Pro vyhodnocování návštěvnosti webových stánek a optimalizaci marketingových aktivit využíváme cookies. Používáním našich webových stránek s užitím cookies souhlasíte. Více informací naleznete zde. Rozumím
Místa na Sicílii a Liparských ostrovech, které musíte navštívit
Zobrazovat ceny v Euro

Místa na Sicílii a Liparských ostrovech, které musíte navštívit

Zobrazit nabídku
Bez letenek
S letenkami
Objevte zájezdy či ubytování.
Dovolená na Sicílii a Liparské ostrovy od německé cestovní kanceláře.

Zpřesněte si hledání

Řadit podle:

Zábava a volný čas

 • Zajímavá místa Zobrazit Zavřít

  • Sicílie je největším italským ostrovem a také turisty velmi vyhledávanou oblastí, a to po celý rok. Za to jistě vděčí jedinečné přírodě, ideálnímu klimatu, krásným plážím, čistému moři a množství antických památek. Celosvětově proslulé jsou její největší „atrakce“ – Etna, Palermo, Syrakusy a Agrigento, jako celek je ale Sicílie stále ještě neprobádanou oblastí. Pláže jsou většinou písečné, ale v letoviscích poblíž Etny mohou vstup do moře ztěžovat lávové útesy. Doporučujeme zapůjčit si auto nebo motorku a prozkoumat lépe i vzdálenější okolí letovisek. Na plážích máte možnost provozovat celou řadu vodních sportů, jako je například jízda na vodních skútrech, vodních lyžích nebo šlapadlech. Většinou můžete za poplatek využívat také místní tenisová a fotbalová hřiště.
  • Palermo, hlavní město Sicílie, leží na severním pobřeží ostrova a má 750 000 obyvatel. Město bylo založeno Féničany a pyšní se řadou historických památek. Centrum tvoří křižovatka a náměstí Piazza Vigliena, kterému Sicilané neřeknou jinak než „Quattro Canti“ (čtyři rohy). Odtud se během několika minut dostanete k nejzajímavějším turistickým cílům, jako jsou např. Normanský palác s normanskými, arabskými a byzantskými slohovými prvky, barokní kostely podél hlavní třídy Corso Vittorio Emanuele, pobřežní promenáda Foro Italico či Villa Giulia s krásnou botanickou zahradou. V Palermu uvidíte nejen krásné paláce a kostely, ale také barvité trhy s ochutnávkou skvělých jídel. Palermo je také jedním ze středisek italské mafie.
  • Catania je považována za nejstarší řeckou kolonii na ostrově Sicílie (byla založena již roku 729 před Kristem), ale hlavní rozkvět zaznamenala až v římském období. V centru Catanie se nachází náměstí Piazza del Duomo, které je lemováno množstvím restaurací, taveren, kaváren a obchůdků. Uprostřed stojí kašna se slonem a obeliskem na hřbetě slona, která je symbolem města. Z Catanie vyjíždí vlak, který téměř dokola objede dominantu oblasti – sopku Etnu. Vy si ji tak můžete ze všech stran důkladně prohlédnout. Cesta trvá asi 5 hodin. Městečku Aci Trezza, vzdálenému 12 km, vévodí krásné skalnaté pobřeží, z nějž se nabízí nádherný výhled na sedm tzv. Kyklopských ostrovů. V přístavu jsou k vidění nejen rybářské bárky, ale kotví zde také výletní jachty zámožných majitelů. O něco severněji se rozkládá nádherné historické město Acireale. Na náměstí Piazza del Duomo (dříve zvaném Zlatá pětka – Piazza del Cinque d’Oro) se nachází několik krásných barokních budov, románský kostel a divadlo. Sídlí zde také infocentrum. Acireale leží těsně vedle pobřeží Riviera dei Ciclopi. Pro pláže jsou charakteristické lávové útesy, které jsou pozůstatkem dávné sopečné činnosti sopky Etny. Kde není písečná pláž, byla vybudována dřevěná mola na vysokých kůlech a do vody se dá vstoupit pouze po žebřících. Zajímavostí centra města jsou také neoklasicistní termální lázně Santa Venera. Písčité pláže s pozvolným vstupem do moře Vám nabídne nedaleké centrum Riposto.
  • Jedním z nejvyhledáva­nějších letovisek se stalo malebné moderní středisko Giardini Naxos. Středisko je umístěno v nádherném 14hektarovém parku, kde je k vidění jedinečná subtropická flóra. Většina hotelů je vystavěna v zahradách různé velikosti. Hlavní pláž je písečná, ale narazíte i na oblázkové a kamenité pláže, někde je vstup do moře umožněn pouze po schůdcích. V okolí letoviska máte možnost potápění, vodního lyžování, létání deltaplánem nebo projížďky na koni po pláži. Golfové hřiště je vzdáleno asi 25 km. V centru městečka čeká na návštěvníky několik restaurací, barů, pizzerií a kaváren. S blízkou Taorminou je zajištěno autobusové spojení.
  • Historické město Taormina bylo vystavěno na úpatí hory Tauro ve výšce 200 m n. m. Díky své atmosféře, četným památkám a výhodné poloze je považováno za nejkouzelnější a nejromantičtější místo na ostrově. V místním dochovaném řeckém divadle (Teatro Greco) se pravidelně konají umělecké a hudební festivaly. Hlavní obchodní tepnou procházející městem je ulice Corso Umberto s řadou obchodů, krámků, elegantních značkových butiků, grandhotelů i prvotřídních restaurací. Skvělé možnosti relaxace, vodních sportů a koupání v křišťálově čistém moři poskytují nádherné pláže Isola Bella a Mazzarò. Hotelová část (tzv. Taormina Mare), která patří k nejprestižnějším a současně také nejdražším turistickým lokalitám v rámci celé Itálie, je s historickým městečkem spojena lanovkou. Vzhledem k atraktivitě města je zřejmé, že v hlavní sezoně bude praskat ve švech, proto pokud si chcete vychutnat krásu Taorminy, přijeďte na jaře nebo na podzim – bude stejně nádherná. Nedaleko se rozkládá další oblíbené prázdninové středisko Letojanni, jehož pobřeží je poseto spoustou barevných rybářských loděk. Pláže jsou tvořeny pískem i oblázky a mají pozvolný vstup do moře. Většina hotelů, barů, restaurací a obchůdků je vystavěna na pobřežní promenádě.
  • Messina na severovýchodě Sicílie patří k největším městům ostrova a je také významným dopravním uzlem. Turistická letoviska se rozkládají spíše v okolí (např. 20 km vzdálená San Saba). Z letovisek na severním pobřeží stojí za zmínku malebná vesnička Oliveri, která ožívá především v letních měsících. Kromě hlavních písčitých a oblázkových pláží se zde nachází i řada menších písčitých lagun obklopených svěží exotickou vegetací. Moderním prázdninovým centrem je Portorosa (růžový přístav), vybudovaný uměle. Uměle byl vyhlouben i přístav pro jachty a turistické lodě, nyní tady působí i jachtařský klub. Od pobřeží je nádherný výhled na nedaleké vulkanické Liparské ostrovy, kam pravidelně odplouvají lodě z nedalekého přístavu Milazzo. Podél pobřeží vede romantická promenáda, která je lemovaná malými rekreačními vilkami. Naopak historickou atmosférou na Vás dýchne známé lázeňské městečko Gioiosa Marea. V centru na Vás čekají restaurace, kavárny a bary lákající k posezení u sklenky dobrého vína. Přibližně 2 km od Gioiosy se rozkládá malebná pláž, nad níž se tyčí granitové skály Capo Calavà. Nenechte si ujít ani návštěvu zdejších tří jeskyní, které jsou navzájem propojeny koridory a štolami. Z těchto letovisek je jen kousek do vyhlášeného lázeňského města Terme Vigliatore. Už v 1. stol. před n. l. se zde léčila nejrůznější onemocnění kůže a jater. Dalším lákadlem jsou kromě lázní místní písčité a oblázkové pláže mající pozvolný vstup do moře.
  • Velice oblíbenou destinací na severu ostrova je historické město Cefalù, kde nenajdete moderní hotely ani žádnou novou zástavbu (asi také proto si Cefalù uchovalo svou středověkou atmosféru). Městečko je protkáno úzkými středověkými uličkami, kde na každém kroku narazíte na nějaký obchůdek nebo krámek se suvenýry. Nad městem se tyčí zajímavý útes La Rocca, podobající se pevnosti, pobřeží je lemováno několika písčitými plážemi.
  • Nejatraktivnějším místem východního pobřeží jsou bezesporu Syrakusy, jež mohou nabídnout historické památky, přírodní zajímavosti i bohaté kulturní možnosti. Mořský záliv Porto Grande je jedním z nejlepších a největších přírodních přístavů Itálie. Část historického centra města leží na ostrově Ortigia, který je od pevniny oddělen úzkým kanálem, jejž překlenuje silnice. Právě zde bylo město Syrakusy založeno. Na pevnině se rozprostírá rozsáhlá archeologická zóna Parco Archeologico, mezi nejvýznamnější pozoruhodnosti tu patří skalní amfiteátr Teatro Greco, nedaleko se nachází lom Latomia del Paradiso nebo jeskyně Orecchio di Dionisio proslulá jedinečnou akustikou. Jedno z hlavních náměstí nese jméno slavného rodáka Archimeda. Vzdálenost od letiště v Catanii je cca 67 km. V blízkosti se nachází mnoho prázdninových rezortů, jako např. Fontane Bianche, jež jsou pro průzračné moře vyhledávány milovníky potápění, rybaření či podvodního fotografování. Většina měst v údolí Val di Noto byla znovu vystavěna po mohutném zemětřesení v 17. století. Proto je pro ně charakteristický pozdně barokní styl na vysoké architektonické a umělecké úrovni, kvůli kterému byla města v roce 2002 zapsána na seznam světového kulturního dědictví UNESCO. Jedním z nich je Avola ležící ve vinařské oblasti. Rušnějším centrem je Noto, terasovitě vystavěné na kopci. Kolorit staveb zde dotváří užitý bílý vápenec, který se vlivem slunce mění na zlatavě hnědý. Pláže této oblasti jsou většinou písčité, s pozvolným vstupem do moře.
  • Lákadlem jižního pobřeží jsou zlatavé pláže a křišťálově průzračné vody Středozemního moře. V oblasti městečka Pozzallo se nachází vyhlášená pláž Ragusa obklopená písečnými dunami a lesy. V malebném letovisku Santa Croce Camerina se v březnu každoročně koná slavnost květin v den patrona města, San Guiseppa (sv. Josefa). Na jižním pobřeží Sicílie u ústí řeky Salso se nachází historické městečko Licata, kterému dominuje velký přístav, založený již někdy ve 12. století.
  • Malé městečko Menfi leží na jihozápadním pobřeží ostrova. Nacházejí se zde vyhlášené vinné sklepy. Pláže v Menfi tvoří jemný bílý písek, pro kvalitu a čistotu byly oceněny modrou vlajkou EU. Díky průzračnosti Středozemního moře zde najdou ideální podmínky milovníci rekreačního potápění a šnorchlování. Nedaleko městečka leží další příjemné prázdninové letovisko Porto Palo.
  • Historické město Sciacca, kde jsou i termální lázně, je tvořeno množstvím středověkých budov a rybářským přístavem. V uličkách narazíte na spoustu zajímavých paláců a barokních kostelů. Kromě historických zajímavostí Vás městečko upoutá také svou jedinečnou atmosférou, možnostmi noční zábavy a společenského vyžití. Směrem na východ i na západ od Sciaccy jsou další zajímavá letoviska s kilometry písčitých pláží, např. Ribera nebo Siculiana, na jejímž pobřeží leží chráněná přírodní oblast Torre Salsa.

  Možnosti výletů (více sekce Výlety):

  • Messina – původně normanská katedrála z 12. století, katalánský kostel Zvěstování ovlivněný arabskou architekturou, dále jsou zde k vidění paláce a fontány
  • Cefalù – katedrála v normanském stylu z 12. století, vnitřní výzdoba je ovlivněna byzantským uměním
  • Palermo
  • Trapani – řada barokních kostelů a paláců
  • Syrakusy
  • Etna
  • Liparské ostrovy
  • Egadské ostrovy
  • Taormina
  • Cava Ispica – hroby a příbytky vytesané do skály

 • Aktivity a zábava Zobrazit Zavřít

 • Koupání Zobrazit Zavřít

Praktické informace

O lokalitě

Nákupy a gastronomie

Před cestou

Mareneve Resort
Villa Neri Resort & Spa
Shalai Resort
Le Dune Beach Club
Nuovo Hotel Sangiuli
Antica Dimora
Ferrini Home
Nh Bellini
Hotel Royal
Catania Centro Rooms
Plaza Hotel Catania
King's House
Le Dune
Etnea 316
Ferrini Home Residence 150
Nettuno B&B
Best Western Mediterraneo
Mercure Catania Excelsior
Katane Palace Hotel
Grand Hotel Baia Verde
Hotel Nettuno
Manganelli Palace
Sofia SRL
Rigel Hotel
Villa Romeo
Four Points by Sheraton Catania Hotel & Conference Center
Hotel Villa Del Bosco
Liberty
Hotel San Michele Inn
La Collegiata
Bad Bb And Design
Garden
Villa Mater
Nh Parco Degli Aragonesi
Una Hotel Palace
Catania International Airport
Stesicorea Palace
Romano House
4 Spa Resort Hotel
Romano Palace
Villaggio Turistico Inter
Vdbnext Hotel Design
Hotel Catania Ognina
Il Principe
Hotel Residence Vill
La Ville
B&B Stesicoro
Hotel Villa Del Bosco
Catania Centro
De Curtis Palace
Morgantina
Hotel Valle Degli Ulivi
Agriturismo Terrenia
Inn
El Homs Palace Hotel
Il Gattopardo Sea Palace Hotel
Hotel Federico II Central
Redebora
Cirucco Bay Hotel & Camping
Garibaldi
Albergo Esperia
Hotel Milazzo
il Principe
Hotel Milazzo
Cassisi Hotel
La Corte del Sole
Hotel Club Helios
Hotel Masseria Degli Ulivi
Sylesia
Villa Mediterranea
Hotel Avalon Sikani
Agriturismo Santa Margherita
Capo Skino Park Hotel
TH Gioiosa Marea Capo Calavà
Hotel Vello d'Oro
Hotel Baia Azzura
Agriturismo Terrenia
Hotel Excelsior Palace
Hotel Elios
Inn Piero
Hotel Victoria
Grand Hotel Atlantis Bay
Caparena & Wellness Club
Villa Sirami
Residence Circe
Hotel Villa Angela
Hotel Villa Valentina
Borromeo Resort
Andromaco Palace Hotel
Hotel Villa Schuler
Villa Greta
Taormina Park Hotel
Lido Mediterranee
Villa Sant Andrea
Metropole Maison d'Hôtes
Ariston
Hotel Corallo
Hotel Monte Tauro
Il Piccolo Giardino
The Ashbee Hotel
President Splendid
Hotel Villa Belvedere
Nh Collection Taormina
Isola Bella
Hotel Villa Diodoro
Hotel Miramare
Grand San Pietro
Villa Esperia
Hotel Isabella
Belmond Grand Hotel Timeo
Hotel Bel Soggiorno
Villa Oasis
Hotel Meridiana
Calipso
La Terra Dei Sogni Hotel & Farm House
Villa Chiara
Hotel del Corso
San Domenico Palace Hotel
Assinos Palace
Palazzo Santa Caterina
Villa Riis
Taormina Garden Hote
Ariston & Palazzo S. Caterina
El Jebel
Villa Paradiso
Continental
Sole Castello
Taormina Palace
Hotel Sirius
Borgo Rio Favara Residence
Hotel Dolcestate
Fiesta Sicilia Resort
Fiesta Garden Beach
Hotel Fiesta Athenee Palace
Acacia Resort Parco dei Leoni
Dolcestate Residence
Blue Bay
Menfi Beach Resort
LE DUNE HOTEL
Agriturismo Tenuta Stoccatello
I Giardini di Athena – Athena Resort
Hotel Olimpo-Le Terrazze
Antares
Da Peppe
Hotel San Vincenzo
Hotel Delle Palme
Antares, Olimpo & Le Terrazze
Park Hotel Silemi
Albatros
Residence Le Tartarughe
Antares Terrazze
Hotel San Pietro
Hotel Sylesia
Mediterraneo
Hotel San Paolo Palace
Hotel Ucciardhome
Garibaldi
Hotel Letizia
Guglielmo II
Casa Marconi B&b
Columbia
Palazzo Brunaccini
Eurostars Centrale Palace Hotel
D'Aragona
Torreata Hotel & Residence
Conchiglia d'Oro
Marbela Residence
Hotel Ambasciatori
Quintocanto Hotel & Spa
Mediterraneo Hotel & Residence
Porta Felice
Posta
ibis Styles Palermo Cristal
Albergo Athenaeum
Hotel Federico II - Central Palace
Joli
Villa D'Amato
Palazzo Sitano
Mercure Centro
Ibis Styles Palermo
Grand Hotel Villa Igiea
Hotel Principe Di Villafranca
Alessandra
Excelsior Hilton Palermo
Gallery House
Casena dei Colli
Best Western Ai Cavalieri Hotel Palermo
Hotel Politeama Palace
Genoardo Park Hotel
Baglio Conca d'Oro
Bed Breakfast Palermo Art Lincoln
Hotel Gardenia
Addaura
Massimo Plaza
Hotel Astoria Palace
Hotel Tonic
Grand Hotel et des Palmes
Cit Hotels Dea Palermo
Europa Hotel
Nh Palermo
Grand Hotel Wagner
Grand Hotel Piazza Borsa
Hotel Plaza Opera
Florio Opera
Hotel d'Orleans
Vecchio Borgo
Elite
Hotel Venus Sea Garden
Brucoli Village
Hotel Residence Capo Campolato
Capo Peloro Resort
Residence Dei Margi (Ganz
Diamond Hotel & Resorts Naxos Taormina
Hotel Villa Pamar
Hotel Caesar Palace
Holiday Club Naxo
Hotel Baia degli Dei
Arathena Rocks
Hilton Giardini Naxos
Hellenia Yachting
Ferienanlage Villaggio Artemide
Hotel Kalos
UNAHOTELS Naxos Beach Sicilia
Hotel La Riva
Hotel Sporting Baia
Nike
Alexander
Hotel Villa Linda
Hotel Sporting Baia & Villa Athena
Hotel Villa Daphne
Villa Athena
Residence Villa Giardini
L'hotel Sabbie d'oro
Villa Mora Hotel
Hotel Tysandros
Alkantara Villaggio
Sant' Alphio Garden Hotel & Spa
Aparthotel Kalaskiso
Baia di Naxos
Hotel Villa Nefele
Kassiopea Aparthotel
Atahotel Capotaormina
Grand Hotel Mazzaro Sea Palace
Chrismare
La Plage Resort
Ipanema Hotel
Hotel Villa Bianca
Gallodoro
Bay Palace Hotel
Hotel Capo Dei Greci Taormina Coast - Resort Hotel & Spa
Donna Rosa
Kennedy
Marabel Hotel
Elihotel
Best Western Hotel S
Valle di Mare Resort
Fontane Bianche Beach Club
Eureka Palace Hotel Spa Resort
UNA Hotel One
Ortea Palace Spa
Hotel Panorama
Borgo Pantano
Le Residenze Archimede
Mercure Siracusa Prometeo
Addauro Resort
Grand Hotel Minareto
Villa Dei Papiri
Residence dei Baroni
Hotel Centrale
Caiammari Boutique Hotel & SPA
Jolly Aretusa Palace
Principe di Fitalia - Wellness & Spa Hotel & Villa & Dependance
Grand Hotel Ortigia
Grand Hotel Villa Politi
Futura Club Spiagge Bianche
Il Parco
Wellness & Spa Hotel Fitalia
Principe di Fitalia
VOI Arenella Resort
L'Hotel dei Coloniali
I Monasteri Golf Resort
Roma
Bulla Regia
Grande Albergo Alfeo
Kalaonda Plemmirio Hotel
Hotel Il Podere
Des Etrangers Hotel
Royal Maniace Hotel
Aparthotel Le Residenze Archimede
Mediterraneo Siracusa
La Rosa Sul Mare
2N.Reggio+Residence
2N.Reggio+Hotel Cont
Hotel Aura
Hotel Aura
Hotel Eros
HOTEL GARDEN
Therasia Resort Sea & Spa
Holiday Eolie Village
Mari del Sud Resort
Tindari Resort & Marina B
Blu Hotel Portorosa
Club Valtur Portorosa
Hotel Mahara
Hotel Visir Resort & Spa
Giardino Di Constanza Resort
Agriturismo Giardino Donna Lavia
La Terra dei Sogni Hotel
Hotel Fiumefreddo
I Giardini degli Ova
Feudogrande
Admeto
Alceste
Grand Hotel Selinunte
Case di Latomie
Club Esse Selinunte Beach
Club Triscina Mare
Paradise Beach
Zahira Resort and Village
Villa Regina
Hotel Villa Sonia
Residence Stella Del Mare
Calapetra Resort
Villa Fanusa
Residence Azzolini
Grand Hotel Terme Parco Augusto
VOI Baia di Tindari Resort
Villa Augustus
Residence Mendolita ohne Transfer
Giardino sul Mare
Residence La Villetta
Cutimare
Carasco
Hotel Bougainville
Villa Enrica
Aktea
La Zagara
Fiorentino
Hotel Borgo Eolie
Hotel Mea Lipari
Hotel Grand Arciduca
Tritone Lipari
Hotel Splendid La Torre
Mondello Palace
Castello di San Marco
Giardino delle Zagare
Cetarium
Grotticelli Hotel
Poggio Pozzetti
Scala dei Turchi Resort
La Playa Blanca
Serenusa Village
Villa San Gerardo
Hotel D´Orange D´Alcantar
Relais La Placa
Hotel Dei Pini
Villa Romana
Baglio Donna Franca
Baglio Oneto
President
Delfino Beach
Stella d´Italia
Isola di Mozia
Baia Taormina - Grand Palace Hotels & Spa
Hotel Crystal Sea
Hotel Santa Lucia Le Sabbie d'Oro
Sporting Club
Villa Gaia
Vallegrande Nature R
Costa Verde
Hotel residence - Calanica
Hotel Alberi del Paradiso
Hotel Villa Belvedere
Kalura
Hotel Tourist
Baia del Capitano
Hotel Cefalu Sea Palace
Le Calette
La Giara
Le Calette Garden & Bay
Artemis Hotel
Tenuta Luogo Marchese
Astro Suite
Residence Il Patio
Abbazia Santa Anastasia
Cefalu In Casa
Fontana Barone
Victoria Palace
VOI Marsa Siclà Resort
Donnalucata Resort
Donna Lucata Resort
Hotel Acquamarina
La Salina Borgo di Mare
Hotel I Cinque Balconi
Hotel Signum
Hotel Mamma Santina
Hotel Principe di Salina ohne Transfer
Baglio Basile
Alicudi Club
Verdura Resort
Club Lipari
Club Torre del Barone
La Palmetta
Panoramic
Baglio La Porta di San Gerardo
Camping Village El Bahira
Hotel Capo San Vito
Hotel Baia del Sole
Acacia Marina Palace
Residence Portovenere
Andrea Doria
La Scibina
Appartamenti Sud Est
Kamena Residence
Casale Romano Resort
Gole Alcantara Botanical & Geological Park Agriturismo La Casa delle Monache
Case delle Monache
Agripark
Citta Del Mare Village
Perla del Golfo Hotel &
Azzolini Palm Beach - geschlossen
Hotel Florio Park
Alcantara Resort
President Park Hotel
Marina Palace
Eden Riviera
Grand Hotel Faraglioni
Galatea Sea Palace
Agriturismo San Marco
Il Pícciolo Etna Golf Resort & Spa
Federico II
Il Tanaceto
Hotel Tonnara di Trabia
Hotel e Residence Torre Artale
Casato Licitra
Mediterraneo Palace
Poggio del Sole Resort
Landhausla Dimoradisparti
Artemisa
Eremo della Giubiliana
Donnafugata Golf Resort & Spa
Villa Del Lauro
San Giorgio Palace Hotel
De Stefano Palace
Hotel de Mohac
Borgo Don Chisciotte
Resort Torre Don Virgilio
FerroHotel
Palazzo il Cavaliere B&B de Charme
Modica Palace Hotel
Palazzo Failla
Hotel Principe dAragona
Etna Hotel
Sicilia Hotel Spa
Il Giardino dei Sogni
Atlantis Palace
Park Hotel Oasi
La Playa
Best Western Plus Hotel Terre di Eolo
Baia Di Ulisse Wellness & Spa 
Grand Hotel Mosè
Costa Azzurra
Blu Hotel Kaos
Della Valle
Tre Torri
Domus Aurea
Akrabello
Hotel Dioscuri Bay Palace
Grand Hotel Dei Templi
Palazzo del Teatro
Demetra Resort
Kore
Foresteria Baglio della Luna
Del Viale
Hotel Villa Athena
Pantanelli di Vendicari
Kallikoros Hotel Spa Resort
Noto Marina Hotel
Calabernardo Resort
Grand Hotel Sofia
Villa Favorita
Hotel President Sea Palace
Hotel Club Eloro
Centrale
La Battigia
Grand Hotel La Batia
Edoné
San Biagio Resort
Grande Albergo Maugeri
All Seasons Catania-
Park Hotel Capomulini (ohne Transfer)
Hotel Santa Tecla Palace
Hotel Villa Morgana
Royal Palace Hotel
Residence La Residenza
Jolly Dello Stretto Palace
Tenuta San Michele
Agriturismo Torre di Renda
Hotel Ristorante Mosaici
Gangi
Agriturismo Salemi
Agriturismo Gigliott
Al Ritrovo
Antares
Megaron Hotel
Hotel Conte di Cabrera
Feudo Vagliasindi
Pomara
Villa Galati
NH Villa San Mauro
Colle San Mauro
Agriturismo Vecchia Masseria
Park Philip Hotel Club
Villaggio Simenzaru
Hotel Lisca Bianca
Tonnara di Bonagia
Don Giovanni Hotel
Main Palace
Residence Oasi Azzura Village
Amarea
Marina Holiday Resor
Costa Azul
Garden Hotel Catania
Ares
La Sirenetta Park Hotel
Hotel Villaggio Stromboli
BB Casalotto Inn
Falconara Charming House Resort
Grand Hotel Bonaccorsi
Sant' Agata
Il Parco Degli Ulivi
Viola Palace Hotel
Athena Resort
Resort Sole Mediterraneo
Villa Dafne
Hotel Masseria del Piano
Domina Coral Bay Sicilia Zagarella
Tirreno Hotel
Hotel Trapani In
FH Crystal
Uappala Hotel Baia dei Mulini
Baglio Fontanasalsa
Hotel Moderno
I Mulini Resort
Residence Hotel Antica Perla
Esperidi Park Hotel
Parco Cavalonga
Antica La Locanda del Gol
Grand Hotel Villa Itria
Sikania Resort & Spa
Masseria Xireni
Hotel Esperia Palace
Paradiso delle Madonie
Ypsigro Palace Hotel
BB I Mastrazzi
Donna Carmela
Zash Country Boutique
Grand Hotel Yachting Palace
Villa Nicetta
L'Atelier sul Mare
Tu's Hotel
Villa Zina Park Hotel
Relais Antiche Saline
Hotel Terme Acqua Grazia
Saint George Hotel Club
Přejít nahoru