Pro vyhodnocování návštěvnosti webových stánek a optimalizaci marketingových aktivit využíváme cookies. Používáním našich webových stránek s užitím cookies souhlasíte. Více informací naleznete zde. Rozumím
Ve Vašem prohlížeči není povolen javascript.
Aby bylo dosáhnuto plné funkčnosti stránek, je třeba jej povolit.

Příjezd na letiště

Obsah článku

Příjezd autem

Letiště Berlin-Tempelhof se nachází uprostřed města mezi Kreuzberg a Schöneberg. Letiště je nejlépe dosažitelné přes dálnici 100, sjezd 20 na Tempelhofer Damm ( Tempelhof přehrada).

Letiště Berlín Tempelhof

Příjezd vlakem

S regionálními a dálkovými vlaky mohou cestující jet na nádraží Zoologischer Garten nebo k jižnímu nádraží. Z obou nádraží nastoupíte do S3, S5, S7 nebo S9 a pojedete k nádraží Friedrichstraße, tam přestoupíte na metro U6 směrem na Alt Mariendorf a vystoupíte před letištěm na zastávce Platz an der Luftbrücke.

Příjezd městskou hromadnou dopravou

Autobus

Autobusová linka 104 jezdí k Brixplatz přes Columbiadamm, Karl-Marx-Straße, Rathaus Schöneberg, Messegelände/ICC (výstaviště/ICC). Linka 119 spojí letiště s Kreuzbergem, západní části centrum města, Kurfürstendamm a Grunewald-Hagenplatz. Linka 341 jezdí přes Kreuzberg, nádraží Anhalter a Kulturforum až na Moabit, konečná zastávka metra Turmstraße. Linka 184 obslouží Schleusenweg přes Tempelhof via Lankwitz do Teltowu.

Tramvaj

Na konečné zastávce Tempelhof staví tramvaje S41, S42, S46 a S47.

Metro

Metro U6 spojuje letiště Tempelhof přes centrum města s Alt-Tegelem, nástupní zastávky jsou buď Platz der Luftbrücke nebo Paradestraße. Metro U 7 jezdí ze zastávky Mehringdamm, radnici Spandau a Rudow.

Příjezd taxíkem nebo dopravní společností

Taxi

Telefon
+49 30 443322
Fotogalerie