Dovolená Kudafushi
Zobrazovat ceny v Euro

Dovolená Kudafushi

Zobrazit nabídku
Bez letenek
S letenkami
Objevte zájezdy či ubytování.
Dovolená Kudafushi od německé cestovní kanceláře.

Zpřesněte si hledání

Řadit podle:

Užívejte si dovolenou v novém resortu na ostrově Kudafushi

Malý a hodně zalesněný ostrůvek najdete ve správní oblasti Raa Atolu v severnější části souostroví Maledivy. Ostrov měří asi 200 metrů na šířku a 600 metrů na délku. A najdete na něm kromě parádního ubytování v bungalovech na kůlech nad mořem i spousty zajímavostí k pohodové exotické dovolené.

V nejbližším okolí ostrova Kudafushi nenajdete žádné letiště. Přitom je vzdálený od hlavního města Malé asi 160 kilometrů. Ale nemusíte se bát zdlouhavé cesty lodí, protože se sem dá doletět hydroplánem. A až sem dorazíte, budete si připadat jako v ráji. Čeká vás špičková vybavenost i spousta zajímavých aktivit.

Potopte se za krásami podmořského světa kolem Kudafushi

V těsném okolí ostrova najdete překrásné modro-zelené mělčiny plné drobných mořských živočichů a korálů. Určitě si s sebou nezapomeňte vzít šnorchl, bez kterého byste si všechnu tu nádheru tolik neužili. Asi po 100 metrech od ostrova se dno ostře svažuje a můžete objevovat větší ryby a další obyvatele hlubších vod.

Kromě potápění budete mít na ostrově k dispozici například hřiště na fotbal nebo na tenis, můžete se nechat hýčkat v místních lázních nebo navštívit restaurace s různými světovými kuchyněmi. Na východním břehu ostrova najdete restauraci Olive me se středozemskou kuchyní, kdežto v SEA Edge de´Grill & Bar vás pohostí plody moře.

Praktické informace

O lokalitě

Nákupy a gastronomie

Před cestou

Zábava a volný čas

Přejít nahoru