Místa na Sicílii a Liparských ostrovech, které musíte navštívit
Zobrazovat ceny v Euro

Místa na Sicílii a Liparských ostrovech, které musíte navštívit

Zobrazit nabídku
Bez letenek
S letenkami
Objevte zájezdy či ubytování.
Dovolená na Sicílii a Liparské ostrovy od německé cestovní kanceláře.

Zpřesněte si hledání

Řadit podle:

Zábava a volný čas

 • Zajímavá místa Zobrazit Zavřít

  • Sicílie je největším italským ostrovem a také turisty velmi vyhledávanou oblastí, a to po celý rok. Za to jistě vděčí jedinečné přírodě, ideálnímu klimatu, krásným plážím, čistému moři a množství antických památek. Celosvětově proslulé jsou její největší „atrakce“ – Etna, Palermo, Syrakusy a Agrigento, jako celek je ale Sicílie stále ještě neprobádanou oblastí. Pláže jsou většinou písečné, ale v letoviscích poblíž Etny mohou vstup do moře ztěžovat lávové útesy. Doporučujeme zapůjčit si auto nebo motorku a prozkoumat lépe i vzdálenější okolí letovisek. Na plážích máte možnost provozovat celou řadu vodních sportů, jako je například jízda na vodních skútrech, vodních lyžích nebo šlapadlech. Většinou můžete za poplatek využívat také místní tenisová a fotbalová hřiště.
  • Palermo, hlavní město Sicílie, leží na severním pobřeží ostrova a má 750 000 obyvatel. Město bylo založeno Féničany a pyšní se řadou historických památek. Centrum tvoří křižovatka a náměstí Piazza Vigliena, kterému Sicilané neřeknou jinak než „Quattro Canti“ (čtyři rohy). Odtud se během několika minut dostanete k nejzajímavějším turistickým cílům, jako jsou např. Normanský palác s normanskými, arabskými a byzantskými slohovými prvky, barokní kostely podél hlavní třídy Corso Vittorio Emanuele, pobřežní promenáda Foro Italico či Villa Giulia s krásnou botanickou zahradou. V Palermu uvidíte nejen krásné paláce a kostely, ale také barvité trhy s ochutnávkou skvělých jídel. Palermo je také jedním ze středisek italské mafie.
  • Catania je považována za nejstarší řeckou kolonii na ostrově Sicílie (byla založena již roku 729 před Kristem), ale hlavní rozkvět zaznamenala až v římském období. V centru Catanie se nachází náměstí Piazza del Duomo, které je lemováno množstvím restaurací, taveren, kaváren a obchůdků. Uprostřed stojí kašna se slonem a obeliskem na hřbetě slona, která je symbolem města. Z Catanie vyjíždí vlak, který téměř dokola objede dominantu oblasti – sopku Etnu. Vy si ji tak můžete ze všech stran důkladně prohlédnout. Cesta trvá asi 5 hodin. Městečku Aci Trezza, vzdálenému 12 km, vévodí krásné skalnaté pobřeží, z nějž se nabízí nádherný výhled na sedm tzv. Kyklopských ostrovů. V přístavu jsou k vidění nejen rybářské bárky, ale kotví zde také výletní jachty zámožných majitelů. O něco severněji se rozkládá nádherné historické město Acireale. Na náměstí Piazza del Duomo (dříve zvaném Zlatá pětka – Piazza del Cinque d’Oro) se nachází několik krásných barokních budov, románský kostel a divadlo. Sídlí zde také infocentrum. Acireale leží těsně vedle pobřeží Riviera dei Ciclopi. Pro pláže jsou charakteristické lávové útesy, které jsou pozůstatkem dávné sopečné činnosti sopky Etny. Kde není písečná pláž, byla vybudována dřevěná mola na vysokých kůlech a do vody se dá vstoupit pouze po žebřících. Zajímavostí centra města jsou také neoklasicistní termální lázně Santa Venera. Písčité pláže s pozvolným vstupem do moře Vám nabídne nedaleké centrum Riposto.
  • Jedním z nejvyhledáva­nějších letovisek se stalo malebné moderní středisko Giardini Naxos. Středisko je umístěno v nádherném 14hektarovém parku, kde je k vidění jedinečná subtropická flóra. Většina hotelů je vystavěna v zahradách různé velikosti. Hlavní pláž je písečná, ale narazíte i na oblázkové a kamenité pláže, někde je vstup do moře umožněn pouze po schůdcích. V okolí letoviska máte možnost potápění, vodního lyžování, létání deltaplánem nebo projížďky na koni po pláži. Golfové hřiště je vzdáleno asi 25 km. V centru městečka čeká na návštěvníky několik restaurací, barů, pizzerií a kaváren. S blízkou Taorminou je zajištěno autobusové spojení.
  • Historické město Taormina bylo vystavěno na úpatí hory Tauro ve výšce 200 m n. m. Díky své atmosféře, četným památkám a výhodné poloze je považováno za nejkouzelnější a nejromantičtější místo na ostrově. V místním dochovaném řeckém divadle (Teatro Greco) se pravidelně konají umělecké a hudební festivaly. Hlavní obchodní tepnou procházející městem je ulice Corso Umberto s řadou obchodů, krámků, elegantních značkových butiků, grandhotelů i prvotřídních restaurací. Skvělé možnosti relaxace, vodních sportů a koupání v křišťálově čistém moři poskytují nádherné pláže Isola Bella a Mazzarò. Hotelová část (tzv. Taormina Mare), která patří k nejprestižnějším a současně také nejdražším turistickým lokalitám v rámci celé Itálie, je s historickým městečkem spojena lanovkou. Vzhledem k atraktivitě města je zřejmé, že v hlavní sezoně bude praskat ve švech, proto pokud si chcete vychutnat krásu Taorminy, přijeďte na jaře nebo na podzim – bude stejně nádherná. Nedaleko se rozkládá další oblíbené prázdninové středisko Letojanni, jehož pobřeží je poseto spoustou barevných rybářských loděk. Pláže jsou tvořeny pískem i oblázky a mají pozvolný vstup do moře. Většina hotelů, barů, restaurací a obchůdků je vystavěna na pobřežní promenádě.
  • Messina na severovýchodě Sicílie patří k největším městům ostrova a je také významným dopravním uzlem. Turistická letoviska se rozkládají spíše v okolí (např. 20 km vzdálená San Saba). Z letovisek na severním pobřeží stojí za zmínku malebná vesnička Oliveri, která ožívá především v letních měsících. Kromě hlavních písčitých a oblázkových pláží se zde nachází i řada menších písčitých lagun obklopených svěží exotickou vegetací. Moderním prázdninovým centrem je Portorosa (růžový přístav), vybudovaný uměle. Uměle byl vyhlouben i přístav pro jachty a turistické lodě, nyní tady působí i jachtařský klub. Od pobřeží je nádherný výhled na nedaleké vulkanické Liparské ostrovy, kam pravidelně odplouvají lodě z nedalekého přístavu Milazzo. Podél pobřeží vede romantická promenáda, která je lemovaná malými rekreačními vilkami. Naopak historickou atmosférou na Vás dýchne známé lázeňské městečko Gioiosa Marea. V centru na Vás čekají restaurace, kavárny a bary lákající k posezení u sklenky dobrého vína. Přibližně 2 km od Gioiosy se rozkládá malebná pláž, nad níž se tyčí granitové skály Capo Calavà. Nenechte si ujít ani návštěvu zdejších tří jeskyní, které jsou navzájem propojeny koridory a štolami. Z těchto letovisek je jen kousek do vyhlášeného lázeňského města Terme Vigliatore. Už v 1. stol. před n. l. se zde léčila nejrůznější onemocnění kůže a jater. Dalším lákadlem jsou kromě lázní místní písčité a oblázkové pláže mající pozvolný vstup do moře.
  • Velice oblíbenou destinací na severu ostrova je historické město Cefalù, kde nenajdete moderní hotely ani žádnou novou zástavbu (asi také proto si Cefalù uchovalo svou středověkou atmosféru). Městečko je protkáno úzkými středověkými uličkami, kde na každém kroku narazíte na nějaký obchůdek nebo krámek se suvenýry. Nad městem se tyčí zajímavý útes La Rocca, podobající se pevnosti, pobřeží je lemováno několika písčitými plážemi.
  • Nejatraktivnějším místem východního pobřeží jsou bezesporu Syrakusy, jež mohou nabídnout historické památky, přírodní zajímavosti i bohaté kulturní možnosti. Mořský záliv Porto Grande je jedním z nejlepších a největších přírodních přístavů Itálie. Část historického centra města leží na ostrově Ortigia, který je od pevniny oddělen úzkým kanálem, jejž překlenuje silnice. Právě zde bylo město Syrakusy založeno. Na pevnině se rozprostírá rozsáhlá archeologická zóna Parco Archeologico, mezi nejvýznamnější pozoruhodnosti tu patří skalní amfiteátr Teatro Greco, nedaleko se nachází lom Latomia del Paradiso nebo jeskyně Orecchio di Dionisio proslulá jedinečnou akustikou. Jedno z hlavních náměstí nese jméno slavného rodáka Archimeda. Vzdálenost od letiště v Catanii je cca 67 km. V blízkosti se nachází mnoho prázdninových rezortů, jako např. Fontane Bianche, jež jsou pro průzračné moře vyhledávány milovníky potápění, rybaření či podvodního fotografování. Většina měst v údolí Val di Noto byla znovu vystavěna po mohutném zemětřesení v 17. století. Proto je pro ně charakteristický pozdně barokní styl na vysoké architektonické a umělecké úrovni, kvůli kterému byla města v roce 2002 zapsána na seznam světového kulturního dědictví UNESCO. Jedním z nich je Avola ležící ve vinařské oblasti. Rušnějším centrem je Noto, terasovitě vystavěné na kopci. Kolorit staveb zde dotváří užitý bílý vápenec, který se vlivem slunce mění na zlatavě hnědý. Pláže této oblasti jsou většinou písčité, s pozvolným vstupem do moře.
  • Lákadlem jižního pobřeží jsou zlatavé pláže a křišťálově průzračné vody Středozemního moře. V oblasti městečka Pozzallo se nachází vyhlášená pláž Ragusa obklopená písečnými dunami a lesy. V malebném letovisku Santa Croce Camerina se v březnu každoročně koná slavnost květin v den patrona města, San Guiseppa (sv. Josefa). Na jižním pobřeží Sicílie u ústí řeky Salso se nachází historické městečko Licata, kterému dominuje velký přístav, založený již někdy ve 12. století.
  • Malé městečko Menfi leží na jihozápadním pobřeží ostrova. Nacházejí se zde vyhlášené vinné sklepy. Pláže v Menfi tvoří jemný bílý písek, pro kvalitu a čistotu byly oceněny modrou vlajkou EU. Díky průzračnosti Středozemního moře zde najdou ideální podmínky milovníci rekreačního potápění a šnorchlování. Nedaleko městečka leží další příjemné prázdninové letovisko Porto Palo.
  • Historické město Sciacca, kde jsou i termální lázně, je tvořeno množstvím středověkých budov a rybářským přístavem. V uličkách narazíte na spoustu zajímavých paláců a barokních kostelů. Kromě historických zajímavostí Vás městečko upoutá také svou jedinečnou atmosférou, možnostmi noční zábavy a společenského vyžití. Směrem na východ i na západ od Sciaccy jsou další zajímavá letoviska s kilometry písčitých pláží, např. Ribera nebo Siculiana, na jejímž pobřeží leží chráněná přírodní oblast Torre Salsa.

  Možnosti výletů (více sekce Výlety):

  • Messina – původně normanská katedrála z 12. století, katalánský kostel Zvěstování ovlivněný arabskou architekturou, dále jsou zde k vidění paláce a fontány
  • Cefalù – katedrála v normanském stylu z 12. století, vnitřní výzdoba je ovlivněna byzantským uměním
  • Palermo
  • Trapani – řada barokních kostelů a paláců
  • Syrakusy
  • Etna
  • Liparské ostrovy
  • Egadské ostrovy
  • Taormina
  • Cava Ispica – hroby a příbytky vytesané do skály

 • Aktivity a zábava Zobrazit Zavřít

 • Koupání Zobrazit Zavřít

Praktické informace

O lokalitě

Nákupy a gastronomie

Před cestou

Le Suites del Duca di Sarro
Re Carlo Rooms
Etna Parking
Cortile Stesicoro B&B
B&B Cianciana
RossoCorallo B&B
Catania City Center B&B
Antica Dimora
B&B I Licutiani
Sicily Country House & Beach
Barocco Maison De Charme
Picone Bed&Breakfast
San Max Hotel
Le 4 Leggende
Amenano Bed & Breakfast
B&B turiddu
B&B Habitat Luxury Suites Accommodation
Art & Jazz Hotel
B&B Università
Cortile dei Sogni
Palazzo Marletta Luxury House Hotel
Etnea 454 Catania Luxury Rooms
Casa Elide
La Casa di Alma
Minihomecatania
Terrazza Santa Chiara
City Fair
Acanthus
Asmundo di Gisira
B&B Casa Carola
Sciara Larmisi
Bed and Breakfast Hotei
Miramare Hotel
Moresco
Etna Suite Rooms
5 Balconi B&B
Tre Stelle al Duomo
B&B I Mori
Plebis B&B
Antica Catania B&B
Gresi
La Palma
B&B Nabucco
Suite & Spa Cutelli
B&B Oblò
B&B Ambitious
Ollen apartments
Il Leone Blu
Palazzo degli Affreschi
Bed, Book & Breakfast Landolina
Fusorario B&B
Centrale Europa
La Dimora
Borgo Verde
La Zagara B&B
Fera O' Luni
Centrum Hotel (ex Novecento)
Eh13 Luxury Accommodation
B&B Opera
B&B Gisira
Bellini Home B&B
Zefnea House
Etnea glamour house
Antiche Volte
Habitat Home Luxury Apartment Accommodation
Borgo Palombaio
Bed&Breakfast Villa Bellini
Catania Inn
Primo Hotel
Duomo Bed & Breakfast
Suite 35
Agathae
B&B Favola Mediterranea
B&B Globetrotter Catania
B&B 4 Elementi Catania
Magione del Re - sicilian rooms
Tra L'Etna E Il Mare B&B
Al Mare In Città
Appartamenti Villa Bellini
Domus Claudiae
Corte dei medici - Palace
Stesicorea Palace
Four Points by Sheraton Catania Hotel & Conference Center
Suite Inn Catania
Katane Palace Hotel
20 Miglia Boutique Hotel
Casa Barbero Charme
Al Duomo inn B&B
Villa Romeo
Camplus Living D'Aragona
King's House
Etnea 316
Nuovo Hotel Sangiuli
Urban Pop Hostel & BnB
Una Hotel Palace
Hotel Residence Vill
Nh Parco Degli Aragonesi
Manganelli Palace
Mercure Catania Excelsior
Grand Hotel Baia Verde
Hotel Nettuno
Nh Bellini
Le Dune
Hotel Villa Del Bosco
Hotel Catania Ognina
Best Western Mediterraneo
Catania Centro Rooms
Catania Sea Palace Hotel
B&B Il Caravaggio
Moonlight Hotel & Suites
Hotel San Michele Inn
Dimora de Mauro ohne Transfer
Casa D'Aria
Da Gianni e Lucia
Dimora Novecento
Il Principe
Ferrini Home
Nettuno B&B
Rigel Hotel
Hotel Villa Del Bosco
Romano House
Hotel Umberto House Catania
Airone City Hotel sans transfert
Principe di Francalanza
Duomo Luxury Suites
B&B Palazzo Cerami
B&B Aituzza
Vdbnext Hotel Design
Agatha Cosy Hotel
Bruca House
Bad Bb And Design
Costa Del Sole
Il Gattopardo House
4 Spa Resort Hotel
Plaza Hotel Catania
Ferrini Home
Ferrini Home Residence 150
Santuzza Hotel Catania
Villaggio Turistico Inter
Liberty
Hotel Royal
Sofia SRL
La Collegiata
Garden
Villa Mater
Hotel Valentino
Catania Town
Catania International Airport
Hotel Cuore di Nesima
8 Room Hotel
Romano Palace
La Ville
B&B Stesicoro
Catania Centro
De Curtis Palace
Palazzo Sitano
Residence Il Capo
B&B Dietro Il Politeama
B&B Politeama Square
centruMassimo
La dimora del genio
Palermo Web House
Vittoria
Liolà B&B
B&B Villa Liberty sul mare
Pretoria Rooms & Apartment
Pane Amore e Marmellata
Palco Rooms&Suites
Kemonia
B&B Ballarattik
Suite Quaroni
B&B Villareale
Palazzo Mazzarino
MANTEGNA ROOMS
PalermiT'amo
Ponticello Apartments
Boutique BnB Dolcevita
Camplus Guest Palermo
il genoardo della zisa
Bed and Breakfast Il Girasole
La Bella Balla-rò
U-way
B&B Maxim
Small Paradise B&B Palermo
Residenza Normanna
B&B Tiffany Sferracavallo
B&B Vado Al Massimo
B&B CasaBusari
Via Roma 315 bed and breakfast
La Foresteria Palermo Planeta estate
The Garden
B&B Malvasia
Bonorum
Il Glicine sul Golfo
Ariston Hotel & BB
B&B Ai Tintori
Leone Suite B&B
SheralKes B&B
Dimora CentroWell
Grand Hotel Villa Igiea
Multisuite Palermo ohne Transfer
C'era Una Volta
Nuvole Residenza
Ai Cartari
Suite in Center
Casa Nostra Boutique Hotel
Nh Palermo
Hotel Tonic
Sky Sleeping
Yooroom
Liberty Suites
Cit Hotels Dea Palermo
Hostel Josef
Hotel Letizia
A Casa di Amici Hostel and Guesthouse
Hotel Federico II - Central Palace
Palazzo Gallo
Baglio Conca d'Oro
Marbela Residence
ibis Styles Palermo Cristal
D'Aragona
Conchiglia d'Oro
Albergo Athenaeum
Hotel Torre Normanna (ohne Transfer)
Hotel San Paolo Palace
Genoardo Park Hotel
Villa D'Amato
Ibis Styles Palermo
Porta Felice
Porta Maqueda
I vicini della cattedrale
Real Fonderia b&b
Bed Breakfast Palermo Art Lincoln
B&B Cubbaita
Belmonte102 Esclusive Suites
B&B Cala Peppa
Kalamarina Rooms
B&B Questa casa non è un albergo
Balate Maqueda B&B
B&B Opera dei Pupi
Ruggero Settimo - Room & Suite
Alma Hotel
Colors B&B
Liberty Palace
Room & Breakfast Zero
55 Aira
La finestra sul porto
Bed And Breakfast Federico Secondo
Kalamonjo room&suite
Giardino Inglese
B&B Al Passìo
Aquarooms
La Via delle Biciclette
Location10
Bagnasco 18
Palermo Gallery
Arco di Trionfo Palermo Bed & Breakfast
B&B Sant'Agostino
B&B Carella
Kala Rooms
Torreata Hotel & Residence
Posta
Casa Nostra
B&B Delle Vittorie
Al Piazza Marina B&B
Palazzo Pantaleo
Ad Hoc Rooms
Stella Maris
Appartamenti Ungheria
La Locanda Del Gagini
B&B Casa Rosellina
Busalacchi B&B
La Serenissima Hotel
Locanda Sette Fate
Hotel Ucciardhome
Suite 136
B&B Ponticello
BB 22 Palace
Il Quadrifoglio Room& Suite
Cosmopolitan B&B
Cannatella's Mansion
B&B Cannoli
B&b Zammù
Vecchio Borgo
Joli
Kasa Kala
Hotel Gardenia
Hotel Principe Di Villafranca
B&B Palermo In Centro
Europa Hotel
Columbia
Palazzo Cavarretta
Hotel d'Orleans
Palazzo del Poeta
Residenza Del Castillo
Afea Bed & Breakfast
Residence Hotel Gloria
Bed and Breakfast Operà
Jardin De France
Moderno
Hospitality Hotel
Residenza Wagner
Bellaroto Suite
Mediterraneo
Casa Marconi B&b
Guglielmo II
Florio Opera
Excelsior Hilton Palermo
B&B Hotel Palermo Quattro Canti
Hotel Plaza Opera
Palazzo Brunaccini
Massimo Plaza
Hotel Principe di Lampedusa
Bio Hotel Palermo
Artemisia Palace
Best Western Ai Cavalieri Hotel Palermo
Villa Lampedusa
BB 10 Serpotta
Hotel Villa Esperia
Mediterraneo Hotel & Residence
Hotel Ambasciatori
Hotel Astoria Palace
Hotel Politeama Palace
Quintocanto Hotel & Spa
Casena dei Colli
Palermo In Suite Aparthotel Shs
Hotel Del Centro
Alessandra
Garibaldi
Mercure Centro
Grand Hotel et des Palmes
Eurostars Centrale Palace Hotel
Gallery House
Grand Hotel Piazza Borsa
B&B Stupor Mundi
Hotel Serena
Addaura
Grand Hotel Wagner
Elite
Hotel Valle Degli Ulivi
Madilia
Resort Acropoli
Mursia & Cossyra Hotels Spa
Dammusi Sciuvechi Resort
Mursia Resort & Spa
Blue Moon Hotel
Agriturismo Zibibbodoro
Village Suvaki Hotel
Le Residenze Archimede
Grand Hotel Minareto
Mastrarua
Residence Anthiros
PhotoGuest
Fontane Bianche Beach Club
B&B Siracusa
Agriturismo Papyrus
Thalya Luxury Rooms
L'Approdo delle Sirene B&B
Hotel Le Muse
Made in Ortigia Apartments
Maecò Ortigia B&B
B&B Gymnasium
Alla Giudecca
Oasi Del Gabbiano
Agriturismo La Casa Di Melo
Porta Marina B&B
Kyanos Residence
B&B Nostos
Kosmos
Dimora Archimedea
B&B Villa Pia
Tre Archi
Italiana Resort Maniace
Il Salotto di Maria Pia
Re Federico Boutique Hotel
Villa Cristina
B&B Ortigia Sea View
Palazzo Gilistro
Casa Cristina
Valle di Mare Resort
Ortigia Royal Suite
Casale Milocca
Vento di Sicilia
Avolio Tailored Rooms
B&B Il Daviduccio Suite
Gargallo
B&B Le Saline
B&B Il Tempio di Athena
B&b Artemisia
Casa Mia
Como
Residence Arco Antico
Agriturismo Case Damma
Relax
B&B Ninfeo Siracusa
Case Vacanze Damarete
B&B Gelone
Lady Lusya
LoL Hostel Siracusa
Sorella Luna
I Santi Coronati
Atrio B&B
La casa di Aneupe
Agriturismo Sant' Elia
Archinuè Suite & Apartments
BB Opera dei Pupi
Borgo Marino Petit Resort
Farm stay La Frescura Agriturismo
Il Duomo
Mercure Siracusa Prometeo
Royal Residence
Villa Dei Papiri
Scala Greca
Al Palmento Cruillas
La Maison Des Rêves
La Perciata
Domus Mariae Albergo
Re Dionisio Boutique Hotel
Futura Club Spiagge Bianche
Caiammari Boutique Hotel & SPA
Principe di Fitalia
Grand Hotel Ortigia
Kalaonda Plemmirio Hotel
Jolly Aretusa Palace
I Monasteri Golf Resort
UNA Hotel One
Albatros Hotel
L'Hotel dei Coloniali
VOI Arenella Resort
Hotel Park Siracusa Sicily
La Rosa Sul Mare
Residence dei Baroni
Henry's House
Lemòni Suite
Domus Mariae Benessere
Hotel Il Podere
Grand Hotel Villa Politi
Hotel Panorama
Sbarcadero
White Bay Resort
Palazzo Giaracà
Best Western Hotel S
Aparthotel Le Residenze Archimede
Addauro Resort
Des Etrangers Hotel
Il Parco
Wellness & Spa Hotel Fitalia
Maison Ortigia
Hotel Centrale
Borgo Pantano
Giuggiulena Villa
Palazzo Salomone
Principe di Fitalia - Wellness & Spa Hotel & Villa & Dependance
Allegroitalia Siracusa Ortigia
Ortea Palace Spa
Residence Acropoli
Parco delle Fontane
Roma
Eureka Palace Hotel Spa Resort
Residence Ortigia
Hotel Caportigia
Hotel Aranceto
Hotel Livingston Siracusa
Bulla Regia
Grande Albergo Alfeo
Posta
Royal Maniace Hotel
Mediterraneo Siracusa
B&B Nike
Residence Itaca
Emporium Case Vacanze
Le Camere del Crimiso
Calida
Casa Azul
Domus Mariae - Appartamenti Per Uso Turistico
Ai Gradini
Antico Canale
Baglio Buccellato
Mareluna Residence
Curù B&B
Cerri Hotel
4 Canti Case Vacanze
Al Madarig Hotel
Locanda Scirocco
HOTEL MARINA DI PETROLO
B&B Kolors
Hotel Punta Nord-Est
Hotel Baglio di Scopello
Cetarium
Luxmarì Hotel & Spa
La Piazzetta Hotel
Grotticelli Hotel
Lemon House
Morgantina
Marena
Montalbano Hotel
La Piazzetta
Hilton Giardini Naxos
B&B Triskèles
Hotel Sporting Baia
B&B Il Marranzano
Porto Azzurro
Hotel Caesar Palace
B&B My Sicily
B&B Villa Vittoria
Palladio
B&B La Villa
Holiday Sun Lodge Appartamento vacanze
B&B Marina Blu
B&B Naxos Village
Porta del Vento Bed & Breakfast
Sant' Alphio Garden Hotel & Spa
B&B SeleneBeach
Hellenia Yachting
Bed and Breakfast Ines
B&B A casa di amici
Nike
Diamond Hotel & Resorts Naxos Taormina
L'hotel Sabbie d'oro
Ferienanlage Villaggio Artemide
Aparthotel Kalaskiso
Hotel Villa Daphne
UNAHOTELS Naxos Beach Sicilia
Villa Athena
Hotel Tysandros
Hotel Baia degli Dei
Kassiopea Aparthotel
Hotel Villa Linda
Hotel Sporting Baia & Villa Athena
Alkantara Villaggio
Arathena Rocks
Hotel Kalos
Residence Villa Collina
San Giovanni
Villa Nettuno Residence
Residence Villa Giardini
Holiday Club Naxo
Hotel Villa Pamar
Hotel La Riva
Villa Mora Hotel
Alexander
Villa Archegeta
Hotel Villa Nefele
Panoramic
Residence Villa Liliana
Baia di Naxos
Menfi Beach Resort
Residence Le 4 Stagioni
Il Vigneto Resort
La Foresteria Planetaestate
LE DUNE HOTEL
Relais Casina Miregia
Agriturismo Tenuta Stoccatello
Fiesta Garden Beach
Hotel Dolcestate
Dolcestate Village
Grand Palladium Sicilia Resort & Spa
Fiesta Sicilia Resort
beb Oasi Marina
Gelso Bianco Apartments
Acacia Resort Parco dei Leoni
Perla Del Mare
B&B Belvedere
B&B Porta delle Madonie
Himera Beach Club sans transfert
Dolcestate Residence
Residence Hydria
Blue Bay
Sant' Agata
Masseria Rossella
Centosedici Rooms
Sabbinirica
Casa Vacanza B&B Sangiovanni
Relais Cimillà
Mastro Vanni
Il Canale Design House
La Voce del Violino
Intervallo Boutique Hotel
Casa Blanca
Hotel Dell'Orologio
Il Duomo Relais
Beda Ragusa
Miramare
A Casa Di Grazia
B&B Belvedere All'Idria
Borgo Monachella
Il sentiero dell'Itria
Kroma
B&B Terrazza dei Sogni
B&B Giardino Di Pietra
B&B L'Orto Sul Tetto
Antico Convento Dei Cappuccini
Ad Maiora - Desing Rooms
Aurà - Guest House Iblea
Iblaresort
B&B La Corte Di Ibla
Casa vacanze Le Fioriere
Eco B&B L'Abbraccio
Kukkiti
Reusuite Authentic Sicilian Hospitality
Locanda Don Serafino Hotel
Tenuta Zannafondo
Residence Dei Viali
Le Sirene B&B
Epoca - Camere con stile
Bed & Breakfast Castello Vecchio
Turismo Rurale Cozzo di Papaleo
Iblainsuite
Iblea Paradise
Boscarino Villa
San Giorgio Palace Hotel
Casa Nonna Rosa
Landhausla Dimoradisparti
Villa Carlotta ohne Transfer
Casato Licitra
Poggio del Sole Resort
Mediterraneo Palace
Eremo della Giubiliana
Montreal Hotel
Artemisa
La Moresca Maison de Charme
Parco della Rocca Hotel
Country Hotel Casina di Grotta di Ferro
Ragusa Inn
La Dimora di Spartivento, Signature Collection
Antica Badia Relais
Relais Chiaramonte
De Stefano Palace
Aria di Mare Hotel
Itria Palace
Donnafugata Golf Resort & Spa
Villa Del Lauro
Case Francesco
Hotel Il Barocco
Vittorio Veneto
B&B Epos Acitrezza
La Scivola Rooms
Malavoglia Inn
Eden Riviera
President Park Hotel
Marina Palace
B&B Stella Marina
Grand Hotel Faraglioni
Galatea Sea Palace
B&B La Giara
B&B Il Glicine
Villa San Gerardo
TALE' RESTAURANT&SUITE
Villa Felicia
Balconcino Sugli Ulivi
Landolina Palace
Alexander Art Nouveau Suites
Baglio Genovesi
Cloris Guest House
Porta Nazionale Dependance
Dedalo
Villa Ambra B&B
B&B Villa Ottavia
Flora
Baglio Siciliamo
B&B Sun Of Sicily
Il San Corrado di Noto Luxury Resort
Bella Vista B&B
Hotel Country House Zahir
Kallikoros Hotel Spa Resort
Agriturismo Vita e Natura
Il Giardino Del Barocco
Albergo La Fontanella
Calabernardo Resort
Hotel Porta Reale
Hotel Club Eloro
Calabernardo Gambero Rosso
Agriturismo Terra dei Limoni
Jonio
B&B Villa Landolina
Casal Di Noto Resort
Pantanelli di Vendicari
Hotel President Sea Palace
Masseria della Volpe
Gagliardi Boutique Hotel
Residence Noto Marina
Noto Marina Hotel
Antico Borgo Villa Giulia
Simon Bolivar
San Carlo Suites
Villa Favorita
Netum Hotel
La Dependance
Grand Hotel Sofia
Citta Del Mare Village
B&B Sea Salt
Miss Sicily B&B
Le Tre Rose
Hotel Florio Park
Amantea Bed and breakfast
Green Garden
B&B Le Oasi
Azzolini Palm Beach - geschlossen
Perla del Golfo Hotel &
B&B Al Porticciolo
B&B Il Cortile Degli Artisti
Stagnone Area Zero
Disio Resort
B&B MARSALA
Casa Sarina
Residence Le Isole
Villa Mozia
B&B A Modo Mio Marsala
Antica Dimora La Portazza
La Mimosa Case Vacanze
Dafne
La Rosa Dei Venti
Resort Santa Maria Hotel
Baglio Donna Franca
Sammartano Hotels
Il Vecchio Marsala
A Giummara
President
Rainbow Resort ohne Transfer
Relais Lo Stagnone
Delfino Beach
Hotel Carmine
Villa Favorita
Case Vacanza Torre Lupa
Oasi Guzzetta
Stella d´Italia
Case Vacanze Signorino
TraVini Suite Holiday Resort
Viacolvento
Grand Hotel Palace
Baglio Oneto
Lilybeo Village
Delle Palme
Isola di Mozia
Il Mulino
B&B Il Capitano
La Collina B&B
Vuelle Residence Apartments
Magico Appartamenti Scafa
Santa Lucia
Costa d'Orlando
Residence Galati
Capo Baia Verde
Casa Arcada
Villa Crimi
2N.Reggio+Residence
Rojas Bahja
2N.Reggio+Hotel Cont
Faraglione
Orsa Maggiore
Holiday Eolie Village
Therasia Resort Sea & Spa
Hotel Eros
Vulcano Blu Residence
Hotel Les Sables Noirs
HOTEL GARDEN
Hotel Aura
Hotel Aura
Mari del Sud Resort
Agriturismo San Cataldo
Agripark
Case delle Monache
Gole Alcantara Botanical & Geological Park Agriturismo La Casa delle Monache
Casale Romano Resort
Le Terrazze Hotel
Hotel Olimpo-Le Terrazze
Antares
Park Hotel Silemi
Maniel Beach Hotel
Palazzo Durante
Miosotis Apartments
Appartamento Mare Marconi
Antares, Olimpo & Le Terrazze
Antares Terrazze
Residence Villa Taormina
Hotel San Pietro
Residence Letojanni ohne Transfer
Albatros
Residence Le Tartarughe
Hotel Delle Palme
Da Peppe
Casa Famiani Bed & Breakfast
Hotel Sylesia
Hotel San Vincenzo
Hotel Olimpo
Don Giovanni Hotel
B&B Antico Frantoio
Appartementen Case Vacanza Vivaldi
Admeto
Club Esse Selinunte Beach
Grand Hotel Selinunte
Case di Latomie
Costanza Beach Club
Alceste
Club Triscina Mare
Paradise Beach
Hotel Puntamajata
Case Vacanze Baia
Scala dei Turchi Resort
Boutique Hotel & Residence Vmaison
Residence Annunziata
B&B Cairoli
Town House Messina Paradiso
Scilla E Cariddi B&B
B&B Il Galleone
B&B Liberty
Opera Relais
Atelier bed&bed
C&C bed and breakfast
L'essenzial Living
Guest House Residence
Villa Musolino
Residence La Residenza
Royal Palace Hotel
Jolly Dello Stretto Palace
Hotel Villa Morgana
Residence Dei Margi (Ganzirri)
Re Vittorio Deluxe
Europa Palace
Residence Casale Verderame
Alla Marina Bed And Breakfast
B&B Gvs
Kantuné
Gli Agrumi Rooms
Casatrapani
Cafisu
Le 5 Torri
B&B Laura e Chiara
Palazzo Dei Corsari
Belle Epoque B&B
Terrazze Villanova
Il Quadrifoglio
Bed&Breakfast Tiziana
B&B Stella Maris Trapani Centro
Case Vacanze Benvenuti al Sud
Ohana by Casimiro
SoleTerraLuna
Appartamenti Trapani In
Appartamenti Rosa Dei Venti
Central Gallery Rooms Palazzo d'Alì Staiti XIX
Borgo Pida
B&B Garibaldi
Azzoli Trapani - Apartments & Skypool
Palazzo Gatto Art Hotel & SPA
Ciuri Home
Hotel Punta Tipa
Tirreno Hotel
Uappala Hotel Baia dei Mulini
Cielomare
Hotel Trapani In
Baglio Soria Resort & Wine Experience
diVino Hotel
Vittoria
Porta delle Botteghelle
Zibibbo Suites & Rooms
Badia Nuova Residence
San Michele Hotel
Al San Domenico Residence
Calamoni di Favignana
Map holiday residence
Residence La Gancia
Room Mate Andrea - Palazzo Platamone
FH Crystal
Giardini Mon Plaisir
Baglio Fontanasalsa
Il Giardino dei Sogni
Atlantis Palace
Casa Vacanze Samira
Park Hotel Oasi
B&B Casa Paolo
B&B Villa Liliya
La Terra dei Sogni Hotel
Veda Elegant Rooms
Feudogrande
I Giardini degli Ova
Hotel Fiumefreddo
Bosco Sea Apartments
B&B La Casa Di El
I Tetti di Girgenti
B&B Al Centro Storico
B&B Le Cinque Novelle
Sogni D'Oro
B&B Via Dei Templi
Lerux International
B&B Il Gigante
La Nuova Girgenti
Dimora Fraula Guest House
Villa Concordia
B&B Home Visit
Alloggio della Posta Vecchia
Colleverde Park Hotel
B&B Templi e Arte
Il Melograno
La Terrazza di Empedocle
B&B Sorahnia - Design House
La Passeggiata di Girgenti
B&B Night And Day
Hedoné Design Experience B&B
B&B Dimora di Girgenti
B&B La Dolce Vita
Arco Ubriaco
Baia Di Ulisse Wellness & Spa 
B&B Villa Pirandello
Parco dei Templi
B&B Città Dei Templi
L'Approdo
Fanà
B&B Il Meraviglioso Mondo di Amélie
Brio Bed & Breakfast
I Segreti della Valle
B&B Monte Dei Pegni
Euterpe L.H.T.
B&B Bibirria
Case Vacanze Ancora
B&B Villa Carlotta Resort
B&B A Due Passi Dal Centro
B&B Le Teste di Moro
B&B Kolymbetra
Villa Diana
B&B Le Casette Di Lù
Villa La Lumia B&B
Hotel Dioscuri Bay Palace
Demetra Resort
Costa Azzurra
Antica Foresteria Catalana
Grand Hotel Dei Templi
Hotel Villa Athena
Blu Hotel Kaos
Agriturismo Passo dei Briganti
Doric Bed B&B
B&B Villa Seta
Hotel Exclusive
Belmonte Hotel
Domus Aurea
Della Valle
Akrabello
B&B AlbaChiara
Del Viale
Grand Hotel Mosè
Tre Torri
Foresteria Baglio della Luna
Palazzo del Teatro
Kore
Hotel Crystal Sea
Baia Taormina - Grand Palace Hotels & Spa
Hotel Masseria Degli Ulivi
Villa Mediterranea
Hotel Club Helios
La Corte del Sole
Sylesia
Villa Dafne
Residence Acanto
Tenuta Di Castellaro Wine Relais
Casa Mafalda B&B
Villa Hermes Case Vacanza
Albergo Villa Diana
Antico Palmento
Mamamia Guesthouse
Oriente
Pietra Pomice Hotel
Oltremare Residence Hotel
Hotel A'Pinnata Lipari
Malvasia
Morfeo33
Villa Meligunis
B&B Il Cappero
Residence La Giara
Residence Mendolita ohne Transfer
Villa De Pasquale
Punta Sallustro Lipari
Villa Augustus
Giardino sul Mare
Tritone Lipari
Cutimare
Villa Enrica
Hotel Borgo Eolie
Residence La Villetta
Hotel Grand Arciduca
Rocce Azzurre
Hotel Bougainville
La Filadelfia
Carasco
Bed and Breakfast Casa Vittorio
La Zagara
Hotel Mea Lipari
Aktea
Fiorentino
Baglio Basile
Agriturismo Vultaggio
Baglio Spanò
Hotel Villa Belvedere
Villa Cerniglia
Tilde B&B
Hotel Santa Lucia Le Sabbie d'Oro
Bed and Breakfast L&P
Borgo Marino Suite B&B
Cefalu In Casa
A Tonnara
La Plumeria
Agriturismo Cefalù - Guest House
Skyview Cefalù
Artemis Hotel
Azzurro B&B
Case Ruggero
B&B Villa di Giorgi
Cefalù in Blu
Costa Verde
Baia del Capitano
Hotel Cefalu Sea Palace
Hotel Alberi del Paradiso
Vallegrande Nature R
Astro Suite
Ossuna Bay Hotel Boutique
SUNSET HOTEL
Carlton Hotel Riviera - Cefalù ohne Transfer
Abbazia Santa Anastasia
Le Calette
Victoria Palace
Sporting Club
Hotel residence - Calanica
Fontana Barone
Villa Gaia
Residence Magarà
Hotel Tourist
Residence Villa Santa Lucia
Le Calette Garden & Bay
Astro Suite Hotel
Il Nido Del Sole
Mediterraneo
Villa Palamara 1868
Blue Bay
Calanica Boutique Apartments zonder transfer
La Giara
Kalura
Palazzo Raho
Tenuta Luogo Marchese
Residence Il Patio
Pollina Resort sans transfert
Al Pescatore
Hotel Villa Schuler
Josepha House
Hotel Victoria
Caparena & Wellness Club
Donsanto Casa Vacanze
Hotel Baia Azzura
Medousa Bistrot & Suites
National Gallery Taormina B&B
B&B Sicily in Love
Soleado
B&B Marifra
Villa Giannina B&B
Mendolia Beach Hotel
Taormina Bed and BeerCraft
Villa Gaia
Villa Chiarenza Maison d'Hôtes
Hotel Vello d'Oro
Villa degli Ulivi
Il Cantone del Faro Residence
B&B U Palmentu
Baia Delle Sirene
Taormina Bedda b&b
Grand Hotel Atlantis Bay
Hotel Monte Tauro
Hotel Miramare
President Splendid
Lido Mediterranee
Porta del Tocco Design Suites
Ariston
Belmond Grand Hotel Timeo
Il Piccolo Giardino
Isola Bella
Villa Sirami
Hotel Villa Diodoro
Hotel Sirius
Ariston & Palazzo S. Caterina
Agriturismo Terrenia
Hotel Isabella
Hotel Elios
Villa Esperia
Casa Turchetti
Metropole Maison d'Hôtes
Andromaco Palace Hotel
Nh Collection Taormina
Hotel Corallo
Hotel Villa Belvedere
Calipso
Taormina Garden Hote
Villa Paradiso
Grand San Pietro
Hotel Villa Angela
Hotel Excelsior Palace
Villa Fiorita
Hotel Villa Taormina
La Matrangela Charme Apartments
Porta Di Mezzo Luxury B&B
Villa Greta
Villa Riis
San Domenico Palace Hotel
Hotel del Corso
Vilagos Apartments & Loft Taormina ohne Transfer
Sole Castello
Residence Circe
The Ashbee Hotel
Borromeo Resort
El Jebel
Hotel Villa Valentina
Assinos Palace
Inn Piero
Le Jardin Romain Luxury Apartment
Villa Chiara
Panoramic Hotel
Le Villette Taormina
Hotel Mediterranee
Villa Sant Andrea
Hotel Rivage Taormina sans transfert
Continental
Villa Zagara Garden
Taormina Park Hotel
Taormina Palace
Villa Oasis
Hotel Bel Soggiorno
Casale Di Caterina
La Malandrina Apartments & Suites
Hotel Meridiana
La Terra Dei Sogni Hotel & Farm House
Palazzo Santa Caterina
Santuzza Hotel Taormina
Villa Carlotta
I Colori dell'Etna
Hotel Villa Paradiso dell Etna
Garden Hotel Catania
Ares
Hotel D´Orange D´Alcantar
Relais La Placa
Palazzo Gambuzza Maison de Charme
Villa Giannina
Hotel Club Marispica
Villa Principe di Belmonte
Borgo Rio Favara Residence
Relais Torre Marabino
B&B Villa Patrizia Selinunte
Riviera
Momentum Wellness Bio-Resort
Giosy
Quattrocuori Room & Relax
Dolce Vita
Seasily - B&B yourself
Etna Dream
Antico Borgo Petralia
Etna Sunrise B&B
Airone Wellness Hotel
Primavera Dell'Etna
Hotel Esperia Palace
Miramare Residence
Residence Scirocco e Tramontana
Blu Vacanze Residence
Il Borgo Del Principino
I Pretti Resort
Imera B&B
La Casa Dell'Arancio
Il Portico
Villa Margherita
Hotel Insula
Cave Bianche Hotel
Aegusa Hotel
L'Oasi Villaggio Albergo
Club Valtur Favignana
Camarò Favignana
Nido del Pellegrino
Resort Il Mulino
Cala La Luna Resort
Hotel Tempo di Mare
B&B Le Muse
Mongibello B&B
Villa Masetta - Luxury Suite
Unìco Boutique Hotel d'Arte
B&B Mondello Resort
Domìa Boutique Hotel Mondello
Hotel Splendid La Torre
Mondello Palace
Grand Hotel Villa Itria
Bed and Breakfast Triscele
Casale La Zagara
Aliai
La Finestra Sul Cortile
Domus Maris Relais Boutique Hotel
Vittorio Emanuele Bed & Breakfast
Club Lipari
Guest house La Corte Normanna
Fazio B&B
Garibaldi Relais
Donna Carmela
Casa dell'Aromatario b&b
Locanda Al Moro
B&B Il Mandorlo
Coraje Room & Breakfast
Bed and Breakfast Conte Luna
Bed & Breakfast Conte Perollo
Melqart Hotel
La Luna Nel Pozzo
Verdura Resort
Residence Isabella Sport
Costa Makauda Residence
Casa Vacanze Lumia
Alicudi Club
Il Marchese
Villa Calandrino Hotel
Club Cala Regina
Club Torre del Barone
I Giardini della Castellana B&B
Hotel Baia del Sole
Maison De Trazegnies Marina Di Ragusa
Case di Cutalia
BuenaOnda
Andrea Doria
Acacia Marina Palace
Villaggio Baia del Sole ohne Transfer
Hotel Acacia Marina & Acacia Palace
Acacia Palace location de voiture incluse
Residence Portovenere
La Scibina
Appartamenti Sud Est
Kamena Residence
Casolare Nelle Saline
Corte Olea Resort
Le Saline Hotel
B&B Vista Egadi
B&B Castellazzo
Agriturismo Antico Baglio
Relais Antiche Saline
Agriturismo San Pietro
Residence Ventimiglia
Domina Coral Bay Sicilia Zagarella
La Villa Di Sofia
Agriturismo Villa Cefalà
Case Giannone
Hotel Venus Sea Garden
Brucoli Village
Hotel Residence Capo Campolato
Hotel Masseria del Piano
B&B Baglio La Luna
Sikania
Krimar Hotel
Zingaro Hotel
B&B Le Ortensie San Vito
La Nicchia
Hotel Pocho
Trigrana Vacanze Hotel
B&B Room86
Perla Gaia
B&B Timpe Bianche
Trinacria
Araba Fenice Hotel
Amaryllis
Artemide Hotel
Poseidon Residence
Ayres Del Mar
Ghibli Hotel
Hotel Sundeck
La Palmetta
Albergo Auralba
Villa Verdesca
Ro.Ri. Rooms
Tannure
Coralia Bed & Breakfast
Rivazzurra Design Rooms
Le Palme Di Conturrana Classic
La Caribena Camere
Rotte e Sentieri B&B
EL Bahira Camping Village (by Happy Camp)
Panoramic
Baglio La Porta di San Gerardo
Al-Tair
La Darsena
Hotel Achibea
Hotel Riviera
Hotel Gardenia
Residence Cala Azzurra
Hermes Hotel
Villa Sauci
Grande Albergo Calampiso
Cala dell Arena
Residence Smeraldo
Mira Spiaggia Hotel
Boa Vista Hotel
Camping Village El Bahira
BeB Al Cantuccio
Hotel Capo San Vito
Redebora
B&B Hycarus
El Homs Palace Hotel
Villa Zottopera
Il Gattopardo Sea Palace Hotel
Il Fico Bed & Breakfast
Saint George Hotel Club
Edoné
Il Poggio Luxury Country Resort
Falconara Charming House Resort
Hotel La Scogliera
Hotel I Cinque Balconi
Hotel Signum
Hotel Principe di Salina ohne Transfer
La Salina Borgo di Mare
Santa Isabel
Hotel Mamma Santina
B&B Re Umberto
Solaris B&B
San Michele
Milazzo INN
Sabrina Suite
Alterego B&B
InCentro B&B
Il Vicolo B&B
Manzoni 46
Le Formiche
Il Sogno
Petit Hotel
Imperial
Cirucco Bay Hotel & Camping
Agriturismo Il Gelsomino Ritrovato
B&B Rakel Home
Locanda del Bagatto
I Colori del Mare
La Bussola
Casantica B&B Turismo Rurale
Riviera Lido
Scarabeo Milazzo
Albergo Esperia
Hotel Milazzo
Garibaldi
il Principe
Hotel Milazzo
La Chicca Palace Hotel
Cassisi Hotel
Residence Azzolini
Pietra d'Acqua Natural Retreat & Spa Resort
Hotel Le Dune ohne Transfer
Kartibubbo Beach Resort
Zahira Resort and Village
Rocca dei Saraceni
Hotel Federico II Central
Arucimeli Resort
Borgo Barone
Villa Galati
Villa San Leonardo SPA
Atahotel Capotaormina
Grand Hotel Mazzaro Sea Palace
Chrismare
Hotel Villa Bianca
La Plage Resort
Ipanema Hotel
Gallodoro
Bay Palace Hotel
Hotel Riviera Azzurra
Sun Sicily (ex Zaiera Hotel Siracusa)
Baglio Passofondo
Alkamuri Posh Hotel and Spa
Hotel Mar and Sol
Kaucana Inn
B&B Villa Francesco
La Dea Bendata
B&B Principe Giardinelli
Suite D'Autore Art Design Gallery
Zù Mariu B&B
La Regina di Saba
Agriturismo Torre di Renda
Xenìa B&B
Giucalem La Casa Negli Orti
La Casa sulla Collina d'Oro
B&B Torre Castellina
Hotel Ristorante Mosaici
Villa La Mattina Bed & Breakfast
Agriturismo Salemi
Giardino delle Zagare
Park Hotel Paradiso
La Casa Rossa Country House
Villa Trigona
Ariston Suite
Home +Mw
Agriresort Leano - Piazza Armerina / Sizilien
Gangi
Agriturismo Gigliott
Al Ritrovo
B&B Lavika Pedara
Grand Hotel Bonaccorsi
Capo Peloro Resort
Residence Dei Margi (Ganz
Agriturismo Giardino Donna Lavia
Borgo Medievale
Villa Regina
Hotel Villa Sonia
Tu's Hotel
L'Atelier sul Mare
B&B Rosita
Villa Rica
B&B Sicania
Medimare Residence Club
La Playa
Best Western Plus Hotel Terre di Eolo
Le Dune Beach Club
Agriturismo Etna-Mare
Da Rosa
Borgata Baldazza
Mareneve Resort
Shalai Resort
Villa Neri Resort & Spa
Agriturismo Casa Arrigo
Poggio Pozzetti
Residence Hotel Antica Perla
Villa Achibea
Il Pícciolo Etna Golf Resort & Spa
Federico II
Albergo Diffuso Borgo Santa Caterina
Agriturismo San Marco
Cavanera Etnea Resort & Wine Experience
Tenuta Antica Cavalleria
Il Tanaceto
VOI Marsa Siclà Resort
Borgo Hedone
Palazzo Montalbano
Zafran Boutique Hotel
Scicli Albergo Diffuso
Donnalucata Resort
Hotel Acquamarina
Ville Marsa Sicla ohne Transfer
Donna Lucata Resort
Palazzo Conti Camere and Suite
Pupi Catania Etna B&B
Ciclope Resort
Zeus Residence Hotel
Villa Rosa
Holiday Rooms Portale Pirrera
B&B Il Giardino Dei Mandarini
Casa Alecci 1820
Le Magnolie Hotel
Edel Emotional Domus Et Luxury
L'Orangerie
Cambiocavallo Unesco Area & Resort
Agriturismo Il Granaio
CrauNari Turismo Rurale
San Giorgio Hotel
Villa Gaia Boutique Hotel
I 5 SENSI
Torre Dantona Country Hotel
Resort Torre Don Virgilio
Hotel Principe dAragona
Palazzo Failla
Hotel de Mohac
Palazzo il Cavaliere B&B de Charme
Stacci Rural Resort
Torre Del Sud
FerroHotel
Modica Boutique Hotel ohne Transfer
Kikki Village
Modica Beach Resort ohne Transfer
Pietre Nere Resort
Modica Old Town Rooms
La Casa dello Zodiaco
Borgo Don Chisciotte
Modica Palace Hotel
San Nicolò House
Sicilia's Residence Hotel Art & Spa ohne Transfer
Hotel Conte di Cabrera
Danieli Pozzallo Mw
Megaron Hotel
Hotel Continental
Mare Nostrum
Stella Marina
Sul Mare Al Gabbiano
Mida
I Giardini di Athena – Athena Resort
Sikelika Residence Sul Mare
Athena Resort
L'Uliveto
La Piramide
Casa del Vento
Main Palace
Diodorus Luxury Experience
Casa Natia
Relais Garden Cactus B&B
Villa Belmonte
Alba Palace Hotel
Alba Marina Bed & Breakfast
Oasi da Paolo
Antares
Miramare
Agrisicilia
Fratelli Clemente Spa and Hotel
Althea Palace
Esperidi Park Hotel
Fontana Del Cherubino
La Playa Blanca
Bed & Breakfast Il Castellino
Alcantara Resort
Solemar
Akron B&B
Hotel Capo Dei Greci Taormina Coast - Resort Hotel & Spa
Donna Rosa
Kennedy
Elihotel
Marabel Hotel
B&B Tifeo
Viola Palace Hotel
Il Parco Degli Ulivi
Villa Zina Park Hotel
B&B Il Giardino Di Enea
Bella Vista b&b
La Mimosa
Hotel Moderno
L'Approdo di Angelino
Il Carmine
Hotel Elimo
I Mulini Resort
Sciuscia'
La Battigia
Cielo d' Alcamo
Resort La Battigia ohne Transfer
Grand Hotel La Batia
Centrale
Isolabella B&B
The Best
Meliaresort Dimore Storiche
Giardino Di Constanza Resort
Hotel Mahara
D'Angelo Palace Hotel
Hotel Visir Resort & Spa
Hopps
Villa Carmen
Etna Dimora dei Saponari
Etna Villa Il Pino
Etna Villa Alba Chiara
Etna Royal View
Agricampeggio Alessandra
Pedra Residence
La Sirenetta Park Hotel
Ossidiana
Hotel Villaggio Stromboli
Hotel La Sciara ohne Transfer
B&B Al Duomo
Giardino Arancio
Ramo D'aria Country Hotel
Inn Liberty
B&B CasAnsaldo
Etna Hotel
Sicilia Hotel Spa
Hotel Avalon Sikani
Al Saliceto Hotel
TH Gioiosa Marea Capo Calavà
Agriturismo Santa Margherita
Villa Ridente Resort
Capo Skino Park Hotel
Fior di Sicilia sans transfert
Borgo San Francesco
Case Vacanze Bellavista
Hotel Riviera Palace
B&B Palazzo Melluso
Villa Romana
Hotel Dei Pini
Kamemi Camping Village
Inn
Agriturismo Terrenia
Don Vittorio Country Village
Residenza Cavour
Villa Sciare Modò
Jonio B&B
B&B Terra Di Miti
San Biagio Resort
Il Limoneto Acireale
Gli Ulivi dell'Etna
Hotel Santa Tecla Palace
All Seasons Catania-
Grande Albergo Maugeri
Park Hotel Capomulini (ohne Transfer)
Santa Caterina
Tindari Resort & Marina B
B&B Tonnarella Beach
B&B Torreforte
Blu Hotel Portorosa
Club Valtur Portorosa
Casa Papiro B&B
Hotel Tonnara di Trabia
Hotel e Residence Torre Artale
BB Casalotto Inn
Hotel Za Maria
Ciuri Di Badia
Villa Pollina
Il Bevaio Di Corleone
Hotel Terme Acqua Grazia
Marettimo Residence
Villa Laura Resort
Hotel Villamare
Villa Fanusa
Residence Stella Del Mare
Calapetra Resort
Serenusa Village
Hotel Villa Giuliana
Hotel Al Faro
Baia d'Oro
Villa Nicetta
VOI Baia di Tindari Resort
Alimunera Hotel
Masseria Xireni
Punta Scario
Masseria San Giovanni Sgadari
Delle Palme
Mistral Residence
Amarea
Tenuta San Michele
Kepos Etna Relais & Spa
Grand Hotel Terme Parco Augusto
Hotel Sait
Antico Borgo Agriturismo
Marty Luxury B&B
Castello di San Marco
Giardino delle Zagare
Serra San Biagio ohne Transfer
Notti O'Tunn
Feudi del Pisciotto
L'Ariana
Residence-Hotel Al Belvedere Salina
Casa Vacanze S. Marco
Venere di Erice
Torre Xiare
Luna del Raccolto
Baglio Santacroce
Parco degli Aromi Resort & Spa
Saracen Sands Hotel & Congress Centre
Agrirelais Baglio Di Pianetto
Karma Resort
Agriturismo Masseria La Chiusa
Villa Ginevra
Feudo Vagliasindi
Pomara
B&B iMori
Colle San Mauro
Il Piccolo Attico
Maison Blanche
B&B Gualtiero
Villa Sturzo
Villa Tasca
B&B Palazzo Aprile
Agriturismo Vecchia Masseria
Appartamento al centro storico
NH Villa San Mauro
B&B Nonna Francesca
Palazzo Sciacca
Park Philip Hotel Club
Villaggio Simenzaru
La Piazza
Hotel Lisca Bianca
Hotel La Tonnara di Bonagia
La Casa A Mare B&B
Residence Oasi Azzura Village
Residence Villaggio Petruso
Costa Azul
Case Playa
Marina Holiday Resor
Athena Resort
Resort Sole Mediterraneo
Parco Cavalonga
Antica La Locanda del Gol
Sikania Resort & Spa
Casale Villa Rainò
Masseria Rocca di Gonato
Villaggio dei Balocchi
Paradiso delle Madonie
Ypsigro Palace Hotel
Agriturismo Bergi
Riposto Taormina Etna Apartment
Le Giare B&B
Santantonioresort
Kemmare
La Baronessa B&B
Palazzo Rosso
Galea Farm House
Grand Hotel Yachting Palace
BB I Mastrazzi
Zash Country Boutique
Donna Carmela
Sicilia Etna Mare
Přejít nahoru