Pro vyhodnocování návštěvnosti webových stánek a optimalizaci marketingových aktivit využíváme cookies. Používáním našich webových stránek s užitím cookies souhlasíte. Více informací naleznete zde. Rozumím
Zobrazovat ceny v Euro
Skvělý hotel|89%|

The Sarova Stanley Hotel

Nairobi Keňa Afrika

Dovolená do hotelu do Keni od německé CK.
Najděte si skvělý zájezd či ubytování.

Odjezd nejdříve
Návrat nejpozději
Hledat
Dovolená Keňa

Hodnocení hotelu
The Sarova Stanley Hotel

+
=
Náš názor na The Sarova Stanley Hotel
Podle 1 360 hodnocení je již naprosto přesvědčivá průměrná známka 89% kvality. Tento výsledek je velmi dobrý, služby určitě splnily očekávání rekreantů. Hotel se dá jen doporučit, bude zajisté vyhovovat i náročným klientům.
5,1 / 6
24 recenzí
Podrobné hodnocení The Sarova Stanley Hotel
Hotel 5,2 / 6
Pokoje 4,7 / 6
Hotelový servis 5,3 / 6
Okolí hotelu 5,2 / 6
Stravování 5,2 / 6
Sport a zábava 4,3 / 6
Přejít na HolidayCheck
Hodnotitelé HolidayCheck.de o The Sarova Stanley Hotel
Hosté chválí celkový stav hotelu, umístění a okolí hotelu, obsluhu a služby a úroveň a kvalitu stravování. Nebyli však moc spokojeni s možnostmi sportu a zábavy a s kvalitou ubytování. Tento hotel v posledním roce doporučuje 100% dotázaných.
4,5 / 5
hodnocení z Tripadvisoru
1336 recenzí
Přejít na TripAdvisor
Dovolená Keňa
Obecný popis hotelu
The Sarova Stanley Hotel

Přesný popis hotelu najdete u termínů

Umístění
Tento hotel je centrálně umístěný v nákupní Nairobi a centrální obchodní čtvrti. To má snadný přístup k centrální obchodní čtvrti atrakcí, mezinárodními organizacemi a finančními institucemi, včetně Nairobi burze, ministerstev a historických památek. Leží 18 km od mezinárodní letiště Jomo Kenyatta.
Stravování
Thai Chi, který se nachází v 1. patře hotelu, je jedním z měst nejvíce elegantní stravovacích zařízení, podává nejlepší autentickou thajskou kuchyni.
Vybavení
Tento městský hotel se skládá celkem z 217 pokojů rozloženo 8 pater, včetně 4 apartmá a 3 junior suites. Od roku 1902, toto zařízení hostil některé ze světově nejznámějších jmen, včetně uznávaných herců, autorů a vedoucích světových výrobců na královských a státní návštěvy Keni. S jeho šarmem starého světa a historických prvků, hotel zůstává významným mezníkem v centru Nairobi a zahrnuje Thorn Tree Café - slavný zpráva strom. Další zařízení, které nabízí hostům patří lobby, směnárna zařízení, Novinový stánek a kadeřnický salon. K dispozici je restaurace a obchodní cestující ocení konferenční prostory. Hosté mohou také využít přístup k internetu a místnost a prádelna služeb. Tam je k dispozici parkoviště pro ty, přijíždějící autem.
Pokoje
Všechny pokoje mají vlastní koupelnu se sprchou / vanou a vysoušečem vlasů. Jsou vybaveny trezorem a minibarem / ledničkou a samostatně regulovat klimatizační jednotky jsou k dispozici ve všech ubytovacích jako standard.
Sport / Zábava
Tento hotel nabízí vyhřívaný bazén s barem u bazénu snack. Sportovní nadšenci se mohou těšit pracovat-out v tělocvičně a hosté mohou také relaxovat v sauně nebo parní lázni nebo při masáži.
Platba
MasterCard a VISA jsou přijímány v tomto hotelu.
Podrobné katalogové informace
Vybavení
 Výtahy
 Kavárna
 Bar(y)
 Přístup k WLAN
 Novinový stánek
 Obchody
 Lobby
 Směnárna
 Parkoviště
 Pokojová služba
 Služby prádelny
 Konferenční místnost 9
 Přístup k internetu
 Kadeřnictví
 Restaurace
Vybavení pokoje
 Koupelna
 Varná konvice
 Trezor
 Klimatizace (individuálně ovládaná)
 Koberec
 Fén
 Minibar
 Klimatizace (centrálně ovládaná)
 Salónek
 Sprcha
 Vana
 TV
Sport/zábava
 Terasa na opalování
 Posilovna
 Počet bazénů
 Vyhřívaný bazén(y)
 Parní lázně
 Masáže
 Bar u bazénu
 Sauna
 Lehátka
 Slunečníky
Informace o objektu
 Telefon - hotel 00254203751665
 Fax 00254203743625
 E-mail RES@TRAVELASSOCIATESK.COM
 Hotelový řetězec SAVA
 PSČ 00200
Kategorie
 Kategorie (oficiální) 5
 Kategorie (doporučená) 4.5
Informace o budově
 Počet dvoulůžkových pokojů 160
 Počet apartmá 4
 Počet poschodí - hlavní budova 8
 Počet pokojů (celkem) 217
 Umístěn na hlavní silnici
 Počet menších apartmá 3
Typ hotelu
 Městský hotel
Platba
 VISA
 MasterCard
Stravování
 Servírovaná snídaně
Dovolená Keňa

Fotografie hotelu
The Sarova Stanley Hotel

Dovolená Keňa

Počasí v oblasti hotelu
The Sarova Stanley Hotel

Počasí a kdy jet do Keni
  • Podnebí východní Afriky je typicky rovníkové s celoročními vysokými teplotami a s malými výkyvy během roku. Jsou ovlivněny nadmořskou výškou, takže podniknete-li výlety do horských oblastí, počítejte s ochlazením. Naopak nejžhavější teploty panují na pobřeží. V Keni dosahují průměrná maxima v okolí Mombasy okolo 30oC a nejnižší průměrné teploty neklesnou pod 20oC. Mnohem více se liší množství srážek. Čím více k jihu jsou srážky vyšší, také v horách více prší. Keňa je od západu chráněna hradbou hor masivu Uhuru, takže východní území jsou ve srážkovém stínu. I když je Keňa v blízkosti rovníku je roční úhrn srážek minimální a jsou obtížně předvídatelné.
  • V této části Afriky existují dvě krátká období dešťů. První kolem dubna, které je ještě zesilováno v některých letech jevem El Nino, a druhé v říjnu a listopadu.
  • Po celý rok je vysoká relativní vlhkost vzduchu ( přes 70%), ale pobřežní oblasti ochlazují od moře vanoucí brízy. Teplota moře zřídka klesne pod 25oC.
  • Keňa je vhodnou destinací pro dovolenou v jakémkoli ročním období. Protože je to země s poměrně složitým klimatem, tak rozhodnutí udělejte podle toho, do jaké části země jedete. Hlavní turistická sezóna je v lednu a únoru vzhledem k teplému a suchému počasí. Zvěř v národních parcích se shromažďuje kolem napajedel, takže jsou větší možnosti jejího pozorování. Podobně vhodným termínem pro návštěvu je červenec a srpen. V období dešťů není oficiální turistická sezóna, ceny ubytování proto klesají a můžete si vybírat. Příroda se krásně oživí zelení a deště nebývají po celý den. Většinou jsou ve formě pozdně odpoledních nebo večerních lijáků. Některé parky a přírodní zajímavosti však mohou být z důvodu rozbahněných cest nepřístupné.
Index sezóny
Leden
32 °C
27 °C
71 %
8 hodin
5 dnů
Únor
32 °C
28 °C
70 %
9 hodin
3 dny
Březen
33 °C
28 °C
71 %
9 hodin
7 dnů
Duben
31 °C
28 °C
76 %
8 hodin
15 dnů
Květen
29 °C
28 °C
79 %
6 hodin
19 dnů
Červen
29 °C
27 °C
77 %
8 hodin
14 dnů
Červenec
28 °C
25 °C
78 %
8 hodin
14 dnů
Srpen
28 °C
25 °C
75 %
8 hodin
15 dnů
Září
29 °C
27 °C
73 %
9 hodin
12 dnů
Říjen
30 °C
27 °C
73 %
9 hodin
10 dnů
Listopad
31 °C
27 °C
73 %
9 hodin
9 dnů
Prosinec
32 °C
27 °C
73 %
9 hodin
9 dnů