Info
Info

Příjezd na letiště

Souřadnice

51°17′22″ N
06°46′00″ E

Ze směru Kolín nad Rýnem

Dálnicí A3 směrem Düsseldorf, u dálniční křižovatky Ratingen-Ost jeďte A44, sjezd letiště, poté následujte dopravní označení.

Příjezd vlakem

Denně staví přes 350 vlaků na nádraží Düsseldorf letiště a to ICE-, IC-, EC a osobní vlaky. Tramvaj číslo 7, která spojuje letiště se Solingen Ohlings, staví v podzemí na tramvajové zastávce Düsseldorf terminál letiště.

Příjezd městskou hromadnou dopravou

Autobus

Autobusové nádraží se nachází před centrální příjezdovou halou. V době veletrhů v Düsseldorfu a Essenu jezdí zvláštní autobusové linky rovnou k místu pořádaní veletrhu. Tyto autobusy staví rovněž před centrální příjezdovou halou.Následující linky jezdí přes zastávku Správa letiště, která je vzdálená 3min chůze od terminálu.

Tramvaj

Linka S7 jezdí mezi podzemním nádražím Düsseldorf letiště terminál a Solingen Ohlings.

Příjezd taxíkem nebo dopravní společností

Taxi

Před centrálním příjezdem jsou neustále připravená taxi.

Telefon
+49 211 33333
+49 211 212121

SkyTrain

Kabinová lanovka SkyTrain jezdí denně od 3:45 do 0:45 hod. a spojuje nádraží letiště Düsseldorf s terminálem.  Jako jízdenky pro lanovku SkyTrain budou akceptovány platné VRR jízdenky, speciální vlakové jízdenky (např. Schöne Reise, Schöne Fahrt a Schöner Tag), Rail&Fly jízdenky, parkovací lístky firmy Apcoa Autoparking GmbH a vstupenky na terasu pro diváky. Cestující, kteří nevlastní žádnou z těchto jízdenek, si musí zakoupit jízdenku krátkodobou. SkyTrain jezdí v 3,5 až 7minutovém intervalu z nádraží letiště Düsseldorf přes parkoviště P4 (odkud jsou dostupná i parkoviště P5 a P6) až k terminálu, a stejnou cestou zpět. V budově terminálu jsou 2 zastávky: Terminál A/B a Terminál C. Zastávky jsou označené.

Nahoru