Pro vyhodnocování návštěvnosti webových stánek a optimalizaci marketingových aktivit využíváme cookies. Používáním našich webových stránek s užitím cookies souhlasíte. Více informací naleznete zde. Rozumím
-
Zobrazovat ceny v Euro

Kde se koupat v Mexiku

Zobrazit nabídku
Bez letenek
S letenkami
Objevte zájezdy, ubytování či letenky.
Dovolená do Mexika od německé cestovní kanceláře.

Zpřesněte si hledání

Řadit podle:

Praktické informace

O lokalitě

Nákupy a gastronomie

Před cestou

Zábava a volný čas

 • Koupání Zobrazit Zavřít

  • Celé okolí letoviska Cancún leží na rovinatém Yucatanském poloostrově, a proto se zde břehy svažují do vody jen velmi zvolna. Povrch pláží je pokryt velmi jemným bílým pískem a Karibské moře je zde vyhlášené svou průzračností a čistotou (podle některých zdrojů je zde viditelnost až do 60 m pod vodou). Celá oblast je vyhlášeným potápěčským rezortem. Pláže v okolí všech větších turistických středisek nabízejí pestrou škálu vodních sportů a dalších aktivit (vodní lyže, vodní skútr, surfing, rybaření, plavba na lodi s proskleným dnem atd.).
  • Pláže jsou veřejné, nezapomeňte na nich sledovat vlajkovou signalizaci (zelená – bezpečné koupání, žlutá – koupání na vlastní nebezpečí, červená – vstup do vody přísně zakázán).
  • Mezi nejvyhlášenější pláže patří ty na ostrově Isla de Cozumel, dále v letoviscích Cancún, Playa del Carmen nebo Tulum. Nutno podotknout, že většina letovisek, potažmo i pláží v nich, je hojně navštěvována. Takže najít klidnější místečko u moře s větším soukromím dá trochu práci, ale rozhodně to není nemožné a určitě to stojí za to.
  • Na poloostrově Yucatan naleznete kromě krásných pláží také několik akvaparků. První se jmenuje Rio Salvaje Waterpark a najdete ho v městě Mérida (viz Google maps). Další akvapark je Wet´n Wild Waterpark přímo ve městě Cancún (viz Google maps). Kromě vodních atrakcí, jako jsou tobogany, skluzavky a plavecké bazény, nabízí delfínní a lachtanní show.
 • Aktivity a zábava Zobrazit Zavřít

 • Zajímavá místa Zobrazit Zavřít

Přejít nahoru