Dovolená Puig de Ros
Zobrazovat ceny v Euro

Dovolená Puig de Ros

Zobrazit nabídku
Bez letenek
S letenkami
Objevte zájezdy či ubytování.
Dovolená do Puig de Ros od německé cestovní kanceláře.

Zpřesněte si hledání

Řadit podle:

Kochejte se krásnými skalisky letoviska Puig de Ros

Oblast leží na jihozápadním pobřeží Mallorky – největšího z Baleárských ostrovů. Místní skalnatá část pobřeží patří k častým cílům výletů turistů. Přesto tu ale najdete i krásné písčité pláže, které přímo lákají k celodennímu opalování a užívání si zaslouženého volna po měsících tvrdé práce.

Doprava sem nezabere moc času. Z mezinárodního letiště v hlavním městě souostroví – Palmě – je to sem jen něco přes 20 kilometrů jízdy na jih. Takže asi za půl hodiny jste na místě a můžete se začít seznamovat s krásami okolí. Už při příjezdu vás určitě oslní azurová barva moře a dominantní skaliska.

Zahrajte si golf, užijte si čisté moře a nechte se okouzlit nádhernými výhledy

Poblíž letoviska najdete golfové hřiště. Takže si můžete dovolenou zpestřit krásným sportovním zážitkem s přáteli nebo místními golfisty. Moře vás určitě osvěží a překvapí průzračnou namodralou barvou i čistotou. To platí i pro pláže. Ze skalisek v okolí je působivý výhled široko daleko. Uvidíte sami.

Místní hotely patří k tomu nejlepšímu, co na Mallorce můžete sehnat. Turisti doporučují třeba hotel Best Delta, ve kterém si můžete užívat pohodu v soukromém bazénu hned vedle moře, nechat se hýčkat sluncem na lehátcích nebo si vychutnávat vyhlášené drinky, kterými je hotel pověstný.

Praktické informace

O lokalitě

Nákupy a gastronomie

Před cestou

Zábava a volný čas

Přejít nahoru