Pro vyhodnocování návštěvnosti webových stánek a optimalizaci marketingových aktivit využíváme cookies. Používáním našich webových stránek s užitím cookies souhlasíte. Více informací naleznete zde. Rozumím
Ve Vašem prohlížeči není povolen javascript.
Aby bylo dosáhnuto plné funkčnosti stránek, je třeba jej povolit.

Příjezd na letiště

Obsah článku

Souřadnice letiště

50°58'47'' N

10°57'29'' E

Příjezd autem

Ze směru Jena

Jedete od Aše po A9 nebo po A4 od města Chemnitz. Jeďte dálnicí A4 směrem na Erfurt, u erfurtské křižovatky jeďte na A71 směr Bindersleben/letiště, sjezd na B7 směr Erfurt, okolo sjezdu Erfurt-Messe a přes přímou silnici (přičná spona) k letišti.

Příjezd vlakem

Mezistátní a regionální vlaky staví na hlavním nádraží v Erfurtu . Odtamtud jezdí autobus 99 od pondělí do pátku k letišti. Kromě toho mohou cestující také jezdit tramvají číslo 4 z hlavního nádraží až na konečnou zastávku Hlavní hřbitov a odtamtud autobusem 91 nebo 92 k zastávce Flughafen-Büropark. Volnou chůzí trvá cesta k terminálu ca. 2 minuty, zavazadlové vozíky jsou k dispozici.

Příjezd městskou hromadnou dopravou

Tramvaj

S tramvají číslo 4 můžete jet z hlavního nádraží k letišti, pokud na konečné stanici Hlavní hřbitov přestoupíte do autobusu 91 nebo 92 a pojedete k zastávce Flughafen-Büropark. Jízda trvá přibližně 22 min. . Volnou chůzí trvá cesta k terminálu ca. 2 minuty, zavazadlové vozíky jsou k dispozici.

Příjezd taxíkem nebo dopravní společností

Taxi

Dostačující počet taxíku parkuje před oběma terminály. Cesta z frankfurtského centra k letišti trvá při normálním provozu 20 až 30 minut. Pokud pojedete na letiště, můžete taxikáři před začátkem jízdy sdělit u jaké letecké společnosti máte zaknihováno. Poté zpravidla zajede k správnému terminálu blízko odbavovací přepážky.

Dopravní společnosti

Jízda z hlavního nádraží na letiště stojí přibližně 20 €.

Tramvaj

Taxislužby Erfurt
+49 361 666666
Fotogalerie