Info
Info

Příjezd na letiště

Obsah článku

Příjezd autem

Letiště Berlin-Tempelhof se nachází uprostřed města mezi Kreuzberg a Schöneberg. Letiště je nejlépe dosažitelné přes dálnici 100, sjezd 20 na Tempelhofer Damm ( Tempelhof přehrada).

Letiště Berlín Tempelhoflupa

Příjezd vlakem

S regionálními a dálkovými vlaky mohou cestující jet na nádraží Zoologischer Garten nebo k jižnímu nádraží. Z obou nádraží nastoupíte do S3, S5, S7 nebo S9 a pojedete k nádraží Friedrichstraße, tam přestoupíte na metro U6 směrem na Alt Mariendorf a vystoupíte před letištěm na zastávce Platz an der Luftbrücke.

Příjezd městskou hromadnou dopravou

Autobus

Autobusová linka 104 jezdí k Brixplatz přes Columbiadamm, Karl-Marx-Straße, Rathaus Schöneberg, Messegelände/ICC (výstaviště/ICC). Linka 119 spojí letiště s Kreuzbergem, západní části centrum města, Kurfürstendamm a Grunewald-Hagenplatz. Linka 341 jezdí přes Kreuzberg, nádraží Anhalter a Kulturforum až na Moabit, konečná zastávka metra Turmstraße. Linka 184 obslouží Schleusenweg přes Tempelhof via Lankwitz do Teltowu.

Tramvaj

Na konečné zastávce Tempelhof staví tramvaje S41, S42, S46 a S47.

Metro

Metro U6 spojuje letiště Tempelhof přes centrum města s Alt-Tegelem, nástupní zastávky jsou buď Platz der Luftbrücke nebo Paradestraße. Metro U 7 jezdí ze zastávky Mehringdamm, radnici Spandau a Rudow.

Příjezd taxíkem nebo dopravní společností

Taxi

Telefon
+49 30 443322
Nahoru