Zobrazovat ceny v Euro

Hotel Illa Mar d'Or

L'Estartit Costa Brava Španělsko

K moři 500 m

Dovolená do hotelu do Costa Brava od německé CK.

Odjezd nejdříve
Návrat nejpozději
Hledat
Dovolená Costa Brava

Obecný popis hotelu
Illa Mar d'Or

Přesný popis hotelu najdete u termínů

Platba

Je možné zaplatit platebními kartami Visa a MasterCard.

Sport/zábava

Komplex má jeden venkovní a jeden dětský bazén. Hosté mohou odpočívat na terase. V baru u bazénu lze koupit osvěžující nápoje. V komplexu jsou některé služby a aktivity zpoplatněny, například golf, jízda na koni a potápění. Copyright GIATA 2004 - 2020. Multilingual, powered by www.giata.com for client no. 120272

Vybavení pokoje

Pokoje mají kuchyň a koupelnu. Ke standardnímu vybavení většiny pokojů patří i terasa. Pokoje mají dvoulůžkovou postel a rozkládací pohovku. Pro děti jsou k dispozici dětské postýlky. Je tady sejf. Hosté, kteří se chtějí stravovat sami, zde najdou kuchyňský kout s ledničkou, vařičem, mikrovlnnou troubou a varnou konvicí/kávovarem. Dále je zde pračka a sada na žehlení. Televize patří k základnímu vybavení pokoje. Je možné rezervovat bezbariérové pokoje. V koupelnách je sprchový kout a vana. V objektu jsou nekuřácké pokoje.

Vybavení

Apartmánový komplex je z roku 1995. Hosté mají na výběr 150 apartmánů. Do jednotlivých pater lze vyjet výtahem. Je zde hotelový sejf, směnárna a pokojová služba. Základní potřeby si mohou hosté koupit v supermarketu. Je tady také hezká zahrada. Hosté mají k dispozici kryté garážové stání (za poplatek).

Podrobné katalogové informace
Vybavení
 Garáž
 Pokojová služba
 Malý supermarket
 Výtahy
 Směnárna
 Hotelový trezor
Sport/zábava
 Počet bazénů
 Golf
 Jízda na koních
 Potápění
 Bar u bazénu
 Dětský bazén
 Venkovní bazén(y)
Vzdálenosti
 Řeka 200 m
 Moře 500 m
 Pláž 500 m
 Turistické centrum 300 m
 Centrum města 150 m
 Vlakové nádraží 15000 m
 Hromadná doprava 250 m
 Golfové hřiště 8000 m
 Noční klub 300 m
 Bary/hospůdky 50 m
 Restaurace 50 m
 Nákupy 25 m
Informace o budově
 Počet apartmánů 150
 Terasa (m²)
 Zahrada (m²)
 Počet poschodí - hlavní budova 3
 Rok výstavby 1995
Kategorie
 Kategorie (oficiální) 2.5
Typ hotelu
 Apartmánový hotel
Platba
 MasterCard
 VISA
Pláž
 Písečná pláž
Vybavení pokoje
 Trouba
 Dvojlůžko
 TV
 Salónek
 Trezor
 Lednice
 Kuchyňský kout
 Vana
 Bezbariérový přístup
 Pračka
 Varná konvice
 Mikrovlnná trouba
 Sprcha
 Koupelna
Dovolená Costa Brava

Fotografie hotelu
Illa Mar d'Or

Dovolená Costa Brava

Počasí v oblasti hotelu
Illa Mar d'Or

Počasí a kdy jet do Costa Brava

  • Pobřeží Costa Brava leží na severu východního pobřeží Španělska, a tato poloha do určité míry ovlivňuje jinak typické středomořské podnebí s dlouhými teplými léty a mírnou zimou. Tato oblast je pod vlivem systémů od Atlantiku, z pevninské Evropy i z Afriky, a to způsobuje mnohdy nepředvídatelné změny v počasí. Velký vliv zde hraje i nadmořská výška.
  • Léto od června do září je hlavní turistickou sezónou. Průměrná maxima vystoupají na vrcholu léta k 27oC. V létě převládá jihovýchodní proudění větrů od Afriky, proto zpravidla střediska na jihovýchodě disponují vyššími teplotami. Pokud se přidá vítr sirocco vanoucí ze Sahary, mohou teploty vyšplhat přes 30oC. Noci na Costa Bravě jsou naopak chladnější.
  • Červenec je nejslunečnější měsíc s 9 hodinami slunečního svitu, již v září slunka prudce ubývá na 6 hodin denně. Dešťové srážky jsou nízké, ale vzhledem k vrtkavosti počasí, se může stát, že vám proprší celý den. Teplota moře je vhodná pro koupání po celou sezónu, na vrcholu má 25oC a i v září se udržuje stabilně nad 22oC.
  • Podzim, především říjen, je nejvhodnějším měsícem pro návštěvu památek, k turistickým výletům nebo ke strávení sportovní dovolené. Denní průměrná maxima se drží nad 21oC, sice se snižuje doba slunečního svitu a naopak zvyšuje možnost srážek, ale např. teplota moře pořád vybízí ke koupání. Počasí může ochladit vítr tramuntana vanoucí z hor.
  • Podobné podmínky nabízejí i jarní měsíce, oblíbený je květen. Nevýhodou je, že moře se otepluje velice pomalu, a málokdy je vhodné ke koupání.
  • Zima je většinou mírná, v lednu a v únoru se minima mohou zřídka dostat i pod bod mrazu. Většinou se ale pohybují okolo 7oC. Sníh se na pobřeží vyskytuje také zcela vyjímečně.
Index sezóny
Leden
13 °C
13 °C
83 %
2 hodiny
9 dnů
Únor
14 °C
12 °C
79 %
4 hodiny
8 dnů
Březen
16 °C
13 °C
73 %
5 hodin
8 dnů
Duben
18 °C
14 °C
68 %
7 hodin
8 dnů
Květen
21 °C
16 °C
69 %
8 hodin
9 dnů
Červen
25 °C
19 °C
68 %
9 hodin
10 dnů
Červenec
28 °C
22 °C
67 %
10 hodin
7 dnů
Srpen
28 °C
24 °C
71 %
9 hodin
9 dnů
Září
25 °C
22 °C
76 %
7 hodin
9 dnů
Říjen
21 °C
20 °C
80 %
4 hodiny
9 dnů
Listopad
16 °C
16 °C
82 %
2 hodiny
9 dnů
Prosinec
13 °C
14 °C
84 %
1 hodiny
9 dnů