Dovolená Veliganduhuraa
Zobrazovat ceny v Euro

Dovolená Veliganduhuraa

Zobrazit nabídku
Bez letenek
S letenkami
Objevte zájezdy či ubytování.
Dovolená Veliganduhuraa od německé cestovní kanceláře.

Zpřesněte si hledání

Řadit podle:

Vypravte se za zážitky na exotický ostrov Veliganduhuraa

Tento malý ostrůvek měří na šířku ze západu na východ jen něco přes 200 metrů. Stejně malý je i ze severu na jih, ale přesto nabízí dovolenou hodnou ráje. Veliganduhuraa patří do oblasti Jižního Male Atolu, takže je odtud blízko do hlavního města celého souostroví. Kromě vzdálenosti budete mít po ruce i veškerou vybavenost.

Zajímavé je, že z ostrova Veliganduhuraa dojdete suchou nohou na hned dva sousedící ostrovy. Je to na ně jen několik set metrů. Na severozápadě po mole kolem bungalovů dojdete na ostrůvek Moyo, který je ještě menší než Veliganduhuraa, ale za to má překrásné písčité pláže. Na severu pak po prknech dojdete na ostrov Naladhu s nádhernou lagunou na západním pobřeží. To vše jen asi 23 kilometrů na jih od hlavního města Malé.

Užívejte si dovolenou plnou hýčkání a luxusu

Malinký ostrov Veliganduhuraa hned dva vyhlášené resorty, kde si zamilujete kvalitu služeb i ubytování. Přímo na ostrově najdete dvě restaurace a jeden bar s bazénem a vodními dýmkami, které si můžete vychutnat v příjemném stínu zastřešené terasy s krásným výhledem na moře.

Kromě relaxace můžete strávit část dovolené i aktivně. Místní laguna je přímo určená ke šnorchlování a potápění, na ostrově si můžete zahrát fotbal nebo tenis. Na oba tyto sporty tu najdete samostatná hřiště. A když budete potřebovat opět trochu odpočinku, můžete navštívit místní mešitu nebo třeba pozorovat zapadající slunce na severozápadní pláži ostrova.

Když byste chtěli na výlet, můžete vyrazit na sever k hlavnímu městu, kde seženete vše potřebné. Ale jestli máte rádi klidnější nakupování, můžete vyrazit taky na jih na ostrov Maafushi. Ten je taky skvěle vybavený, ale není tu tak přelidněno.

Praktické informace

O lokalitě

Nákupy a gastronomie

Před cestou

Zábava a volný čas

Přejít nahoru