovna kol
 Parkoviště
 Hřiště
 Služby prádelny
 Lékařská pomoc
 Přístup k internetu
 Přístup k WLAN
 Herní místnost
 Bar(y)
 Restaurace
 Hotelový trezor
 Výtahy
Platba
 VISA
 MasterCard
Typ hotelu
 Hotel na pláži
Kategorie
 Kategorie (doporučená) 3.5
 Kategorie (oficiální) 3
Vzdálenosti
 Pláž 100 m
Dovolená Tenerife

Fotografie hotelu
Apartamentos Playa de Los Roques

Dovolená Tenerife

Video hotelu
Apartamentos Playa de Los Roques

Apartamentos Playa de Los Roques - video z Giaty
Hledat videa na Youtube
Dovolená Tenerife

Počasí v oblasti hotelu
Apartamentos Playa de Los Roques

Počasí a kdy jet na Tenerife

  • Hlavní sezóna na Tenerife trvá prakticky po celý rok. Ne nadarmo se mu přezdívá ostrov Věčného jara. Avšak představa, že Tenerife znamená dobré počasí, je trochu zavádějící. Ostrov je hornatý, leží v cestě severovýchodním pasátům a je velmi blízko pobřeží Afriky. Svou rozmanitostí v podstatě představuje miniaturní kontinent, pokud se vydáte do hor, počítejte i s klesající teplotou díky výškové stupňovitosti (v zimě se na nejvyšší hoře Mount Teide můžete setkat i se sněhovou pokrývkou). To jsou faktory, které se podílejí na tvorbě počasí. Déšť Vás na ostrově překvapí málokdy.
  • Nejvíce letovisek je na jižním pobřeží, které je ovlivňováno teplými a suchými systémy ze saharské Afriky. Za léto se považuje období od května do listopadu, kdy průměrná maxima dosahují na vrcholu 28 oC. Na začátku léta je větší množství slunečního svitu, až 11 hodin, v listopadu klesne na 6 hodin. Teplota moře se v září a říjnu vyšplhá na 23 oC. Problémem jsou dlouhá období sucha a stále vanoucí vítr, což je příčinou mnohdy rozsáhlých požárů. Občas Vás může v letním období překvapit vítr calima, který s sebou přináší suchý vzduch i písek ze Sahary. Tento jev trvá několik hodin, ale i několik dní. Po zklidnění bývá povrch potažen červenohnědým prachem.
  • Také zima od prosince do dubna je velmi teplá. Nejnižší teploty neklesnou pod 14oC. Sice není úplné teplo na opalování, ale v krátkém rukávu určitě někdy vyrazíte. Mraky a častější přeháňky zkracují i dobu slunečního svitu na 6 hodin, v dubnu se začíná vyjasňovat už na 8 hodin. Teplota vody je sice pod 20 oC, ale pro odvážnější stále vhodná ke koupání.
  • Severní pobřeží je méně navštěvováno především kvůli chladnějšímu a vlhčímu počasí především v zimních měsících. Proto je vyhledáváno spíše turisty nebo golfisty. Vlhčí podnebí má však zase za následek bujnější vegetaci.
  • Léto je podobné jako na jižním pobřeží, ale o něco kratší. Teploty a délka slunečního svitu dosahují maxima v červenci a srpnu, v tomto období téměř neprší, ale srážky zesilují již v říjnu, vyskytují se okolo 5 dnů. Je dost větrno, nesetkáte se ale se saharským větrem. Listopad se přibližuje teplotám, které panují v zimě na jihu. Ale moře je teplé ke koupání. Zima v této části je poměrně chladná, minima mohou klesnout i pod 10 oC. Toto období přeje především milovníkům pěší turistiky nebo cykloturistiky.
  • Vnitrozemí ostrova je hornaté, musíte počítat s vlivem nadmořské výšky. Je zde nejen chladněji, ale i deštivěji. V zimě je v oblasti hory Mount Teide souvislá sněhová pokrývka. V každém ročním období se tu mohou objevovat poměrně husté mlhy.
Index sezóny
Leden
20 °C
19 °C
68 %
6 hodin
7 dnů
Únor
21 °C
18 °C
67 %
7 hodin
5 dnů
Březen
22 °C
18 °C
64 %
7 hodin
4 dny
Duben
23 °C
18 °C
61 %
8 hodin
2 dny
Květen
24 °C
19 °C
63 %
9 hodin
1 den
Červen
26 °C
20 °C
63 %
10 hodin
žádný
Červenec
28 °C
21 °C
59 %
11 hodin
žádný
Srpen
29 °C
22 °C
62 %
11 hodin
žádný
Září
28 °C
23 °C
66 %
8 hodin
žádný
Říjen
26 °C
23 °C
67 %
7 hodin
4 dny
Listopad
24 °C
21 °C
68 %
6 hodin
5 dnů
Prosinec
21 °C
20 °C
66 %
5 hodin
7 dnů