Zobrazovat ceny v Euro

Průměrný hotel|69%|

Hotel Playaflor Chill-Out Resort

Playa de Las Américas Tenerife Španělsko

K moři 50 m

Dovolená do hotelu na Tenerife od německé CK.

Odjezd nejdříve
Návrat nejpozději
Hledat
Dovolená Tenerife

Hodnocení hotelu
Hotel Playaflor Chill-Out Resort

+
=

Náš názor na Hotel Playaflor Chill-Out Resort
Podle 282 hodnocení je již naprosto přesvědčivá průměrná známka 69% kvality. Tento výsledek je celkem uspokojivý, služby určitě splnily očekávání rekreantů. Hotel se dá doporučit, měl by vyhovovat i středně náročným klientům.

2,6 / 6
6 recenzí

Podrobné hodnocení Hotel Playaflor Chill-Out Resort

Hotel 2,5 / 6
Pokoje 5 / 6
Hotelový servis 4 / 6
Okolí hotelu 5 / 6
Stravování 4 / 6
Sport a zábava 3 / 6

Hodnotitelé HolidayCheck.de o Hotel Playaflor Chill-Out Resort
Hosté chválí umístění a okolí hotelu a kvalitu ubytování. Nebyli však moc spokojeni s obsluhou a službami a s úrovní a kvalitou stravování. Nejvíce jim vadilo celkový stav hotelu a omezené možnosti sportu a zábavy. Tento hotel v posledním roce doporučuje 44% dotázaných.

3,5 / 5
hodnocení z Tripadvisoru
276 recenzí
Přejít na TripAdvisor
Dovolená Tenerife

Obecný popis hotelu
Hotel Playaflor Chill-Out Resort

Přesný popis hotelu najdete u termínů

Vybavení

Resort zahrnuje hlavní budovu a 2 vedlejší budovy a má 23 pokojů. Hosté mají k dispozici hotelový sejf, připojení k internetu, WiFi, restauraci, kavárnu a bar. Věci denní potřeby si mohou hosté koupit v supermarketu. Ke zpříjemnění pobytu mohou hosté využívat nejrůznější relaxační zařízení. K dispozici mají i zahradu. Hostům, kteří přijeli autem, jsou k dispozici parkovací místa.

Vybavení pokoje

Všechny pokoje mají obývací část, kuchyň a koupelnu. Většina ubytovacích jednotek má terasu. V pokojích se nachází oddělené ložnice, dvoulůžková postel nebo kingsize manželská postel. Je možné požádat o přistýlku. K dispozici je také sejf. Všechny ubytovací jednotky mají kuchyňský kout s ledničkou a mikrovlnnou troubou. Součástí základní výbavy pokojů je také připojení k internetu a televize. V koupelně je sprchový kout a vana.

Sport/zábava

V horkých dnech se mohou hosté osvěžit v krytém nebo venkovním bazénu. Hosté mohou využít terasu s přímým sluncem, lehátka a slunečníky. U bazénu se nachází bar s možností drobného občerstvení. Animační program a noční klub nabízí dostatek zábavy ve volném čase. Copyright GIATA 2004 - 2016. Multilingual, powered by www.giata.com for client no. 120272

Stravování

Jako možnost stravování lze rezervovat snídaně.

Platba

Jsou přijímány všechny běžné kreditní karty jako Visa a MasterCard.

Podrobné katalogové informace
Vybavení pokoje
 Lednice
 Kuchyňský kout
 Trezor
 Velká manželská postel
 TV
 Salónek
 Mikrovlnná trouba
 Dvojlůžko
 Vana
 Koupelna
 Přístup k internetu
 Satelit/kabelová TV
Kategorie
 Kategorie (doporučená) 2
Informace o budově
 Terasa (m²)
 Zahrada (m²)
 Počet pokojů (celkem) 23
 Rok výstavby 1976
 Připojené budovy 2
 Rok renovace 2005
Typ hotelu
 Komplex bungalovů
Platba
 MasterCard
 VISA
Pláž
 Lehátka
 Písečná pláž
 Slunečníky
Vybavení
 Bar(y)
 Přístup k WLAN
 Přístup k internetu
Stravování
 Plná penze
 Polopenze
 Servírovaná snídaně
Sport/zábava
 Počet bazénů
 Vnitřní bazén
 Bar u bazénu
 Venkovní bazén(y)
 Slunečníky
 Lehátka
Vzdálenosti
 Turistické centrum 200 m
 Moře 50 m
 Pláž 50 m
Dovolená Tenerife

Fotografie hotelu
Hotel Playaflor Chill-Out Resort

Dovolená Tenerife

Počasí v oblasti hotelu
Hotel Playaflor Chill-Out Resort

Počasí a kdy jet na Tenerife

  • Hlavní sezóna na Tenerife trvá prakticky po celý rok. Ne nadarmo se mu přezdívá ostrov Věčného jara. Avšak představa, že Tenerife znamená dobré počasí, je trochu zavádějící. Ostrov je hornatý, leží v cestě severovýchodním pasátům a je velmi blízko pobřeží Afriky. Svou rozmanitostí v podstatě představuje miniaturní kontinent, pokud se vydáte do hor, počítejte i s klesající teplotou díky výškové stupňovitosti (v zimě se na nejvyšší hoře Mount Teide můžete setkat i se sněhovou pokrývkou). To jsou faktory, které se podílejí na tvorbě počasí. Déšť Vás na ostrově překvapí málokdy.
  • Nejvíce letovisek je na jižním pobřeží, které je ovlivňováno teplými a suchými systémy ze saharské Afriky. Za léto se považuje období od května do listopadu, kdy průměrná maxima dosahují na vrcholu 28 oC. Na začátku léta je větší množství slunečního svitu, až 11 hodin, v listopadu klesne na 6 hodin. Teplota moře se v září a říjnu vyšplhá na 23 oC. Problémem jsou dlouhá období sucha a stále vanoucí vítr, což je příčinou mnohdy rozsáhlých požárů. Občas Vás může v letním období překvapit vítr calima, který s sebou přináší suchý vzduch i písek ze Sahary. Tento jev trvá několik hodin, ale i několik dní. Po zklidnění bývá povrch potažen červenohnědým prachem.
  • Také zima od prosince do dubna je velmi teplá. Nejnižší teploty neklesnou pod 14oC. Sice není úplné teplo na opalování, ale v krátkém rukávu určitě někdy vyrazíte. Mraky a častější přeháňky zkracují i dobu slunečního svitu na 6 hodin, v dubnu se začíná vyjasňovat už na 8 hodin. Teplota vody je sice pod 20 oC, ale pro odvážnější stále vhodná ke koupání.
  • Severní pobřeží je méně navštěvováno především kvůli chladnějšímu a vlhčímu počasí především v zimních měsících. Proto je vyhledáváno spíše turisty nebo golfisty. Vlhčí podnebí má však zase za následek bujnější vegetaci.
  • Léto je podobné jako na jižním pobřeží, ale o něco kratší. Teploty a délka slunečního svitu dosahují maxima v červenci a srpnu, v tomto období téměř neprší, ale srážky zesilují již v říjnu, vyskytují se okolo 5 dnů. Je dost větrno, nesetkáte se ale se saharským větrem. Listopad se přibližuje teplotám, které panují v zimě na jihu. Ale moře je teplé ke koupání. Zima v této části je poměrně chladná, minima mohou klesnout i pod 10 oC. Toto období přeje především milovníkům pěší turistiky nebo cykloturistiky.
  • Vnitrozemí ostrova je hornaté, musíte počítat s vlivem nadmořské výšky. Je zde nejen chladněji, ale i deštivěji. V zimě je v oblasti hory Mount Teide souvislá sněhová pokrývka. V každém ročním období se tu mohou objevovat poměrně husté mlhy.
Index sezóny
Leden
20 °C
19 °C
68 %
6 hodin
7 dnů
Únor
21 °C
18 °C
67 %
7 hodin
5 dnů
Březen
22 °C
18 °C
64 %
7 hodin
4 dny
Duben
23 °C
18 °C
61 %
8 hodin
2 dny
Květen
24 °C
19 °C
63 %
9 hodin
1 den
Červen
26 °C
20 °C
63 %
10 hodin
žádný
Červenec
28 °C
21 °C
59 %
11 hodin
žádný
Srpen
29 °C
22 °C
62 %
11 hodin
žádný
Září
28 °C
23 °C
66 %
8 hodin
žádný
Říjen
26 °C
23 °C
67 %
7 hodin
4 dny
Listopad
24 °C
21 °C
68 %
6 hodin
5 dnů
Prosinec
21 °C
20 °C
66 %
5 hodin
7 dnů