Pro vyhodnocování návštěvnosti webových stánek a optimalizaci marketingových aktivit využíváme cookies. Používáním našich webových stránek s užitím cookies souhlasíte. Více informací naleznete zde. Rozumím
Ve Vašem prohlížeči není povolen javascript.
Aby bylo dosáhnuto plné funkčnosti stránek, je třeba jej povolit.

Příjezd na letiště

Souřadnice

52°33′35″ N
13°17′16″ E

Příjezd autem

Letiště Berlin-Tegel se nachází uprostřed městské oblasti mezi Spandau a Reinickendorf a směr k němu je na rychlostních komunikacích vnitřního města vyznačen. K letišti se dostanete nejlépe po dálnici 111, sjezd 10 sever, sjezd 11 jih.

Letiště Berlín Tegel

Příjezd vlakem

S regionálními a dálkovými vlaky mohou pasažéři jet buď k nádraží Zoologischer Garten nebo k východnímu nádraží. Z nádraží Zoologischer Garten jezdí autobusové linky X9 a 109 bezprostředně k letišti Tegel, z východního nádraží jezdí S5, S7 a S9 k zastávce Alexanderplatz, odkud je možno přestoupit do letištního autobusu TXL.

Příjezd městskou hromadnou dopravou

Zde najdete podrobný plán berlínské městské hromadné dopravy.

Autobus

Letištní autobusy linky 128 jezdí na sever Berlína a linky 109 a X9 (Expresní autobus) jezdí do centra města přes nádraží Zoologická zahrada. U všech linek existují přestupní možnosti k metrům (Linie 6 a 7) nebo tramvajových tratí (S41, 42, 46 a 47). TXL Jet Express Bus jezdí za normální tarify z letiště Tegel k Alexanderplatzu přes hlavní a důležité stanice metra a tramvají. Doba jízdy trvá dle dopravní situace 30-40 min.

S-Bahn

U zastávky tramvaje Jungfernheide staví linky tramvaje S41, S42, S46 a S47. Tam se musí přestoupit do autobusu X9.

Metro

Linka metra 6 spojuje letiště Tegel přes střed města s Tempelhofem, stanice je Kurt-Schumacher-Platz, kde se musí přestoupit na autobus 128. Linka metra 7 jede ze zastávky Jakob-Kaiser-Platz k radnici Spandau a Rudow, také tady se musí na Jakob-Kaiser-Platz přestoupit na autobus X9 nebo 109 k letišti.

Příjezd taxíkem nebo dopravní společností

Taxi

Před budovou terminálu stojí taxíky k volnému použití.