Zobrazovat ceny v Euro

Hotel Finca Vergel

Tegueste Tenerife Španělsko

Dovolená do hotelu na Tenerife od německé CK.

Odjezd nejdříve
Návrat nejpozději
Hledat
Dovolená Tenerife

Obecný popis hotelu
Finca Vergel

Přesný popis hotelu najdete u termínů

Umístění

Hotel Finca se nachází v údolí El Socorro, který je obklopen horami a nastavit severozápadně od Anaga masivu, o rozloze 23.000 m² a zasadil s avokádem stromy a vinicemi. Je to ideální místo k odpočinku nebo se těšit na dlouhé procházky v přírodě. Pláž a přírodní bazény v Bajamar jsou asi 9 km daleko. Punta del Hidalgo je přibližně 11 km.

Vybavení

Tento hotel Finca byl postaven v roce 1908 a byla renovována v roce 2011. Nabízí 3 ubytovací jednotky. Parkování je zajištěno a půjčovna jízdních kol je k dispozici.

Pokoje

Domy mají plně vybavenou kuchyň s lednicí a mikrovlnnou troubou, a vlastní koupelnu s vanou a sprchovým koutem. Mají také obývací pokoj s TV, pračkou, čaje a kávy a terasu nebo patio. Všechny pokoje jsou zařízeny v rustikálním stylu, vybaveny s manželskou postelí a může ubytovat čtyři osoby. Jsou také vybaveny samostatně regulovat vytápění.

Sport / Zábava

Hosté jsou vítáni využít vyhřívaný venkovní bazén a sluneční terasa s lehátky a slunečníky. Písčitá a oblázková pláž je také ideálním místem k relaxaci.

Podrobné katalogové informace
Kategorie
 Kategorie (doporučená) 3
Informace o budově
 Terasa (m²)
 Zahrada (m²)
 Rok renovace 2011
 Rok výstavby 1908
 Počet apartmánů 3
 Počet pokojů (celkem) 3
Pláž
 Oblázková pláž
 Písečná pláž
Vybavení
 Parkoviště
 Půjčovna kol
 Úschovna kol
 Síť pro mobilní telefony
Vybavení pokoje
 TV
 Salónek
 Lednice
 Vana
 Sprcha
 Koupelna
 Pračka
 Ústřední topení
 Varná konvice
 Mikrovlnná trouba
 Topení (individuálně ovládané)
 Kuchyňský kout
 Dvojlůžko
Sport/zábava
 Tenis
 Opalovací studio/solárium
 Vyhřívaný bazén(y)
 Počet bazénů
 Slunečníky
 Lehátka
 Plavecký bazén
 Venkovní bazén(y)
 Jízda na kolech/horských kolech
Vzdálenosti
 Pláž 9000 m
 Turistické centrum 30000 m
 Centrum města 1000 m
Informace o objektu
 Telefon - hotel 682657619
 URL www.elvergelrural.com
 E-mail FINCAELVERGELRURAL@GMAIL.COM
 Fax 922797090
 Telefon - rezervace 682657619
 PSČ 38280
Typ hotelu
 Farma
 Venkovské sídlo
Dovolená Tenerife

Fotografie hotelu
Finca Vergel

Dovolená Tenerife

Počasí v oblasti hotelu
Finca Vergel

Počasí a kdy jet na Tenerife

  • Hlavní sezóna na Tenerife trvá prakticky po celý rok. Ne nadarmo se mu přezdívá ostrov Věčného jara. Avšak představa, že Tenerife znamená dobré počasí, je trochu zavádějící. Ostrov je hornatý, leží v cestě severovýchodním pasátům a je velmi blízko pobřeží Afriky. Svou rozmanitostí v podstatě představuje miniaturní kontinent, pokud se vydáte do hor, počítejte i s klesající teplotou díky výškové stupňovitosti (v zimě se na nejvyšší hoře Mount Teide můžete setkat i se sněhovou pokrývkou). To jsou faktory, které se podílejí na tvorbě počasí. Déšť Vás na ostrově překvapí málokdy.
  • Nejvíce letovisek je na jižním pobřeží, které je ovlivňováno teplými a suchými systémy ze saharské Afriky. Za léto se považuje období od května do listopadu, kdy průměrná maxima dosahují na vrcholu 28 oC. Na začátku léta je větší množství slunečního svitu, až 11 hodin, v listopadu klesne na 6 hodin. Teplota moře se v září a říjnu vyšplhá na 23 oC. Problémem jsou dlouhá období sucha a stále vanoucí vítr, což je příčinou mnohdy rozsáhlých požárů. Občas Vás může v letním období překvapit vítr calima, který s sebou přináší suchý vzduch i písek ze Sahary. Tento jev trvá několik hodin, ale i několik dní. Po zklidnění bývá povrch potažen červenohnědým prachem.
  • Také zima od prosince do dubna je velmi teplá. Nejnižší teploty neklesnou pod 14oC. Sice není úplné teplo na opalování, ale v krátkém rukávu určitě někdy vyrazíte. Mraky a častější přeháňky zkracují i dobu slunečního svitu na 6 hodin, v dubnu se začíná vyjasňovat už na 8 hodin. Teplota vody je sice pod 20 oC, ale pro odvážnější stále vhodná ke koupání.
  • Severní pobřeží je méně navštěvováno především kvůli chladnějšímu a vlhčímu počasí především v zimních měsících. Proto je vyhledáváno spíše turisty nebo golfisty. Vlhčí podnebí má však zase za následek bujnější vegetaci.
  • Léto je podobné jako na jižním pobřeží, ale o něco kratší. Teploty a délka slunečního svitu dosahují maxima v červenci a srpnu, v tomto období téměř neprší, ale srážky zesilují již v říjnu, vyskytují se okolo 5 dnů. Je dost větrno, nesetkáte se ale se saharským větrem. Listopad se přibližuje teplotám, které panují v zimě na jihu. Ale moře je teplé ke koupání. Zima v této části je poměrně chladná, minima mohou klesnout i pod 10 oC. Toto období přeje především milovníkům pěší turistiky nebo cykloturistiky.
  • Vnitrozemí ostrova je hornaté, musíte počítat s vlivem nadmořské výšky. Je zde nejen chladněji, ale i deštivěji. V zimě je v oblasti hory Mount Teide souvislá sněhová pokrývka. V každém ročním období se tu mohou objevovat poměrně husté mlhy.
Index sezóny
Leden
20 °C
19 °C
68 %
6 hodin
7 dnů
Únor
21 °C
18 °C
67 %
7 hodin
5 dnů
Březen
22 °C
18 °C
64 %
7 hodin
4 dny
Duben
23 °C
18 °C
61 %
8 hodin
2 dny
Květen
24 °C
19 °C
63 %
9 hodin
1 den
Červen
26 °C
20 °C
63 %
10 hodin
žádný
Červenec
28 °C
21 °C
59 %
11 hodin
žádný
Srpen
29 °C
22 °C
62 %
11 hodin
žádný
Září
28 °C
23 °C
66 %
8 hodin
žádný
Říjen
26 °C
23 °C
67 %
7 hodin
4 dny
Listopad
24 °C
21 °C
68 %
6 hodin
5 dnů
Prosinec
21 °C
20 °C
66 %
5 hodin
7 dnů