Pro vyhodnocování návštěvnosti webových stánek a optimalizaci marketingových aktivit využíváme cookies. Používáním našich webových stránek s užitím cookies souhlasíte. Více informací naleznete zde. Rozumím
-
Zobrazovat ceny v Euro

Kde se koupat v Punta Cana

Zobrazit nabídku
Bez letenek
S letenkami
Objevte zájezdy, ubytování či letenky.
Dovolená na Punta Cana od německé cestovní kanceláře.

Zpřesněte si hledání

Řadit podle:

Praktické informace

O lokalitě

Nákupy a gastronomie

Před cestou

Zábava a volný čas

 • Koupání Zobrazit Zavřít

  • Dominikánská republika je rájem pro všechny milovníky bílých pláží, modrého moře a zelených palem. Většina pláží je písčitá s velice pozvolným vstupem do vody. Nejhezčí pláže se vyskytují obvykle poblíž nejznámějších letovisek.
  • Světoznámá dlouhá písečná pláž Baváro, lemovaná z jedné strany palmovým hájem a z druhé tyrkysovým mořem, se rozkládá u střediska Punta Cana na východním pobřeží a táhne se v délce 35 km. Vstup do moře je velice pozvolný a dno hladké, písečné, bez korálů a kamínků.
  • Poloostrov Samaná je v severovýchodní části ostrova a také tady najdete nekonečné bílé pláže a palmové aleje. Atmosféra na této pláži je spíše klidnější.
  • Kousek na východ od hlavního města Santo Domingo je příjemné letovisko s plážemi Boca Chica, oblíbené i u místních obyvatel. Díky tomu se tu můžete hlavně o víkendech zúčastnit pravého karibského bujarého nočního života. Zátoka samotná je chráněna korálovým útesem, moře je zde velice mělké, a proto se hodí i pro koupání s malými dětmi. Boca Chica je pláž 1600 metrů dlouhá a 20 metrů široká. Je pokrytá bílým jemným pískem a k odpočinku se dají využít lehátka přistavená u všudypřítomných palem. Existuje tu možnost vodních i plážových sportů. Některé části pláže jsou přístupné pouze hostům zdejších hotelů. Parkování u pláže je zdarma.
  • Oblast Bayahibe na jihovýchodě ostrova nabízí kromě nádherných, klidných bílých pláží a modrého moře také korálové útesy, a proto je v hojné míře vyhledávána milovníky potápění. K dispozici je ve středisku také plavecký bazén. Nedaleko odtud u jižního pobřeží leží také ostrov Saona, mimořádně oblíbený cíl turistů, kde můžete spatřit na vlastní oči scenérie, které jste viděli v katalozích cestovních kanceláří – bílé, písečné pláže, které se rozkládají pod palmami, skalnaté pobřeží s hojností ryb i pelikány, mangrovy i průzračnou lagunu.
  • Letovisko Cabarete je díky mohutným vlnám, které omývají jeho břehy, zaslíbeno všem milovníkům surfingu a windsurfingu. Převládají zde hlavně mladší návštěvníci, tomu je také přizpůsoben večerní a noční život střediska. Povrch pláže je z bílého jemného písku, vstup do vody je pozvolný. Pláž nabízí velké sportovní vyžití jak při vodních, tak plážových sportech. Na pláži je možnost občerstvení v přilehlých barech. Nabídka služeb pro turisty je tu veliká (potápění, čluny, padák).
  • Nově se rozvíjející letovisko Juan Dolio může nabídnout vysokou úroveň ubytování i stravování. Juan Dolio je pláž o rozměrech 4500 x 30 m se žlutým až zlatým pískem. Před sluníčkem zde chrání borový les, palmy a keře. Místo je vhodné pro děti díky menším vlnám, při koupání však mějte na paměti, že tu občas z vody vyčnívají korálové výběžky, a proto určitě doporučujeme obuv do vody. Veřejně dostupná je jen západní část pláže. Zbytek je pro hotelové hosty. Nabízí se Vám tady možnost zakoupení suvenýrů a občerstvení v blízkých barech i možnost parkování na blízkém parkovišti.
  • Levantado je pláž o rozměrech 900 x 25 m se zářivě bílým, jemným pískem a tyrkysovou barvou vody s malým sklonem při vstupu do vody. V blízkosti pláže se nachází větší množství palem, borovic a keřů. Je zde možnost pronajmutí lehátek se slunečníky a vybavení pro plážové sporty. Občerstvení najdete v restauraci situované kousek od pláže, pláž je obrácena směrem k západu slunce.
  • Anadel je menší pláž o rozměrech 250 x 10 m se žlutým až zlatým pískem a postupným vstupem do vody. V okolí pláže jsou zalesněné, zelené pahorky. Možnost zakoupení občerstvení přímo u pláže (tradiční místní speciality). Ideální místo pro romantické procházky po 50 metrů dlouhém mostě. Pláž je obrácena směrem k východu slunce.
  • V Punta Caně byl otevřen nový akvapark Sirenis Aqua Games v rámci Sirenis Hotels & Resorts v Uvero Altu. Je největším v Karibiku a je přístupný nejen pro hotelové hosty. Navštívit jej můžete denně od 9 do 17 hodin a v ceně celodenního vstupného je i občerstvení a nealko nápoje.
 • Aktivity a zábava Zobrazit Zavřít

 • Zajímavá místa Zobrazit Zavřít

Přejít nahoru