Pro vyhodnocování návštěvnosti webových stánek a optimalizaci marketingových aktivit využíváme cookies. Používáním našich webových stránek s užitím cookies souhlasíte. Více informací naleznete zde. Rozumím
-
Zobrazovat ceny v Euro

Místa v Punta Cana, které musíte navštívit

Zobrazit nabídku
Bez letenek
S letenkami
Bez letenek
Objevte zájezdy, ubytování či letenky.
Dovolená na Punta Cana od německé cestovní kanceláře.

Zpřesněte si hledání

Řadit podle:

Praktické informace

O lokalitě

Nákupy a gastronomie

Před cestou

Zábava a volný čas

 • Zajímavá místa Zobrazit Zavřít

  • Pobřeží Costa del Coco je na celém světě známo jako synonymum karibského ráje. Mezi nejznámější pláže patří Punta Cana, Cabeza de Toro, Cortesito, Macao nebo Muerto. Hned vedle Punta Cany bylo vystavěno letiště s palmovou střechou a v typických jásavých barvách. Hotely s nabídkou all inclusive jsou koncipovány tak, aby se jejich klient nemusel doslova ani hnout z pláže. Nenechte se však vším tím luxusem a lákadly, které Vás budou obklopovat, svést k lenošení a využijte možnosti vodních i plážových sportů, jež se zde nabízejí. Tato lokalita byla ještě nedávno z větší části nedostupnou oblastí, zarostlou bambusovými houštinami. V posledních letech však zaznamenala bouřlivý rozvoj. Nejkrásnější a nejpopulárnější pláží na ostrově je bezesporu Baváro. Rozprostírá se na východním pobřeží severně od Punta Cany v délce téměř 35 km. Je lemována palmovými háji a nabízí bílý písek a křišťálově průzračnou vodu. Vstup do moře je po písečném dnu velice příjemný a nehrozí zde zranění o žádné korály ani kameny. Standardem je zde široká nabídka vodních sportů a zábavních programů. V současné době se zde nachází přes 40 rozsáhlých turistických komplexů, které splňují ta nejpřísnější kritéria na kvalitně vybavené letovisko. Také díky kvalitě služeb se Punta Cana stala jedním z nejvyhledáva­nějších letovisek celého Karibiku. Velice často sem míří novomanželé na svatební cestu. Nedaleko, v obrovské tropické zahradě, se nachází zábavní park Manatí s restauracemi a různými druhy představení – s delfíny, papoušky, koňmi… Svá taneční vystoupení zde předvádějí Tainé a další. Nejbližší sředisko Higüey je vzdáleno asi 50 km. Transfer z letiště Punta Cana trvá cca 30 min.
  • Dalším velmi rychle se rozvíjejícím střediskem je bývalá rybářská vesnice El Cortecito, ležící mezi Punta Macao a Bávaro. Zde vznikají také velké hotelové komplexy, avšak zdejší atmosféra si ještě stále uchovává svou originalitu a kouzlo.

  Možnosti výletů (více sekce Výlety):

  • La Romana – vesnice Altos de Chavón
  • ostrovy Saona a Catalina s překrásnými plážemi
  • Národní park del Este
  • Higüey – katedrála se slavnou malbou Panny Marie Přemilostné, přivezenou Španěly v 15. století

 • Aktivity a zábava Zobrazit Zavřít

 • Koupání Zobrazit Zavřít

Přejít nahoru