Místa na Sicílii a Liparských ostrovech, které musíte navštívit
Zobrazovat ceny v Euro

Místa na Sicílii a Liparských ostrovech, které musíte navštívit

Zobrazit nabídku
Bez letenek
S letenkami
Objevte zájezdy či ubytování.
Dovolená na Sicílii a Liparské ostrovy od německé cestovní kanceláře.

Zpřesněte si hledání

Řadit podle:

Zábava a volný čas

 • Zajímavá místa Zobrazit Zavřít

  • Sicílie je největším italským ostrovem a také turisty velmi vyhledávanou oblastí, a to po celý rok. Za to jistě vděčí jedinečné přírodě, ideálnímu klimatu, krásným plážím, čistému moři a množství antických památek. Celosvětově proslulé jsou její největší „atrakce“ – Etna, Palermo, Syrakusy a Agrigento, jako celek je ale Sicílie stále ještě neprobádanou oblastí. Pláže jsou většinou písečné, ale v letoviscích poblíž Etny mohou vstup do moře ztěžovat lávové útesy. Doporučujeme zapůjčit si auto nebo motorku a prozkoumat lépe i vzdálenější okolí letovisek. Na plážích máte možnost provozovat celou řadu vodních sportů, jako je například jízda na vodních skútrech, vodních lyžích nebo šlapadlech. Většinou můžete za poplatek využívat také místní tenisová a fotbalová hřiště.
  • Palermo, hlavní město Sicílie, leží na severním pobřeží ostrova a má 750 000 obyvatel. Město bylo založeno Féničany a pyšní se řadou historických památek. Centrum tvoří křižovatka a náměstí Piazza Vigliena, kterému Sicilané neřeknou jinak než „Quattro Canti“ (čtyři rohy). Odtud se během několika minut dostanete k nejzajímavějším turistickým cílům, jako jsou např. Normanský palác s normanskými, arabskými a byzantskými slohovými prvky, barokní kostely podél hlavní třídy Corso Vittorio Emanuele, pobřežní promenáda Foro Italico či Villa Giulia s krásnou botanickou zahradou. V Palermu uvidíte nejen krásné paláce a kostely, ale také barvité trhy s ochutnávkou skvělých jídel. Palermo je také jedním ze středisek italské mafie.
  • Catania je považována za nejstarší řeckou kolonii na ostrově Sicílie (byla založena již roku 729 před Kristem), ale hlavní rozkvět zaznamenala až v římském období. V centru Catanie se nachází náměstí Piazza del Duomo, které je lemováno množstvím restaurací, taveren, kaváren a obchůdků. Uprostřed stojí kašna se slonem a obeliskem na hřbetě slona, která je symbolem města. Z Catanie vyjíždí vlak, který téměř dokola objede dominantu oblasti – sopku Etnu. Vy si ji tak můžete ze všech stran důkladně prohlédnout. Cesta trvá asi 5 hodin. Městečku Aci Trezza, vzdálenému 12 km, vévodí krásné skalnaté pobřeží, z nějž se nabízí nádherný výhled na sedm tzv. Kyklopských ostrovů. V přístavu jsou k vidění nejen rybářské bárky, ale kotví zde také výletní jachty zámožných majitelů. O něco severněji se rozkládá nádherné historické město Acireale. Na náměstí Piazza del Duomo (dříve zvaném Zlatá pětka – Piazza del Cinque d’Oro) se nachází několik krásných barokních budov, románský kostel a divadlo. Sídlí zde také infocentrum. Acireale leží těsně vedle pobřeží Riviera dei Ciclopi. Pro pláže jsou charakteristické lávové útesy, které jsou pozůstatkem dávné sopečné činnosti sopky Etny. Kde není písečná pláž, byla vybudována dřevěná mola na vysokých kůlech a do vody se dá vstoupit pouze po žebřících. Zajímavostí centra města jsou také neoklasicistní termální lázně Santa Venera. Písčité pláže s pozvolným vstupem do moře Vám nabídne nedaleké centrum Riposto.
  • Jedním z nejvyhledáva­nějších letovisek se stalo malebné moderní středisko Giardini Naxos. Středisko je umístěno v nádherném 14hektarovém parku, kde je k vidění jedinečná subtropická flóra. Většina hotelů je vystavěna v zahradách různé velikosti. Hlavní pláž je písečná, ale narazíte i na oblázkové a kamenité pláže, někde je vstup do moře umožněn pouze po schůdcích. V okolí letoviska máte možnost potápění, vodního lyžování, létání deltaplánem nebo projížďky na koni po pláži. Golfové hřiště je vzdáleno asi 25 km. V centru městečka čeká na návštěvníky několik restaurací, barů, pizzerií a kaváren. S blízkou Taorminou je zajištěno autobusové spojení.
  • Historické město Taormina bylo vystavěno na úpatí hory Tauro ve výšce 200 m n. m. Díky své atmosféře, četným památkám a výhodné poloze je považováno za nejkouzelnější a nejromantičtější místo na ostrově. V místním dochovaném řeckém divadle (Teatro Greco) se pravidelně konají umělecké a hudební festivaly. Hlavní obchodní tepnou procházející městem je ulice Corso Umberto s řadou obchodů, krámků, elegantních značkových butiků, grandhotelů i prvotřídních restaurací. Skvělé možnosti relaxace, vodních sportů a koupání v křišťálově čistém moři poskytují nádherné pláže Isola Bella a Mazzarò. Hotelová část (tzv. Taormina Mare), která patří k nejprestižnějším a současně také nejdražším turistickým lokalitám v rámci celé Itálie, je s historickým městečkem spojena lanovkou. Vzhledem k atraktivitě města je zřejmé, že v hlavní sezoně bude praskat ve švech, proto pokud si chcete vychutnat krásu Taorminy, přijeďte na jaře nebo na podzim – bude stejně nádherná. Nedaleko se rozkládá další oblíbené prázdninové středisko Letojanni, jehož pobřeží je poseto spoustou barevných rybářských loděk. Pláže jsou tvořeny pískem i oblázky a mají pozvolný vstup do moře. Většina hotelů, barů, restaurací a obchůdků je vystavěna na pobřežní promenádě.
  • Messina na severovýchodě Sicílie patří k největším městům ostrova a je také významným dopravním uzlem. Turistická letoviska se rozkládají spíše v okolí (např. 20 km vzdálená San Saba). Z letovisek na severním pobřeží stojí za zmínku malebná vesnička Oliveri, která ožívá především v letních měsících. Kromě hlavních písčitých a oblázkových pláží se zde nachází i řada menších písčitých lagun obklopených svěží exotickou vegetací. Moderním prázdninovým centrem je Portorosa (růžový přístav), vybudovaný uměle. Uměle byl vyhlouben i přístav pro jachty a turistické lodě, nyní tady působí i jachtařský klub. Od pobřeží je nádherný výhled na nedaleké vulkanické Liparské ostrovy, kam pravidelně odplouvají lodě z nedalekého přístavu Milazzo. Podél pobřeží vede romantická promenáda, která je lemovaná malými rekreačními vilkami. Naopak historickou atmosférou na Vás dýchne známé lázeňské městečko Gioiosa Marea. V centru na Vás čekají restaurace, kavárny a bary lákající k posezení u sklenky dobrého vína. Přibližně 2 km od Gioiosy se rozkládá malebná pláž, nad níž se tyčí granitové skály Capo Calavà. Nenechte si ujít ani návštěvu zdejších tří jeskyní, které jsou navzájem propojeny koridory a štolami. Z těchto letovisek je jen kousek do vyhlášeného lázeňského města Terme Vigliatore. Už v 1. stol. před n. l. se zde léčila nejrůznější onemocnění kůže a jater. Dalším lákadlem jsou kromě lázní místní písčité a oblázkové pláže mající pozvolný vstup do moře.
  • Velice oblíbenou destinací na severu ostrova je historické město Cefalù, kde nenajdete moderní hotely ani žádnou novou zástavbu (asi také proto si Cefalù uchovalo svou středověkou atmosféru). Městečko je protkáno úzkými středověkými uličkami, kde na každém kroku narazíte na nějaký obchůdek nebo krámek se suvenýry. Nad městem se tyčí zajímavý útes La Rocca, podobající se pevnosti, pobřeží je lemováno několika písčitými plážemi.
  • Nejatraktivnějším místem východního pobřeží jsou bezesporu Syrakusy, jež mohou nabídnout historické památky, přírodní zajímavosti i bohaté kulturní možnosti. Mořský záliv Porto Grande je jedním z nejlepších a největších přírodních přístavů Itálie. Část historického centra města leží na ostrově Ortigia, který je od pevniny oddělen úzkým kanálem, jejž překlenuje silnice. Právě zde bylo město Syrakusy založeno. Na pevnině se rozprostírá rozsáhlá archeologická zóna Parco Archeologico, mezi nejvýznamnější pozoruhodnosti tu patří skalní amfiteátr Teatro Greco, nedaleko se nachází lom Latomia del Paradiso nebo jeskyně Orecchio di Dionisio proslulá jedinečnou akustikou. Jedno z hlavních náměstí nese jméno slavného rodáka Archimeda. Vzdálenost od letiště v Catanii je cca 67 km. V blízkosti se nachází mnoho prázdninových rezortů, jako např. Fontane Bianche, jež jsou pro průzračné moře vyhledávány milovníky potápění, rybaření či podvodního fotografování. Většina měst v údolí Val di Noto byla znovu vystavěna po mohutném zemětřesení v 17. století. Proto je pro ně charakteristický pozdně barokní styl na vysoké architektonické a umělecké úrovni, kvůli kterému byla města v roce 2002 zapsána na seznam světového kulturního dědictví UNESCO. Jedním z nich je Avola ležící ve vinařské oblasti. Rušnějším centrem je Noto, terasovitě vystavěné na kopci. Kolorit staveb zde dotváří užitý bílý vápenec, který se vlivem slunce mění na zlatavě hnědý. Pláže této oblasti jsou většinou písčité, s pozvolným vstupem do moře.
  • Lákadlem jižního pobřeží jsou zlatavé pláže a křišťálově průzračné vody Středozemního moře. V oblasti městečka Pozzallo se nachází vyhlášená pláž Ragusa obklopená písečnými dunami a lesy. V malebném letovisku Santa Croce Camerina se v březnu každoročně koná slavnost květin v den patrona města, San Guiseppa (sv. Josefa). Na jižním pobřeží Sicílie u ústí řeky Salso se nachází historické městečko Licata, kterému dominuje velký přístav, založený již někdy ve 12. století.
  • Malé městečko Menfi leží na jihozápadním pobřeží ostrova. Nacházejí se zde vyhlášené vinné sklepy. Pláže v Menfi tvoří jemný bílý písek, pro kvalitu a čistotu byly oceněny modrou vlajkou EU. Díky průzračnosti Středozemního moře zde najdou ideální podmínky milovníci rekreačního potápění a šnorchlování. Nedaleko městečka leží další příjemné prázdninové letovisko Porto Palo.
  • Historické město Sciacca, kde jsou i termální lázně, je tvořeno množstvím středověkých budov a rybářským přístavem. V uličkách narazíte na spoustu zajímavých paláců a barokních kostelů. Kromě historických zajímavostí Vás městečko upoutá také svou jedinečnou atmosférou, možnostmi noční zábavy a společenského vyžití. Směrem na východ i na západ od Sciaccy jsou další zajímavá letoviska s kilometry písčitých pláží, např. Ribera nebo Siculiana, na jejímž pobřeží leží chráněná přírodní oblast Torre Salsa.

  Možnosti výletů (více sekce Výlety):

  • Messina – původně normanská katedrála z 12. století, katalánský kostel Zvěstování ovlivněný arabskou architekturou, dále jsou zde k vidění paláce a fontány
  • Cefalù – katedrála v normanském stylu z 12. století, vnitřní výzdoba je ovlivněna byzantským uměním
  • Palermo
  • Trapani – řada barokních kostelů a paláců
  • Syrakusy
  • Etna
  • Liparské ostrovy
  • Egadské ostrovy
  • Taormina
  • Cava Ispica – hroby a příbytky vytesané do skály

 • Aktivity a zábava Zobrazit Zavřít

 • Koupání Zobrazit Zavřít

Praktické informace

O lokalitě

Nákupy a gastronomie

Před cestou

Hotel Eros
2N.Reggio+Residence
2N.Reggio+Hotel Cont
Therasia Resort Sea & Spa
Hotel Aura
Holiday Eolie Village
Hotel Aura
HOTEL GARDEN
Mari del Sud Resort
Morgantina
El Homs Palace Hotel
Sant' Alphio Garden Hotel & Spa
Hotel Kalos
Nike
Hotel Sporting Baia & Villa Athena
Hotel Caesar Palace
Hotel Villa Linda
Diamond Hotel & Resorts Naxos Taormina
UNAHOTELS Naxos Beach Sicilia
Hotel Sporting Baia
Villa Athena
Hilton Giardini Naxos
Hellenia Yachting
Alkantara Villaggio
Hotel Villa Nefele
Hotel Baia degli Dei
Alexander
Arathena Rocks
Hotel Villa Daphne
Residence Villa Giardini
Kassiopea Aparthotel
Villa Mora Hotel
Hotel La Riva
Hotel Villa Pamar
Holiday Club Naxo
L'hotel Sabbie d'oro
Ferienanlage Villaggio Artemide
Hotel Tysandros
Baia di Naxos
Aparthotel Kalaskiso
Cirucco Bay Hotel & Camping
Hotel Milazzo
Albergo Esperia
Garibaldi
Cassisi Hotel
Hotel Milazzo
il Principe
Villa Mediterranea
Hotel Masseria Degli Ulivi
La Corte del Sole
Hotel Club Helios
Sylesia
Hotel Crystal Sea
Baia Taormina - Grand Palace Hotels & Spa
Saint George Hotel Club
Hotel Federico II Central
Il Gattopardo Sea Palace Hotel
Redebora
Hotel Valle Degli Ulivi
Columbia
Palazzo Sitano
ibis Styles Palermo Cristal
Ibis Styles Palermo
Hotel Ucciardhome
Posta
Hotel Federico II - Central Palace
Vecchio Borgo
Grand Hotel Piazza Borsa
Villa D'Amato
Gallery House
Torreata Hotel & Residence
Porta Felice
Eurostars Centrale Palace Hotel
Grand Hotel et des Palmes
Mercure Centro
Garibaldi
Casena dei Colli
Hotel San Paolo Palace
Albergo Athenaeum
Quintocanto Hotel & Spa
Hotel Politeama Palace
Nh Palermo
Hotel Astoria Palace
Hotel d'Orleans
Hotel Ambasciatori
Mediterraneo Hotel & Residence
Conchiglia d'Oro
Best Western Ai Cavalieri Hotel Palermo
Bed Breakfast Palermo Art Lincoln
Massimo Plaza
Grand Hotel Villa Igiea
Cit Hotels Dea Palermo
Palazzo Brunaccini
Genoardo Park Hotel
Florio Opera
Hotel Gardenia
Guglielmo II
Hotel Letizia
D'Aragona
Casa Marconi B&b
Mediterraneo
Hotel Principe Di Villafranca
Marbela Residence
Hotel Tonic
Hotel Plaza Opera
Europa Hotel
Joli
Excelsior Hilton Palermo
Elite
Grand Hotel Wagner
Alessandra
Addaura
Baglio Conca d'Oro
Hotel Splendid La Torre
Mondello Palace
Villa Galati
Best Western Mediterraneo
King's House
Antica Dimora
Nuovo Hotel Sangiuli
Nh Bellini
Sofia SRL
Hotel Royal
Villaggio Turistico Inter
Katane Palace Hotel
Ferrini Home Residence 150
Plaza Hotel Catania
Hotel Nettuno
4 Spa Resort Hotel
Le Dune
Mercure Catania Excelsior
Stesicorea Palace
Una Hotel Palace
Bad Bb And Design
Grand Hotel Baia Verde
Hotel Villa Del Bosco
Nh Parco Degli Aragonesi
Catania Centro Rooms
Agatha Cosy Hotel
Hotel Residence Vill
Vdbnext Hotel Design
Villa Romeo
Etnea 316
Romano House
Hotel Villa Del Bosco
Four Points by Sheraton Catania Hotel & Conference Center
Rigel Hotel
Nettuno B&B
Ferrini Home
Il Principe
Manganelli Palace
Hotel San Michele Inn
Catania Centro
B&B Stesicoro
La Ville
Hotel Catania Ognina
Romano Palace
Catania International Airport
Villa Mater
Garden
La Collegiata
Liberty
De Curtis Palace
Edoné
Mediterraneo Palace
San Giorgio Palace Hotel
De Stefano Palace
Casato Licitra
Landhausla Dimoradisparti
Artemisa
Poggio del Sole Resort
Eremo della Giubiliana
Villa Del Lauro
Donnafugata Golf Resort & Spa
Atahotel Capotaormina
Hotel Villa Bianca
La Plage Resort
Chrismare
Ipanema Hotel
Grand Hotel Mazzaro Sea Palace
Gallodoro
Bay Palace Hotel
Valle di Mare Resort
Fontane Bianche Beach Club
VOI Arenella Resort
Grand Hotel Villa Politi
UNA Hotel One
Villa Dei Papiri
Jolly Aretusa Palace
Hotel Panorama
Residence dei Baroni
Ortea Palace Spa
Grand Hotel Minareto
Grand Hotel Ortigia
Principe di Fitalia - Wellness & Spa Hotel & Villa & Dependance
Borgo Pantano
Hotel Centrale
I Monasteri Golf Resort
Futura Club Spiagge Bianche
Wellness & Spa Hotel Fitalia
Il Parco
Des Etrangers Hotel
Addauro Resort
Aparthotel Le Residenze Archimede
Best Western Hotel S
Le Residenze Archimede
La Rosa Sul Mare
Eureka Palace Hotel Spa Resort
Kalaonda Plemmirio Hotel
L'Hotel dei Coloniali
Caiammari Boutique Hotel & SPA
Mercure Siracusa Prometeo
Principe di Fitalia
Mediterraneo Siracusa
Royal Maniace Hotel
Hotel Il Podere
Grande Albergo Alfeo
Roma
Bulla Regia
Hotel Villa Athena
Demetra Resort
Foresteria Baglio della Luna
Hotel Dioscuri Bay Palace
Baia Di Ulisse Wellness & Spa 
Grand Hotel Dei Templi
Tre Torri
Grand Hotel Mosè
Del Viale
Costa Azzurra
Akrabello
Della Valle
Blu Hotel Kaos
Domus Aurea
Kore
Palazzo del Teatro
Hotel Villa Belvedere
Hotel Santa Lucia Le Sabbie d'Oro
Abbazia Santa Anastasia
Hotel residence - Calanica
Artemis Hotel
Baia del Capitano
Sporting Club
Costa Verde
Vallegrande Nature R
Hotel Tourist
Residence Il Patio
Kalura
Fontana Barone
Le Calette Garden & Bay
Cefalu In Casa
La Giara
Victoria Palace
Hotel Alberi del Paradiso
Hotel Cefalu Sea Palace
Le Calette
Villa Gaia
Tenuta Luogo Marchese
Astro Suite
Baglio Basile
Cetarium
Grotticelli Hotel
Il Giardino dei Sogni
Atlantis Palace
Park Hotel Oasi
Falconara Charming House Resort
Don Giovanni Hotel
Hotel Ristorante Mosaici
Agriturismo Torre di Renda
Al Ritrovo
Agriturismo Gigliott
Agriturismo Salemi
Gangi
Grand Hotel Bonaccorsi
Domina Coral Bay Sicilia Zagarella
Capo Peloro Resort
Residence Dei Margi (Ganz
Agriturismo Giardino Donna Lavia
Hotel Villa Sonia
Villa Regina
Tu's Hotel
L'Atelier sul Mare
Best Western Plus Hotel Terre di Eolo
La Playa
Le Dune Beach Club
Mareneve Resort
Villa Neri Resort & Spa
Shalai Resort
Poggio Pozzetti
Royal Palace Hotel
Residence La Residenza
Jolly Dello Stretto Palace
Hotel Villa Morgana
Villa San Gerardo
Acacia Marina Palace
Hotel Baia del Sole
Andrea Doria
Kamena Residence
Appartamenti Sud Est
La Scibina
Residence Portovenere
Residence Hotel Antica Perla
Tirreno Hotel
Uappala Hotel Baia dei Mulini
FH Crystal
Hotel Trapani In
Baglio Fontanasalsa
Agriturismo San Marco
Il Pícciolo Etna Golf Resort & Spa
Il Tanaceto
Federico II
Hotel La Scogliera
VOI Marsa Siclà Resort
Hotel Acquamarina
Donnalucata Resort
Donna Lucata Resort
Villa Dafne
FerroHotel
Resort Torre Don Virgilio
Hotel Principe dAragona
Modica Palace Hotel
Borgo Don Chisciotte
Hotel de Mohac
Palazzo il Cavaliere B&B de Charme
Palazzo Failla
Menfi Beach Resort
LE DUNE HOTEL
Agriturismo Tenuta Stoccatello
Danieli Pozzallo Mw
Hotel Conte di Cabrera
Megaron Hotel
Scala dei Turchi Resort
I Giardini di Athena – Athena Resort
Main Palace
Antares
Hotel Masseria del Piano
Residence Azzolini
Esperidi Park Hotel
La Playa Blanca
Alcantara Resort
Citta Del Mare Village
Hotel Florio Park
Perla del Golfo Hotel &
Azzolini Palm Beach - geschlossen
I Giardini degli Ova
Feudogrande
Hotel Fiumefreddo
La Terra dei Sogni Hotel
Grand Hotel Selinunte
Admeto
Case di Latomie
Club Triscina Mare
Alceste
Club Esse Selinunte Beach
Paradise Beach
Hotel Capo Dei Greci Taormina Coast - Resort Hotel & Spa
Donna Rosa
Elihotel
Kennedy
Marabel Hotel
Zahira Resort and Village
Viola Palace Hotel
Il Parco Degli Ulivi
Villa Zina Park Hotel
Baglio Donna Franca
Delfino Beach
Baglio Oneto
Stella d´Italia
President
Isola di Mozia
I Mulini Resort
Hotel Moderno
La Battigia
Centrale
Grand Hotel La Batia
Villa Favorita
Hotel Club Eloro
Noto Marina Hotel
Kallikoros Hotel Spa Resort
Hotel President Sea Palace
Pantanelli di Vendicari
Calabernardo Resort
Grand Hotel Sofia
Hotel Mahara
Giardino Di Constanza Resort
Hotel Visir Resort & Spa
Sant' Agata
Club Lipari
Verdura Resort
Alicudi Club
Club Torre del Barone
Villa Augustus
Residence La Villetta
Residence Mendolita ohne Transfer
Hotel Borgo Eolie
Cutimare
Aktea
Hotel Bougainville
Giardino sul Mare
Tritone Lipari
Villa Enrica
Hotel Mea Lipari
La Zagara
Hotel Grand Arciduca
Carasco
Fiorentino
La Sirenetta Park Hotel
Hotel Villaggio Stromboli
Hotel Dolcestate
Fiesta Garden Beach
Acacia Resort Parco dei Leoni
Fiesta Sicilia Resort
Grand Palladium Sicilia Resort & Spa
Dolcestate Residence
Blue Bay
Etna Hotel
Sicilia Hotel Spa
Hotel Avalon Sikani
Agriturismo Santa Margherita
Capo Skino Park Hotel
TH Gioiosa Marea Capo Calavà
Villa Romana
Hotel Dei Pini
Agriturismo Terrenia
Inn
Gole Alcantara Botanical & Geological Park Agriturismo La Casa delle Monache
Agripark
Case delle Monache
Casale Romano Resort
Caparena & Wellness Club
Hotel Excelsior Palace
Hotel Victoria
Hotel Miramare
Hotel Sirius
Villa Greta
Hotel Baia Azzura
Villa Paradiso
Taormina Garden Hote
Grand Hotel Atlantis Bay
Hotel Villa Diodoro
Il Piccolo Giardino
Villa Sirami
Grand San Pietro
San Domenico Palace Hotel
Villa Sant Andrea
Hotel Villa Schuler
Andromaco Palace Hotel
Belmond Grand Hotel Timeo
Villa Chiara
Assinos Palace
Inn Piero
Hotel Villa Valentina
El Jebel
Borromeo Resort
Hotel Villa Angela
Isola Bella
Nh Collection Taormina
Hotel Monte Tauro
Metropole Maison d'Hôtes
Hotel Bel Soggiorno
Taormina Palace
Taormina Park Hotel
President Splendid
Ariston
Hotel Villa Belvedere
Continental
Hotel Isabella
Villa Esperia
Agriturismo Terrenia
Lido Mediterranee
Hotel Elios
Hotel Corallo
Hotel Vello d'Oro
The Ashbee Hotel
Residence Circe
Sole Castello
Ariston & Palazzo S. Caterina
Hotel del Corso
Villa Riis
Palazzo Santa Caterina
La Terra Dei Sogni Hotel & Farm House
Hotel Meridiana
Villa Oasis
Calipso
San Biagio Resort
All Seasons Catania-
Grande Albergo Maugeri
Park Hotel Capomulini (ohne Transfer)
Hotel Santa Tecla Palace
Tindari Resort & Marina B
Club Valtur Portorosa
Blu Hotel Portorosa
Ares
Garden Hotel Catania
Hotel Tonnara di Trabia
Hotel e Residence Torre Artale
BB Casalotto Inn
Hotel Residence Capo Campolato
Brucoli Village
Hotel Venus Sea Garden
La Palmetta
Panoramic
Hotel Capo San Vito
Camping Village El Bahira
Baglio La Porta di San Gerardo
Hotel Terme Acqua Grazia
President Park Hotel
Marina Palace
Grand Hotel Faraglioni
Eden Riviera
Galatea Sea Palace
Hotel Olimpo-Le Terrazze
Antares
Residence Le Tartarughe
Antares, Olimpo & Le Terrazze
Hotel Sylesia
Antares Terrazze
Park Hotel Silemi
Hotel Delle Palme
Da Peppe
Albatros
Hotel San Pietro
Hotel San Vincenzo
Hotel D´Orange D´Alcantar
Relais La Placa
Hotel I Cinque Balconi
Hotel Signum
Hotel Mamma Santina
Hotel Principe di Salina ohne Transfer
La Salina Borgo di Mare
Residence Stella Del Mare
Calapetra Resort
Villa Fanusa
Serenusa Village
Villa Nicetta
VOI Baia di Tindari Resort
Grand Hotel Villa Itria
Masseria Xireni
Amarea
Tenuta San Michele
Grand Hotel Terme Parco Augusto
Castello di San Marco
Giardino delle Zagare
Borgo Rio Favara Residence
Feudo Vagliasindi
Pomara
Colle San Mauro
NH Villa San Mauro
Agriturismo Vecchia Masseria
Park Philip Hotel Club
Villaggio Simenzaru
Hotel Lisca Bianca
Hotel La Tonnara di Bonagia
Residence Oasi Azzura Village
Costa Azul
Marina Holiday Resor
Athena Resort
Resort Sole Mediterraneo
Parco Cavalonga
Antica La Locanda del Gol
Sikania Resort & Spa
Hotel Esperia Palace
Paradiso delle Madonie
Ypsigro Palace Hotel
Grand Hotel Yachting Palace
Donna Carmela
BB I Mastrazzi
Zash Country Boutique
Relais Antiche Saline
Přejít nahoru