Zobrazovat ceny v Euro

Skvělý hotel|86%|

Hotel Giulio Cesare

Řím Řím a okolí Itálie

Dovolená do hotelu do Říma a okolí od německé CK.
Najděte si skvělý zájezd či ubytování.

Odjezd nejdříve
Návrat nejpozději
Hledat
Dovolená Řím a okolí

Hodnocení hotelu
Giulio Cesare

=

Náš názor na hotel Giulio Cesare
Podle 37 hodnocení je již naprosto přesvědčivá průměrná známka 86% kvality. Tento výsledek je velmi dobrý, služby určitě splnily očekávání rekreantů. Hotel se dá jen doporučit, bude zajisté vyhovovat i náročným klientům.

5,2 / 6
37 recenzí

Podrobné hodnocení hotelu Giulio Cesare

Hotel 5,6 / 6
Pokoje 5,6 / 6
Hotelový servis 5,6 / 6
Okolí hotelu 5 / 6
Stravování 5,6 / 6
Sport a zábava 4,7 / 6

Hodnotitelé HolidayCheck.de o hotelu Giulio Cesare
Hosté chválí celkový stav hotelu, umístění a okolí hotelu, obsluhu a služby, úroveň a kvalitu stravování a kvalitu ubytování. Nebyli však moc spokojeni s možnostmi sportu a zábavy. Tento hotel v posledním roce doporučuje 99% dotázaných.

Dovolená Řím a okolí

Obecný popis hotelu
Giulio Cesare

Přesný popis hotelu najdete u termínů

Umístění

Hotel se nachází jen 10-minutové chůze přes řeku Tiberu z Piazza del Popolo a 15-minutové chůze od Vatikánu. Vlakové nádraží Termini je zhruba 6 km od hotelu. Lepanto stanice metra je jen 100 m daleko, a do 10 minut jízdy, hosté mohou dosáhnout nejzajímavější turistické lokality ve městě. Leonardo da Vinci-Fiumicino Airport a Řím Ciampino Airport jsou každý asi 35 km daleko.

Vybavení

Tento městský hotel má elegantní a luxusní prostředí starověkého patricijské vily, která sahá až do konce 19. století. Hosté jsou vítáni v lobby s 24-hodinová recepce a check-out servis. Hotel nabízí 90 pokojů, vícejazyčný personál, výtah přístup, internetový terminál, WiFi připojení k internetu, fax servis, půjčovnu aut recepci a úschovnu zavazadel. Hosté mohou využít hotelové lounge, bar a zasedací místnost.

Pokoje

Pokoje s vlastní koupelnou jsou zařízeny v klasickém stylu s koberečků, podlahy-délka závěsy a křišťálovými lustry. Všechny jsou vybavené minibarem, satelitní TV, rádio, telefon s přímou volbou, trezor, sprcha, fén, centrálně regulovaná klimatizace a přístup k internetu port.

Jak se tam dostat

Autem ze severu: Take římského obchvatu dálnice, Grande Raccordo Zrušit (GRA), k Fiumicino-Civitavecchia. Pak vyjeďte výjezdem second (č. 6) k Flaminio / Stadium / Roma Centro, a postupujte podle značek na Vatikánu (Vaticano). Při dosažení Ponte Milvio (most u olympijského stadionu), dále podél řeky až k semaforům na Piazza delle Cinque Giornate. Odtud se bypassu k podchodu, a přijmout první vpravo na Viale Giulio Cesare. Na první sadu semaforů, odbočte doleva na Via Virginio Orsini a pak okamžitě doleva na Via Scipioni, kde se nachází hotel. Z jihu: Take římského obchvatu dálnice, Grande Raccordo Zrušit (GRA), směrem k Florencii. Pak postupujte podle výše uvedeného návodu.

Podrobné katalogové informace
Informace o objektu
 Telefon - hotel 0039063210751
 E-mail booking@hotelgiuliocesare.com
 Fax 0039063211736
 PSČ 00192
Vybavení
 Přístup k internetu
 Nonstop recepce
 Lobby
 Přístup k WLAN
 Výtahy
 Restaurace
 Nonstop přihlášení k pobytu
 Konferenční místnost
 TV místnost
 Služby prádelny
 Parkoviště
 Pokojová služba
 Klimatizace
 Hotelový trezor
 Bar(y)
Vybavení pokoje
 Vana
 Klimatizace (centrálně ovládaná)
 Dvojlůžko
 Ústřední topení
 Balkón/terasa
 TV
 Rádio
 Telefon s přímým vytáčením
 Přístup k internetu
 Trezor
 Minibar
 Koupelna
 Fén
 Sprcha
Typ hotelu
 Městský hotel
Kategorie
 Kategorie (oficiální) 4
 Kategorie (doporučená) 4
Informace o budově
 Počet pokojů (celkem) 90
 Zahrada (m²)
 Terasa (m²)
Vzdálenosti
 Centrum města 6000 m
 Vlakové nádraží 6000 m
Pláž
 Přímo u pláže
Stravování
 Servírovaná snídaně
 Snídaňový bufet
Sport/zábava
 Posilovna
Dovolená Řím a okolí

Fotografie hotelu
Giulio Cesare

Dovolená Řím a okolí

Počasí v oblasti hotelu
Giulio Cesare

Počasí a kdy jet do Říma a okolí

  • Řím a nejbližší přímořská letoviska mají příjemné středomořské klima s mírnou zimou a dlouhým, horkým létem. V Římě samotném však nevanou lehké vánky od moře, jež by mírnily vysoké letní teploty. Pokud půjdete po památkách, naplánujte tento výlet na brzké dopoledne či večer. Nebo zvolte raději jiné roční období než léto.
  • V létě šplhají průměrné teploty přes 30 oC, v červenci a srpnu spadne také nejméně srážek. Slunce Vás bude na dovolené provázet 11 hodin denně, vlhkost vzduchu je snesitelná – okolo 60 %. Teplota moře je v okolních přímořských oblastech 23 – 24 oC. Hlavní sezona tam začíná v květnu a trvá do října. V samotném Římě je trochu volněji v červenci a srpnu z důvodu sužujících veder, která zde obvykle v tuto dobu panují.
  • Jaro a podzim jsou období ideální pro návštěvu památek. Teploty se pohybují těsně pod 20 oC a pořád je dostatek slunce. S koupáním se výlety za památkami dají spojit ještě v říjnu, kdy je teplota moře 20 oC.
  • Zima je deštivá, prší především od října do prosince, pak se srážky mírní. Slunce stále svítí po dobu 4 hodin. Teploty vzduchu okolo 13 oC jsou na prohlídku města vyhovující.
Index sezóny
Leden
11 °C
14 °C
77 %
4 hodiny
6 dnů
Únor
13 °C
13 °C
73 %
5 hodin
6 dnů
Březen
15 °C
13 °C
71 %
7 hodin
8 dnů
Duben
19 °C
14 °C
70 %
7 hodin
8 dnů
Květen
23 °C
17 °C
67 %
9 hodin
6 dnů
Červen
28 °C
21 °C
62 %
9 hodin
4 dny
Červenec
30 °C
23 °C
58 %
11 hodin
2 dny
Srpen
30 °C
24 °C
59 %
10 hodin
2 dny
Září
26 °C
23 °C
66 %
8 hodin
5 dnů
Říjen
22 °C
20 °C
72 %
6 hodin
6 dnů
Listopad
16 °C
18 °C
77 %
4 hodiny
8 dnů
Prosinec
13 °C
15 °C
79 %
3 hodiny
8 dnů