Pro vyhodnocování návštěvnosti webových stánek a optimalizaci marketingových aktivit využíváme cookies. Používáním našich webových stránek s užitím cookies souhlasíte. Více informací naleznete zde. Rozumím
 Informace ke koronaviru nalezneteZDE
Ve Vašem prohlížeči není povolen javascript.
Aby bylo dosáhnuto plné funkčnosti stránek, je třeba jej povolit.

Nápověda

Registrace

Obsah článku

Proč je výhodné se zaregistrovat na stránkách NaCesty.cz?

Na základě registrace na stránkách NaCesty.cz získáte svůj osobní profil "moje NaCesty" a můžete plně využívat program "Hlídací pes", ukládat si nabídky do oblíbených položek a můžete také sledovat seznam svých objednávek a stav jejich vyřízení.
Dále máte možnost přidávat hodnocení k Vámi navštíveným hotelům.

Jaký je postup při registraci nového uživatele?

Na úvodní stránce klikněte v horním pravém rohu obrazovky na "nový uživatel". Přejdete tak do registrace nového uživatele, kde je nutné vyplnit všechny kolonky označené červeným vykřičníkem. Poté klikněte na "odeslat".
Po úspěšném vyplnění a odeslání Vám bude obratem zaslán e-mail s odkazem pro aktivaci uživatelského účtu. Klikněte na odkaz v zaslaném e-mailu a upravte si "nastavení osobních údajů". Povinné kontaktní údaje jsou opět označené červeným vykřičníkem. Dále si můžete zaškrtnout možnost zasílání informačních e-mailů a nastavit jejich četnost.  Pokud máte vše vyplněno, stačí kliknout na "odeslat" a Vaše registrace je dokončená.
Na horním panelu na našem webu nově najdete sekci "moje NaCesty". Můžete v ní měnit uživatelská nastavení i heslo, sledovat seznam svých objednávek a využívat program "Hlídací pes", který Vám bude zasílat aktuální nabídky dle Vašeho nastavení.

Video návod:

Je nutné provést registraci, pokud chci provést objednávku?

Registrace na stránkách NaCesty.cz není povinný krok. Samozřejmě je možné si vyplnit objednávku a zakoupit např. zájezd bez registrace nového uživatele.

Co když zapomenu heslo?

Pokud se Vám nedaří přihlášení a zapomněli jste heslo, klikněte na "zapomenuté heslo" v pravém horním rohu obrazovky. Systém Vám nabídne „požadavek na změnu hesla uživatele“. Stačí pak uvést Váš e-mail, který slouží jako uživatelské jméno, a systém Vám zašle na tento e-mail odkaz na formulář pro změnu hesla. Platnost tohoto odkazu je 72 hodin.
Po kliknutí na odkaz se Vám zobrazí formulář pro změnu přihlašovacích údajů, kde si nastavíte nové heslo a dáte "odeslat" a systém Vás rovnou přihlásí.